بر کیسه ایالات متحده وکیل—که می گوید او را ترک

دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد اواخر جمعه شب که او نامزد یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب به جای منهتن آمریکا

توسط NEWSCENTERALS در 31 خرداد 1399

دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد اواخر جمعه شب که او نامزد یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب به جای منهتن آمریکا وکیل است که تا به حال مورد بررسی قرار گرفته و محکوم برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین همکاران. آن را تکان دهنده اعلام و حتی به دادستان او در نظر گرفته شده به جای جفری برمن.

"من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من 'پله' به عنوان ایالات متحده وکیل" برمن در بیانیه ای گفت. "من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک. من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا."

که آمد ساعت پس از بر جای تعجب جمعه شب اعلام کرد که جی کلیتون منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2017 خواهد بود به عنوان نامزد برمن جایگزینی به عنوان منطقه جنوب ایالات متحده وکیل با منطقه نیوجرسی, ایالات متحده وکیل کریگ Carpenito خدمت به عنوان سرپرست SDNY آمریکا وکیل "موثر جولای 3." بار گفت که "کریگ را از نزدیک کار با خروجی ایالات متحده وکیل برای اطمینان از انتقال آرام."

خبر آمد به عنوان یک شوک به مقامات و دادستان در داخل اصلی عدالت است. دو نفر در عمران بخش تایید به The Daily Beast که برگمن به حال برای اولین بار ارائه شده این شانس را بدست آورد اما کاهش یافته است. بر این گزارش پس از آن خواسته برای برمن استعفای, پس از برمن ارائه نمی دهد آن را به سادگی اعلام کرد استعفای خود را.

یکی دیگر گفت: این خبر از برمن آشکار فردی گری به عنوان یک شوک آمد که آیا این تصمیم به معرفی کلیتون که هیچ دادستانی تجربه.

"تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه. گرامی می دارم و هر روز که من با مردان و زنان از این دفتر به دنبال عدالت بدون ترس و نفع و قصد داریم به اطمینان حاصل شود که این دفتر را از موارد مهم همچنان آزادانه," برمن گفت. بیانیه خود را تیز اشاره کرد که او به نقش خود در SDNY توسط دادگاه منطقه ای فدرال قضات به یک اصطلاح است که منقضی می شود تنها زمانی که رئیس جمهور داده است آن توصیه و رضایت به تهمت نامزد نشان می دهد که رئیس جمهور ممکن است قدرت به حذف او قبل از آن با توجه به تفکیک قوا مسائل است که بالا می برد.

برمن منصوب شد و در سال 2018 پس از سلف خود Preet Bharara یک اوباما منصوب شد و پس از اخراج او خودداری کرد و به Bharara شماره دو Joon Kim بود و سپس به عنوان بازیگری آمریکا, وکیل, یک روش استاندارد است. قابل توجه بر جای گفت که او خواهد بود و آوردن در خارج اقدام به اجرای این کار اغلب با نام مستعار مستقل منطقه برای استقلال و گسترده سازمان داده شده چقدر از این کشور زندگی مالی از طریق جریان منهتن

اما تحت برمن این SDNY انجام تحقیقات متعدد و تعقیب که impinged در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان—از جمله کیفرخواست از رئیس جمهور وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن.

Bharara در زمان umbrage در نامزدی و توییتی جمعه "چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟"

سابق وزارت دادگستری بازرس کل مایکل برومویچ تکرار Bharara در توییتر: "این بسیار نامنظم است. چرا عجله به جف برمن کردن درب و باعث بی نظمی در سه دفاتر مختلف در یک بار؟"

Barr گفت: از برمن "با سرسختی و زرنگ و دانا جف انجام داده است یک کار عالی پیشرو یکی از ملت ما مهم آمریکا وکیل دفاتر دستیابی به موفقیت های بسیاری در مهم مدنی و امور کیفری."

برمن بود مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده اما برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او در زمان ایالات متحده وکیل و شروع به دنبال ریاست جمهوری ایران ، "جف بیش از همه انتظارات" هداسا Waxman یک دموکرات که مشغول به کار تحت Bharara گفت: خبر مربوط به سال گذشته است. "از روز اول او را در وجود دارد و گفت:" این مرد در حال رفتن به منطقه جنوبی. وجود دارد رفتن به هر گونه تغییر. من قصد دارم به رهبری اتاق با همان صداقت و تعهد به عدالت.'"

SDNY ظ اتهامات علیه سرمایه و محکوم پدوفیلیا جفری اپستاین قبل از زندان و مرگ و اخراج عکس در سراسر تعظیم در بریتانیا را از شاهزاده اندرو به او اتهام دخالت متهم جنسی کاسب.

در فوریه 2019, برمن را دادستان subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته جستجوی اطلاعات بر روی همه چیز از فروشندگان به اهدا کنندگان—از جمله یک عامل به نام Imaad Zuberi بود که در نهایت متهم با مانع SDNY شد.

در آن تحقیق و تفحص از صدا در نیاوردن پول پرداخت شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای سرپوش گذاشتن رئیس جمهور در امور خارج از زناشویی با Stormy Daniels و دیگر زنان SDNY امن اعتقاد کوهن به اتهام فرار از پرداخت مالیات اظهارات نادرست به فدرال بیمه بانک و مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. او محکوم به سه سال زندان اما بعد از آن منتشر شد به عنوان یک نتیجه از اقدامات پیشگیرانه در برابر جدید کروناویروس.

پرونده کوهن تولید غیر دادستان توافق در برابر آمریکا Media, Inc., پدر و مادر شرکت ملی Enquirer ساخته شده است که پرداخت از طرف کوهن به سرکوب داستان یک عمل شناخته شده به عنوان "گرفتن و کشتن." برمن بعد نگاه کرد به آمازون میلیاردر جف بزوس " ادعا می کنند که امی سعی در باج خواهی بزوس در مورد ازدواج.

دیگر تهمت جهان همکاران خود را در مناظر از برمن ، SDNY اتهامات در برابر ناتالیا Veselnitskaya روسیه وکیل که خرید خاک بر هیلاری کلینتون به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حاشیه مربوط به مورد است. برمن نیز تحت تعقیب لو Parnas و ایگور Fruman همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی که متهم از پمپاژ پول خارجی را به تلاش برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن—یک پروب که همچنین منجر دادستان به بررسی جولیانی امور مالی.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کند در آینده کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که SDNY بررسی به بانک ترکیه هالک بانک خواهد ناپدید می شوند هنگامی که تمام "اوباما مردم" بودند "جایگزین توسط خود مردم" با وجود برمن بودن یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب.

در ماه اکتبر SDNY شارژ هالک بانک با شش فقره از جمله کلاهبرداری و پول شویی برای یک اتهام چند میلیارد دلاری طرح برای فرار از تحریم های ایالات متحده در ایران است.

که مورد ظهور از دفتر موفق پیگرد قانونی برای دور زدن تحریمها از Reza Zarrab دو شهروند ترکیه و ایران روابط نزدیک به اردوغان. Zarrab استخدام Giulani خود را یک سابق آمریکا وکیل برای SDNY و دادستان کل سابق ایالات متحده مایکل Mukasey هر دو متحدان سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن برای تیم حقوقی خود را.

این جفت ارز کار نمی کند در دفاع قانونی اما به جای ملاقات مخفیانه در استانبول با اردوغان به تلاش و کار کردن آنچه دیگری از Zarrab وکلا بعد شرح داده شده در دادگاه به عنوان یک اضافی-قضایی "راه حل دیپلماتیک" به مشکلات حقوقی مربوط به مبادله اسرا بین دو کشور.

که هرگز از طریق آمد و Zarrab—که متهم و سپس محکوم در سازمان دیده بان Bharara بود که خود را ناگهان axed با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس Kim — در نهایت همکاری با SDNY در آن موفق مورد در برابر هالک بانک را Mehmet هاکان Atilla که به نوبه خود منجر به پرونده بانک SDNY است که به دنبال در حال حاضر تحت برمن را تماشا کنید.

"برمن بیانیه حاکی از آن است که وجود دارد ارتباط بین تلاش به او فشار و تاخیر یا وقفه' از SDNY تحقیقات. کنگره نیاز به حکم برمن به شهادت و رسیدن به پایین از این" دادستان سابق فدرال رناتو Mariotti گفت: روزانه وحش.

ارین Banco و تریسی کانر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب