'در زیر عرشه: Med' زن کارفرمایان مشعل نشان می دهد Misogynistic مردان: 'من می خواهم آنها را آتش'

"ژوئن ژوئن هانا." نباید آن است که خنده دار است. نباید هر چیزی واقعا. در Bravo سری واقعیت در زیر عرشه: مدیترانه

توسط NEWSCENTERALS در 12 خرداد 1399

"ژوئن ژوئن هانا."

نباید آن است که خنده دار است. نباید هر چیزی واقعا. در Bravo سری واقعیت در زیر عرشه: مدیترانهرئیس مباشر هانا Ferrier بود فقط انجام کار خود را در تلاش برای رسیدن سوم مباشر ژوئن فاستر توجه از طریق خدمه سیستم رادیویی. به دلایلی که فرار Ferrier, فرار کاپیتان شنی خمیازه فرار تماشاگران و فرار همه دلیل منطقی فاستر هرگز تا به حال رادیو با او. هانا خواستار شد در ماه ژوئن به درجه اعتبار ساقط است.

نتیجه این شد به طور فزاینده ای خشمگین Ferrier غوغای در استرالیا لهجه "ژوئن ژوئن ؟ هانا" nauseum آگهی و تحت اللفظی رادیو سکوت همه ویرایش هم استادانه به یک کمدی, مجموعه قطعه توسط براوو تیم تولید. آن را به سرعت تبدیل به یک نوع از dadaist عبارت محبوب شعار به عنوان بی معنی به عنوان Ferrier تلاش برای رسیدن به فاستر در وهله اول. که آن را طنز آمیز و یا محبوب در همه مضحک است که به نحوی ساخته شده است آن را حتی بیشتر محبوب است. تا آنجا که به یاد ماندنی تلویزیون واقعیت بیت بروید و آن را یکی از نکات برجسته از سال گذشته است.

"این یکی از من lowlights," Ferrier می خندد. "من شوخی کرده است. من فکر می کنم آن را بسیار خنده دار از چیزهایی که مردم در پیدا کردن جالب و چیزهایی که آنها چفت در را با نشان می دهد." در طول سال گذشته "خرداد ماه ژوئن هانا" نشان داد تا در قهوه و لیوان و تی شرت و سپر تابلوچسبها. "یک زن به من گفت که او کودک بود و یادگیری به صحبت آغاز شده و گفت: 'ژوئن ژوئن هانا,'," او می گوید.

این canny پس از آن که 'ژوئن ژوئن هانا' در حال حاضر یک برتر تاریخ با براوو راه اندازی فصل پنج سریال در ژوئن 1, chronicling زندگی جذاب عرشه خدمه به عنوان آنها را از طریق hoops پرش به خدمت خواستار مهمانان در یک قایق بادبانی لوکس کروز در اطراف مایورکا.

با قایق بادبانی خود را تنظیم و آبی-آسمان آبی تر آب افت این سری است که هر دو وابسته به مشروب ظرف پتری برای زنان خانه دار واقعی-سبک درام بین خود و خدمه و روانی تعطیلات: آن را فقط خوب برای تماشای خیلی از مردم نوشیدن شراب گران قیمت و دریانوردی در سراسر جهان است.

وجود دارد غنی تشکرها اجاره قایق خدمه نورد چشمان خود را در حالی که خدمت به آنها و تلویزیون واقعیت خائنانی ساخت زندگی یک جهنم زندگی برای کل خیلی. در مورد نقطه فصل گذشته ضد همجنس روسی, آشپز, Mila که دروغ در مورد او پنج ستاره آموزش آشپزی در حالی که در خدمت مهمانان microwaved nachos.

(برای کسانی که کنجکاو در اینجا Ferrier را در سال گذشته میلا درام: "این بسیار دلسردکننده است. شما می دانید زمانی که شما در حال ایستاده در یک اتاق با کسی و شما مانند " من کاملا مطمئنم که شما دیوانه اما شما خیلی خاص شما دیوانه یکی...پس من دیوانه یکی است؟' او را متقاعد کرد که او واقعا یک آشپز خوب است که شما شک و تردید خود را در سلامت عقل و یا توانایی خود را برای ارزیابی اینکه آیا او یا نه.")

که همه می گویند که در زیر عرشه: پزشکی ارائه می دهد آنچه را که بهترین تلویزیون واقعیت نشان می دهد ارائه: فرار از واقعیات است. "براوو عالی منتشر کننده برای اضطراب" کاپیتان شنی خمیازه می گوید و سپس به یاد او نقش خود را در آن انتشار: "یا در برخی موارد می توان آن مخالف است."

فصل جدید از سری علائم اولین بار در هر تکرار در زیر عرشه میره کرده است با سه زن در موقعیت های رهبری با حال خمیازه سخن گفتن به عنوان کاپیتان Ferrier به عنوان رئیس مباشر مسئول خدمات و سابق عضو بازیگران مالیا سفید بازگشت پس از سه سال وقفه در bosun وظایف و مدیریت عرشه خدمه.

این یک نقطه عطف قابل توجه در شدت مردسالار صنعت, اما به خصوص قابل توجه در زمینه های زیر عرشه حق رای دادن. فصل های اخیر دستگیر کرده اند اعضای بازیگران مرد' خام misogynistic رفتار و شلخته شرمندگی آشکار کوچک از تبعیض جنسیتی در صنعت مسافرت با قایق تفریحی و وادار کردن مردان به سوال علنا روی چیزی حساب کردن با کلمات و نگرش است.

به جای بادبان دور از ناراحتی که درام در زیر عرشه: پزشکی است که مقابله با آن بر روی سر با آن مصاحبه تاریخی از این فصل سه. از خود isolations به جاست در سراسر جهان—با حال خمیازه سخن گفتن از دیترویت Ferrier از استرالیا و سفید از یک کارخانه کشتیسازی در جنوب فرانسه—سه نفر بحث اهمیت خود را در موقعیت رهبری این misogynoir جنجال و چرا به رغم تمام درام و استرس نگه داشتن آنها را به آینده.

"من فکر کردم شما می خواهم که یک آلت تناسلی مرد..."

زمانی که Ferrier وارد در حوض برای فصل جدید, او نمی دانم که خدمه بودند برای رفتن به پیوستن به او.

که سفید که او کار کرده بود با سه سال قبل از سوار قایق بادبانی یکی بود تعجب. که او در حال رفتن به در نقش bosun نه کارگر عرشه مانند او آخرین بار دیگری بود—اگر هیچ چیز دیگری به دلیل bunking تدارکات. "من که قرار بود برای قرار دادن شما در آشپز چون من فکر کردم شما می خواهم که یک مرد" Ferrier شوخی.

سفید است و صرف سه سال از او گذشته به نظر می رسد در زیر عرشه آموزش به یک کاپیتان و تحصیل در رشته مهندسی.

"در زمان آن دشوار است زمانی که شما در حال مطالعه است و شما تنها زن در کلاس درس" سفید می گوید: در مورد تجربه است. "است که می تواند تهدید آمیز است و می توان آن را سخت به دلیل شما احساس می کنید مانند" چرا من انجام این کار؟' همچنین این نوع را به شما می دهد لبه, بله, من می توانید انجام این کار و من می خواهم به فشار رو به جلو و من می خواهم برای اثبات که دختران را می توان در این زمینه است."

"سال گذشته بیش از 'ماه ژوئن ژوئن هانا' نشان داد تا در قهوه و لیوان و تی شرت و سپر تابلوچسبها. 'یک زن به من گفت که او کودک بود و یادگیری به صحبت آغاز شده و گفت: 'ژوئن ژوئن هانا,'" هانا Ferrier می گوید."

کار کردن با حال خمیازه سخن گفتن و شهادت به او پیشگام موفقیت در این صنعت این است که بخشی از چه چیزی الهام گرفته از سفید به می خواهید به حرکت می کند تا به صفوف حتی اگر با حال خمیازه سخن گفتن مودبانه رد پیشگامی برچسب. "من خودم را بیشتر به عنوان یک فرد که فقط هدایت می شود که فکر می کند "اگر یک مرد می تواند آن را انجام دهد من می توانید آن را انجام دهید'," او می گوید.

حرفه ای او منشاء داستان قدمت آن به دهه 80 زمانی که او مشغول به کار بود به صورت یک کاپیتان که "خیلی بد بود او سقوط کرد و در همه جا رفت و مست بود همه زمان ها است." او نمیفهمد که اگر همه آن طول می کشد پس مطمئنا او واجد شرایط است.

در فصل جدید سفید در موقعیت جدید برای فقط چند دقیقه قبل از او به نام "یار" توسط یکی از نر زیردستان. او مودبانه تصحیح او را اما—spoiler alert—آن را متوقف نمی. "اگر ما در یک محیط اداری شما نمی خواهد تماس با من مامانی," او می گوید. "این می تواند آزار دهنده است. آن را می توانید در زیر پوست من در زمان برای اطمینان حاصل کنید."

خمیازه سهام سوزش. "منظورم این است که می تواند شما آنها را خواستار کاپیتان لی 'مامانی؟'" او می گوید: با اشاره به نر کاپیتان اصلی در زیر عرشه سری. دهه به یک قایق رانی حرفه ای, تبعیض نشده است بنابراین خیلی از یک خطر شغلی به عنوان آن شده است یک واقعیت است.

هنگامی که مردان heckle "آه آه خود را گلگیر بیرون!" هنگامی که او اسکله چرا که او یک زن است او می خندد ، "من نمی مبارزه مقاومت با مقاومت," او می گوید. "من شرکت در راه است که غیر تهدید کننده. آتش به ادامه برای سوزاندن آن نیاز به سه چیز است: مواد به سوزاندن اکسیژن و بدیهی است که شعله. بنابراین شما می توانید یکی از آنها است. و من همیشه فکر می کنم اگر آن را گرم و خنک کردن آن است."

"آنها می تواند قایق من در یک ثانیه..."

یک "یار" microaggression یک چیز است—و آن را قابل توجه مشروع مشکل است. اما آن را نگه ندارد یک شمع به زبان مورد استفاده توسط آقایان در فصل های اخیر از هر دو زیر عرشه و زیر عرشه: Med.

در مورد کیت Chastain, رئیس مباشر در زیر عرشهبازیگران اعضای تنر Sterback اشتون Piennar Brian de Saint پرن و کوین Dobson تا به حال ارز زیر است: "آیا کیت بودن بیش از حد از یک سگ ماده به چوب خود را در آن امشب؟" "من فکر می کنم من باید آن را انجام دهد." "آیا شما هنوز هم میخوام صدای کیت توسط راه است؟" "من امیدوارم که شما میخوای لعنتی را هم درآورد. چرا که متوسط بچه نمی خوای انجام دهید در حال حاضر."

این فقط یک مثال است. وجود نفت خام نظرات. وجود دارد تحقیرآمیز انتقاد. پی در پی وجود دارد بی احترامی و gaslighting.

پیشین شنبه شب زنده ستاره و براوو فن لسلی جونز به نام Piennar "یک پیاده روی misogynistic بیسکوییت" در هنگام ظاهر در نمایش امشب.

نوشتن در مورد درمان خود را نشان می دهد چهار زن بازیگران اعضای Decider را Lea پالمیری (دهانه) نوشت: "تمام چهار نفر از این زنان گریه در این فصل است. در هر صورت, آن را با توجه به خستگی عاطفی و عصبانیت از مردان است. که به تنهایی به اندازه کافی بد است اما دیدن نمی دانند و یا می خواهید به دانستن آنچه که آنها انجام داده ام به خاموشی و آنها قطعا نمی خواهد زحمت به درک و یا از راه دور تلاش برای آن را به سمت راست."

این وضعیت به سختی به عنوان شدید در زیر عرشه: Med فصل گذشته اما سایه های زن ستیزی در میان است که مرد خدمه بودند غیر ممکن است به چشم پوشی به خصوص از bosun ژوئن فرانکو که بارها و بارها فاحشه-خجالت و توهین به هوش و سوم مباشر Aesha اسکات.

"من اصلا با آن موافق است و من فکر نمی کنم آن را قابل قبول اما آن را بسیار به خوبی شناخته شده و مستند در yachting," Ferrier می گوید وقتی پرسید که او چه فکر می کردم وقتی که او به تماشای نشان می دهد. "بدیهی است که آن چیزی که نیاز به تغییر است. من فکر نمی کنم آن را تغییر دهید به مدت یک شب. اگر شما مشغول به کار در مسافرت با قایق تفریحی برای چند سال است که [رفتار] نمی خواهد آمد به عنوان یک شوک به شما من آن را قرار داده که در راه است. من فک نمی شد روی زمین."

خمیازه نمی خواهید به صحبت می کنند برای کاپیتان لی و چگونه او یا باید وضعیت به کار گرفته. اما او خود موضع شرکت در آنچه که او شاهد بوده است. "من می خواهم آنها آتش" او می گوید: با صراحت. "که آنها را می آموزد به بحث مثل این ؟ جایی که آنها یاد بگیرند که این کار ؟ من در آنجا به آنها میآموزد که چگونه به عمل اخلاقی. که چیزی است که شما باید در حال حاضر می دانم که در این کسب و کار. بنابراین آنها می تواند قایق من در یک ثانیه است."

مردان باید تمام پس از عذرخواهی در Instagram, پست, در, پادکست مصاحبه و حضور در Bravo دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. "به نظر می رسد مثل بچه ها فراموش تماشای آن و تحقق بخشیدن به رفتار غیر قابل قبول است" Ferrier می گوید deadpan غضب و طعنه به طور کامل از طریق آمدن. "بنابراین شاید در زیر عرشه تغییرات یک مرد yachty در یک زمان..."

"من می تواند به اخراج شما یک مدت زمان طولانی پیش..."

وجود دارد یک درام لحظه در تریلر زیر عرشه: Med فصل پنج که با حال خمیازه سخن گفتن و Ferrier, پس از گرم, ارز, در حال حمله کردن حوض بازگشت به قایق بادبانی بخار عملا مواج در اطراف آنها هستند که به وضوح عصبانی در هر یک از دیگر.

"من می تواند به اخراج شما مدت ها پیش هانا" خمیازه می گوید. "من می تواند شما اخراج سال گذشته است. سال قبل. و من نیست. بنابراین در حال حاضر رسما من نمی لعنتی مراقبت است."

این هیچ راز که مسافرت با قایق تفریحی است Ferrier زندگی شور و شوق او می گوید به همان اندازه در نشان می دهد. "مسافرت با قایق تفریحی است نه یک حرفه برای من اما من پرشور در مورد انجام یک کار خوب" او می گوید: پس از آن خنده: "من انجام این کار تا زمانی که من زدم تا."

استرس کار در محدود چهارم در دریا با فرار شخصیتهای خواهد بود سخت به آب و حتی اگر یک فرد شور و شوق. پس چرا Ferrier نگه داشتن به آینده ؟ "این همان دلیل بسیاری از مردم رفتن به محل کار," او می گوید. "پول."

شما می توانید عملا شنیدن یک میکروفن رها در استرالیا.

"برخی از مردم وجود دارد که آنها این است که کل جهان," او می گوید. "و من در واقع گرفتار به که واقعا به سرعت زمانی که من پیوست مسافرت با قایق تفریحی. من تو را دیدم زندگی رئیس خورش را در چهل سالگی کاپیتان در دهه پنجاه خود را... آن چیزی که من می خواستم برای زندگی من است. تماس با ما آن را با دستبند طلایی. آن را بسیار آسان برای دریافت معتاد به زندگی و پول است. اما در پایان روز شما هنوز هم بیدار شدن از خواب در چهل سالگی خود را در کوچک خود را در یک بستر مشترک سفری بدون این نوع از امنیت کودکان و خانواده."

با حال خمیازه سخن گفتن و Ferrier در حال حاضر انجام می شود چهار فصل با هم. "آن را مانند, چگونه چند بار شما می توانید دست خود را بر روی اجاق گاز داغ و سوخته قبل از شما در یادگیری درس؟" خمیازه می خندد.

Ferrier اجازه می دهد تا از یک محاصره آه در "وضعیت پیچیده" از گاهی حمایتی گاهی اوقات سوء استفاده و رابطه او با کاپیتان. "من فکر می کنم آن را صادقانه فقط یک کمی خسته کننده به دلیل شما می دانید, در پایان روز اگر شما در حال انجام بهترین خود را و سپس شما بهترین خوب نیست به اندازه کافی پس از آن فقط کار نمی کند با من."

چگونه Ferrier توصیف مسافرت با قایق تفریحی زندگی است و دقیقا به همین دلیل آن را مناسب برای همه—اما دقیقا به همین دلیل آن را مناسب برای تلویزیون واقعیت.

"در یک کار عادی اگر شما نمی توانید با کسی و یا شما نمی خواهید کسی شما قرار داده تا با آنها برای هشت ساعت در روز و سپس شما می توانید بروید و ببینید که دختران باید یک لیوان شراب و یک سگ ماده, جلسه," او می گوید. "شما می توانید آن را مدیریت کند. وقتی کسی که شما را دوست ندارند در منشور فصل شما نمی توانید به دور از آنها."

مگر اینکه آن را در ماه ژوئن و البته که حتی نمی توان در وهله اول.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب