رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro است در مصاحبه ای گفت که او آخرین coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. رهبر اغلب

توسط NEWSCENTERALS در 18 تیر 1399

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro است در مصاحبه ای گفت که او آخرین coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. رهبر اغلب معتاد به اسب دوانی نگرش به این ویروس در هفته های اخیر در حال حاضر ابرو مطرح شده.

Jair Bolsonaro به خبرنگاران گفت: در برازیلیا در روز سه شنبه است که او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از گفت که او تا به حال تجربه کرده COVID علائم مانند روز دوشنبه و ارسال می کنید برای تست.

Bolsonaro تایید نتایج آزمون در حالی که با پوشیدن ماسک.

"من به خوبی احساس می کنم طبیعی است. در مقایسه با دیروز من خیلی خوب است. من حتی در خلق و خوی برای یک پیاده روی اما من نمی خواهد با توجه به توصیه های پزشکی, اما من بسیار خوب," او گفت: تکرار است که او احساس "خوب" بود و فقط علائم خفیف.

رئیس جمهور برزیل همچنین گفت که او تا به حال یک X-ray و ریه های خود "زیبا بودند." Bolsonaro در حال حاضر اطلاع هواداران که او تا به حال یک تب 38 درجه و درد بود تا به حال تصمیم به گرفتن یک COVID-19 تست.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: برزیل رهبری برای فاجعه

Bolsonaro گفت که او تا به حال احساس خسته اما که در طول شب درجه حرارت شروع به فروکش و که او احساس در شکل بهتر دوباره در روز سه شنبه.

"زندگی می رود. ما در حال رفتن به مراقبت ویژه از مردم و کسانی که با بیماری که یک عامل خطر است," او اضافه شده قبل از تکرار خود را سرود که "وثیقه اثر" coronavirus نباید بدتر از خود بیماری.

جناح راست پوپولیستی رهبر زده است اختلاف سراسر کشور برای بارها و بارها نقض مهار اقدامات و اجتماعی فاصله قوانین مانند امتناع در زمان به پوشیدن ماسک صورت در عمومی و هجوم مستندات.

که خواسته Bolsonaro 'بازیابی سریع'

Bolsonaro 65 سال قرار دادن او را در پایین محدوده سنی در نظر گرفته شده توسط کارشناسان پزشکی به عنوان یک خطر بالاتر است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر اجرایی مایک رایان گفت: این سازمان خواست Bolsonaro یک "کامل و بهبودی سریع است."

به سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) مدیران نیز آرزو Bolsonaro بهبود سریع.

"پیام این است که این ویروس در غیر قابل پیش بینی می کند و احترام نژاد کلاس و یا مردم در قدرت وجود امنیت در اطراف هر رئيس جمهور" گفت: PAHO مدیر برای بیماری های مسری مارکوس اسپینل. در Bolsonaro را برنامه گیج کننده و مکرر قرار ملاقات عمومی مسلما قرار داده و او را بیشتر در معرض خطر از معمولی برزیل فردی و نه کمتر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: برزیل است جدید کانون?

Bolsonaro گفت که او را از مقام ریاست جمهوری اقامت در برازیلیا, Alvorado کاخ در چند روز آینده, برقراری ارتباط از طریق ویدئو کنفرانس. دستیاران را امضاء اسناد و مدارک از طرف او صورت لزوم.

رئیس جمهور گفت که او نیز پاک شده برنامه های خود را برای این هفته برنامه ریزی شده لغو سفر به ایالت باهیا و میناس گرایس.

از آغاز شیوع Bolsonaro اغلب صحبت کردن خطرات ناشی از این ویروس است که کشته 65,000 مردم در برزیل و آلوده به 1.6 میلیون نفر است. او در ابتدا آن را به نام "کمی آنفولانزا." او اغلب به نظر می رسد در به لرزش دست در دست حامیان و معاشرت با جمعیت اغلب بدون ماسک صورت و اغلب در اعتراض به محدودیت های اعمال شده توسط منطقه ای فرمانداران در برزیل. دادگاه دستور داد او را در ماه گذشته به پوشیدن یک ماسک صورت ،

برزیل وزارت بهداشت است که در حال حاضر به ریاست موقت رئیس ارتش ادواردو Pazuello پس از Bolsonaro اخراج وزیر اول و دوم استعفا داد. رئیس جمهور تا به حال اغلب به درگیری با وزیر بهداشت و دولت فرمانداران بیش از قرنطینه اقدامات و درمان های ممکن.

Bolsonaro mingles با سفارت آمریکا

روز پنج شنبه رئیس جمهور می تواند دیده می شود سرفه در طول پخش خود را در شبکه های اجتماعی, زمانی که او نشسته در کنار شش نفر دیگر از جمله توسعه منطقه ای وزیر Rogerio Marinho و مدیر اجرایی بانک دولتی Caixa Economica Federal, پدرو گویمارائس. هیچ یک از آنها عینک ماسک.

از آن پس Bolsonaro به تعامل با تعدادی از وزیران دولت و همچنین عموم مردم است.

روز شنبه رئیس جمهور راه اندازی شد و با سفیر آمریکا در برزیل به مناسبت 4 جولای. تصاویر نشان داد نه با پوشیدن ماسک. Bolsonaro و معاون ادواردو Bolsonaro و همچنین به عنوان پنج وزیر نیز حضور داشتند در خصوصی ناهار.

"سفیر نیست در حال حاضر هیچ نشانه است اما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی را انجام خواهد داد آزمون و به دنبال پروتکل های غربالگری" سفارت آمریکا در برزیل است.

این اولین بار نیست Bolsonaro تست شده برای COVID-19. در ماه مارس پس از اعضای هیئت خود را در سفر به آمریکا قرارداد این ویروس Bolsonaro گفت که آزمایش منفی است.

در ژوئن 25, او گفت: در Facebook پخش زنده و معتقد است که او در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده.

Bolsonaro نیز گفت: در گذشته که خود را در پس زمینه به عنوان یک ورزشکار خواهد حفاظت از او را از coronavirus. سابق سرباز چترباز این رشته را از سال 1983 در تربیت بدنی در یک کالج نظامی.

mvb/msh (Lusa, AFP, dpa, AP)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب