Britbox برنامه در حال حاضر در دسترس در BT TV Set-Top box

BritBox و BT اعلام کرد که BritBox برنامه که به مشترکین امکان دسترسی به انگلیسی, خلاقیت, در حال حاضر در دسترس د

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

BritBox و BT اعلام کرد که BritBox برنامه که به مشترکین امکان دسترسی به انگلیسی, خلاقیت, در حال حاضر در دسترس در BT تلویزیون جعبه تنظیم بالا.

جریان خدمات ارائه می دهد BT بینندگان تلویزیون و حتی بیشتر انواع نشان می دهد با جعبه مجموعه ای از بهترین خانه رشد استعدادهای درخشان از جمله امثال Downton Abbey, Broadchurch, گاوین & استیسی کلاسیک دکتر که فقط احمق ها و اسب ورا, Broadchurch, عشق جزیره و بسیاری دیگر.

BT تلویزیون مشتریان قادر خواهد بود برای دسترسی به برنامه خود را با زمان ورود در جزئیات و یا ثبت نام آنلاین. BT برنامه به ارائه یکپارچه صدور صورتحساب برای خدمات در BT تلویزیون بعد از این سال.

این حرکت بخشی از BT جاه طلبی به ارائه BT تلویزیون مشتریان بی نظیر انتخاب از طریق مشارکت با بهترین ارائه دهندگان محتوا.

Reemah Sakaan گروه مدیر ITV SVOD و مدیر خلاق و با نام تجاری افسر BritBox گفت: "BT تلویزیون فوق العاده است شریک و ما هیجان زده است که حتی بیشتر مردم قادر خواهد بود برای لذت بردن از بزرگترین جعبه از جعبه-مجموعه اینجا را در BritBox!'

سینا Pakington, محتوا, مدیر, BT گفت: "با علاوه بر این از BritBox برنامه ما در حال ادامه برای ارائه BT تلویزیون مشتریان دسترسی به وسیع ترین انتخاب از بهترین نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس است. ما قصد داریم به تکامل آنچه ما ارائه می دهیم با ما BritBox مشارکت بیش از زمان و هنگامی که در ترکیب با گسترده تر مطالب BT تلویزیون مشتریان دسترسی به – واقعا BT تلویزیون شماره یک سرویس برای کسانی که مایل بهترین تجربه تلویزیون".

این BritBox برنامه در دسترس است برای مشتریان با BT تلویزیون YouView جعبه از امروز. جزئیات بیشتر برای مشتریان می توان در یافت BT.com.

توجه به ویراستاران

BT تلویزیون G4, G5 یا Z4 جعبه تنظیم بالا مورد نیاز است.

در مورد BritBox

BritBox دیجیتال تصویری سرویس اشتراک ایجاد شده توسط بی بی سی و ITV. این سرویس به ارمغان می آورد بهترین در گذشته و حال و آینده و انگلیسی برنامه نویسی و برنده جایزه محتوا به بینندگان همه در یک مکان برای £5.99 در هر ماه در HD. انگلیسی, تلویزیون boxsets از همه 4 و انگلیسی, فیلم از فیلم 4 راه اندازی خواهد شد در خدمات در سال 2020 است. این خدمات شامل با کیفیت بالا, واقعی, و, سرگرمی, مطالب از کانال 5 به علاوه اصلی کمدی از Comedy Central انگلستان است. BritBox ویژگی های بزرگترین مجموعه ای از مطالب موجود در هر جریان خدمات و نام تجاری جدید کمیسیون برای شرکت های تولید به طور خاص ایجاد شده برای BritBox. BritBox نیز ارائه می دهد کارشناس گزینش و لیست پخش را قادر خواهد ساخت که بیننده به راحتی در پیدا کردن برنامه های آنها می دانم و کشف جدید مورد علاقه های شما از طریق وب سایت تلفن همراه, تبلت, تلویزیون متصل و جریان دستگاه از جمله آتش TV, Apple TV & Chromecast. محتوای BritBox می تواند دانلود و مشاهده آفلاین که در آن حقوق اجازه می دهد.

در مورد BT

BT هدف این است که استفاده از قدرت ارتباطات برای ایجاد یک دنیای بهتر. این یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از خدمات ارتباطات و راه حل های ارائه خدمات به مشتریان در 180 کشور جهان است. آن فعالیت های اصلی عبارتند از: ارائه شبکه خدمات IT در سطح جهان; محلی و ملی و بین المللی ارتباطات از راه دور خدمات به مشتریان خود را برای استفاده در خانه و در محل کار و در حال حرکت; پهنای باند تلویزیون و اینترنت محصولات و خدمات; و همگرا ثابت-تلفن همراه محصولات و خدمات. BT متشکل از چهار مشتری رو واحد: مصرف کننده, شرکت, جهانی, خدمات و Openreach.

برای سال منتهی به 31 مارس 2019, BT, گروه, گزارش, درآمد, شد £23,428 متر با گزارش سود قبل از مالیات از £2,666 m.

انگلیسی, ارتباطات از راه دور plc (BT) است یک شرکت تابعه تماما متعلق به از BT و شامل تقریبا همه کسب و کار و دارایی های BT Group. BT ذکر شده است و در بورس سهام لندن.

برای اطلاعات بیشتر www.btplc.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب