قانع کننده راه اندازی یادداشت ارائه

قانع کننده ارتباطات Holdings, Inc. (نزدک: CCOI) ("قانع کننده ارتباطات") امروز اعلام کرد که قانع کننده ارتباطات

توسط NEWSCENTERALS در 31 اردیبهشت 1399

قانع کننده ارتباطات Holdings, Inc. (نزدک: CCOI) ("قانع کننده ارتباطات") امروز اعلام کرد که قانع کننده ارتباطات مالی, Inc. (این "موقت صادر کننده") به تازگی تشکیل شده تامین مالی شرکت های فرعی قانع کننده ارتباطات' تماما متعلق به شرکت تابعه قانع کننده Communications Group, Inc. ("قانع کننده") در نظر دارد برای شروع یک ارائه €215,000,000 مجموع مقدار اصلی از 4.375% یادداشت ارشد با توجه 2024 (از "یادداشت ها به طور موقت") ارائه می شود و به فروش می رسد فقط به افراد منطقی اعتقاد به واجد شرایط نهادی خریداران در یک ثبت نشده ارائه به موجب قانون 144A قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح (قانون "قانون اوراق بهادار") و برخی غیر ایالات متحده افراد در معاملات خارج از ایالات متحده در انطباق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

موقت صادر کننده انتظار دارد به سپرده ناخالص درآمد حاصل از یادداشت ها به طور موقت به حساب سپردن انتظار قابل ملاحظه ای همزمان فرجام قبلا اعلام رستگاری از همه قانع کننده را 5.625% یادداشت ارشد با توجه 2021 (این "Refinancing معامله"). پس از اتمام Refinancing معامله یادداشت ها به طور موقت خواهد بود به طور خودکار رد و بدل شده برای یادداشت های اضافی (به "رویه در یادداشت") صادر شده توسط قانع کننده تحت indenture مورخ 25 ژوئن 2019 به موجب آن قانع کننده صادر شده آن موجود €135 میلیون مجموع مقدار اصلی از 4.375% یادداشت ارشد با توجه 2024 (این "یادداشت های موجود"). بر این خودکار, تبادل انتظار می رود که این رویه در یادداشت (پس از هر دوره محدود مورد نیاز توسط قانون و یا مقررات) خواهد تجارت تحت همان CUSIP تعداد و ISIN به عنوان یادداشت های موجود. اگر ارائه این یادداشت ها به طور موقت Refinancing معامله و تبادل یادداشت ها به طور موقت برای رویه در یادداشت توانيد با قانع کننده انتظار دارد که برای استفاده از هر گونه باقی مانده خالص درآمد حاصل به صورت کلی اهداف شرکت و/یا به خاص یا در محدوده زمانی معین سود سهام به قانع کننده ارتباطات است. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که صدور و فروش این یادداشت ها به طور موقت یا تبادل یادداشت ها به طور موقت برای رویه در یادداشت ها را کمال می شود.

اطلاعات در این نسخه تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر یک از یادداشت ها به طور موقت یا رویه در یادداشت ها. ارائه نمی شود ساخته شده برای هر فرد در هر حوزه قضایی که در آن ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی است. نه یادداشت ها به طور موقت و نه رویه در یادداشت شده است و یا خواهد بود ثبت شده تحت قانون اوراق بهادار و ممکن است ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده وجود ندارد و ثبت نام و یا قابل اجرا معافیت از ثبت نام مورد نیاز است.

در مورد قانع کننده ارتباطات

قانع کننده ارتباطات (NASDAQ: CCOI) یک شرکت چند ملیتی ردیف 1 امکانات-بر اساس ISP. قانع کننده ارتباطات تخصص در ارائه کسب و کار با اینترنت با سرعت بالا دسترسی به اترنت حمل و نقل و colocation خدمات. قانع کننده ارتباطات' امکانات-بر اساس تمام نوری شبکه IP ستون فقرات را فراهم می کند خدمات در بیش از 200 بازارهای جهانی است.

قانع کننده ارتباطات مستقر در 2450 N خیابان شمال غربی واشنگتن 20037. برای اطلاعات بیشتر www.cogentco.com. قانع کننده ارتباطات را می توان در ایالات متحده (202) 295-4200 و یا از طریق ایمیل در info@cogentco.com.

# # #

 

به جز اطلاعات تاریخی و بحث های موجود در اینجا اظهارات موجود در این نسخه را تشکیل می دهند اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. چنین اظهاراتی شامل, اما نه محدود به, اظهارات شناسایی کلمات مانند "معتقد" "انتظار" "پیش بینی," "برآورد" "در نظر دارد," "طرح" "هدف" "پروژه ها" و عبارات مشابه. این اظهارات در این نسخه ها بر اساس زمان باورها و انتظارات قانع کننده ارتباطات " مدیریت و به موضوع قابل توجهی خطرات و عدم قطعیت. نتایج واقعی ممکن است متفاوت از کسانی مندرج در اظهارات به جلو نگاه. عوامل متعددی می تواند باعث ایجاد یا کمک به این تفاوت ها از جمله تاثیر COVID-19 همه گیر و مرتبط با سیاست های دولت; آینده اقتصادی بی ثباتی در اقتصاد جهانی یا رکود از بازار سرمایه است که می تواند بر هزینه های خدمات اینترنت و توانایی ما برای شرکت در فعالیت های تامین مالی; تاثیر تغییر نرخ ارز خارجی (به ویژه در یورو به دلار و دلار کانادا به دلار نرخ ارز) در ترجمه غیر تومان گرانتر درآمد و هزینه ها دارایی ها و بدهی; حقوقی و عملیاتی مشکلات در بازارهای جدید; تحمیل یک نیاز است که ما به کمک ما صندوق خدمات جهانی بر ما اینترنت درآمد; تغییرات در سیاست های دولت و/یا قوانین و مقررات از جمله بی طرفی خالص قوانین ایالات متحده کمیسیون فدرال ارتباطات و در زمینه حفاظت از داده ها; افزایش رقابت منجر به قیمت های پایین تر برای خدمات ما; توانایی ما برای جذب مشتریان جدید و افزایش و حفظ حجم ترافیک در شبکه ما; توانایی حفظ اینترنتی ما ترتیبات مشابه در شرایط مطلوب; وابستگی ما به یک شرکت فروشنده تجهیزات Cisco Systems, Inc. و پتانسیل برای سخت افزار یا نرم افزار مشکلات مرتبط با تجهیزات; وابستگی شبکه ما در کیفیت و قابلیت اعتماد و اطمینان شخص ثالث فیبر ارائه دهندگان; توانایی ما برای حفظ برخی از مشتریان که شامل یک بخش قابل توجهی از درآمد ما پایه; مدیریت شبکه شکست و/یا اختلال; نتایج در دادخواهی; خطرات مرتبط با ارائه یادداشت ها به طور موقت و تبادل یادداشت ها به طور موقت برای رویه در یادداشت از جمله این که چنین معامله ممکن است به کمال; و دیگر خطرات مورد بحث از زمان به زمان در ارتباطات قانع کننده' براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله, بدون محدودیت, قانع کننده ارتباطات' گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 است. قانع کننده ارتباطات متعهد هیچ وظیفه برای به روز رسانی به دنبال بیانیه و یا هر گونه اطلاعات موجود در این آزادی مطبوعات و یا در دیگر, افشاگریهای در هر زمان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de