Coronavirus آخرین: آنگلا مرکل می گوید آلمان است 'در گذشت' COVID-19 آزمون تا کنون

اعظم آلمان ابراز خوش بینی برای آینده کشور پس از شهروندان خود را نشان داد "دلیل و مسئولیت برای دیگران." با این

توسط NEWSCENTERALS در 11 خرداد 1399

اعظم آلمان ابراز خوش بینی برای آینده کشور پس از شهروندان خود را نشان داد "دلیل و مسئولیت برای دیگران." با این حال او هشدار داد که این جنگ به مراتب بیش از. دنبال DW برای آخرین.

  • آلمان و اتحادیه اروپا در تماس با رئیس جمهور تهمت به تجدید نظر دارد برای قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی
  • هند قصد دارد یک آرامش بخش قابل توجهی از آن مستند با وجود روز یکی دیگر از رکورد در موارد
  • افرادی که تا به حال COVID-19 دیگران در معرض خطر مرگ ناشی از عمل جراحی بر اساس یک مطالعه جدید
  • ایتالیا هشدار همسایگان بیش مرز, کاهش, گفت, نمی توان آن را درمان مانند یک مستعمره مبتلا به جذام
  • جهانی مرگ و میر بیش از 367,000

تمامی زمان ها در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

23:00 برزیل به ثبت یک رکورد 33,274 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه وزارت بهداشت اعلام کرد با تعداد کل موارد نزدیک به نیم میلیون نفر است.

وجود دارد 956 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با مجموع تعداد مرگ سبقت فرانسه در 28,834. تنها ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا دیده می شود مرگ و میر بیشتر.

برزیل به عنوان جدید کانون جهانی همه گیر.

22:35 لیبریا جمهور George Weah خود را دیده است آهنگ جدید تصویب شده توسط سازمان ملل متحد به گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس.

سابق بین المللی فوتبال, ستاره منتشر شد آهنگ "بیایید ایستاده با هم به مبارزه با کرونا" که خواهد شد مورد استفاده در یونسکو #همین'tGoViral مبارزات انتخاباتی.

"از لیبریا رهبر نیز خواسته شد به عموم سفیر کمپین به منظور بسیج نوآوران و هنرمندان در سراسر آفریقا" Weah شدهاند. این آهنگ از آلبوم ميشمارد داس و don'ts از ویروس پیشگیری از جمله شستن دست های خود را به طور منظم. Weah نوشت و در آن خود را.

Weah قبلا منتشر آگاهی آهنگ ابولا در سال 2014. لیبریا گزارش شده 280 تایید موارد COVID-19 و 27 نفر کشته شده اند.

21:50 حداقل 92 نفر دستگیر شده بودند در پاریس پس از شکستن قوانین در جمع آوری در مکان های عمومی در اعتراض به بهبود شرایط کار برای مهاجران مستند نشده و کارگران در پایتخت فرانسه. پلیس درخواست را رد کرده بود برای اعتراض به گیرد. رسانه های فرانسه گفت که بیش از 1000 نفر حضور داشتند مارس.

تجمع بیش از 10 نفر غیر قانونی در فرانسه. رادیو فرانسه ایستگاه Franceinfo گزارش داد که گاز اشک آور استفاده شده است.

"تظاهرات ممنوع است. نیروی انتظامی انجام شده 92 بازداشت. تظاهرکنندگان منطقه را ترک کرده اند" پاریس پلیس در توییتر نوشت.

21:30 در حال حاضر وجود دارد بیش از 6 میلیون و تایید موارد coronavirus در جهانبا توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. جهانی مرگ و میر بیش از 367,000.

دو سوم از تمام جهانی موارد گزارش شده در اروپا و آمریکا. اروپا باقی می ماند این قاره شده است که سخت ترین ضربه گیر با 2.1 میلیون نفر و 177,595 مرگ و میر. ما در بدترین آمار فردی کشور با 1.7 میلیون نفر و 103,472 مرگ و میر.

کارشناسان می گویند که در کشورهای فقیر سیستم های بهداشتی ممکن است با دقت گزارش آمار و ارقام. آمریکای لاتین دیده شده است یک افزایش سریع در موارد جدید این هفته, تبدیل شدن به جدید کانون این بیماری همه گیر. حداقل 45,000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته به تنهایی با مرگ و میر در منطقه نزدیک 50000 تا.

19:09 ترکیه می گوید پروازهای داخلی می تواند راه اندازی مجدد از شنبهشروع با مسیرهای بین استانبول, آنکارا, ازمیر, آنتالیا و ترابزون. دیگر مقصد را به دنبال خواهد داشت به تدریج به گفته وزیر حمل و نقل.

ضد عفونی تیم جاروب استانبول بازار بزرگ در آماده سازی برای قرن 15 ساختمان برای بازگشایی, برای اولین بار از مارس 23. صندلی بازار هیئت مدیره گفت: خریداران خود را در دماهای بررسی ورود و تعداد بازدید کننده خواهد بود محدود شده است.

ترکیه است که در وسط یک آخر هفته مستند در 15 استان کشور از جمله استانبول و آنکارا. اقامت در خانه سفارش برای افراد 65 ساله و مسن تر و افراد زیر سن قانونی نیز در محل باقی می ماند.

18:35 ایتالیا وارد شده 111 جدید COVID-19 مرگ و میر ناشی از 87 روز قبل از انتخابات گفت: در روز شنبه. روزانه شمارش از موارد جدید کاهش یافت و بیشتر قابل ملاحظه ای رها به 416 نسبت به 516 موارد جدید در روز جمعه. تعداد زیادی از مردم در حال حاضر حامل ویروس سقوط و حذف چندین هزار مورد به 43,691 از 46,175 روز قبل از.

پس از تبدیل شدن به کانون این ویروس در اروپا و تصویب یکی از دقیقترین مستند ایتالیا شده است با احتیاط گام برای از سرگیری زندگی روزانه. ایتالیا با وزیر خارجه Luigi Di Maio نیز خواست در روز شنبه برای دیگر اتحادیه اروپا و اعضای به "لیست سیاه" ایتالیایی ها به کشورهای دیگر حرکت به بازگشایی خود را در صنعت گردشگری برای تابستان.

The leaning tower of Pisa (picture alliance/Arco Images)

ایتالیا را به یاد برج کج پیزا بازگشایی پنج شنبه, نشانه دیگری از زندگی به حالت عادی بازگشت

18:16 اندرو کومو فرماندار سخت-آمار ایالت نیویورک, امضا لایحه اعطای مزایای مرگ به خانواده های کارگران خط مقدم که فوت کرد با توجه به COVID-19. "شما به زندگی خود را برای ما وجود دارد خواهد بود برای خانواده خود را رفتن به جلو" کومو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه بر روی این ویروس است.

ده ها تن از افسران پلیس, بهداشت عمومی کارگران حمل و نقل عمومی کارگران و امدادگران فوت کرده اند در نیویورک, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است. لایحه افزایش مرگ تصادفی مزایای که خانواده ها دریافت خواهید کرد.

کومو افزود که دولت وارد 67 ویروس جدید مرگ و میر در جمعه قابل ملاحظه ای را از آمار و ارقام در ماه آوریل زمانی که بیش از 700 نفر از مردم در حال مرگ از ویروس روزانه. در حالی که مناطق دیگر کشور در حال حاضر آرام محدودیت های شهر نیویورک است که به علت شل برخی از مستند اقدامات در ژوئن 8.

18:00 دادستان در بوسنی باید دستور بازداشت یک منطقه ای نخست وزیر و دو مرد دیگر به عنوان بخشی از یک گرافت تحقیقات مربوط به واردات معیوب هواکش برای COVID-19 بيمار.

این متهمان عبارتند از: Fadil Novalic نخست وزیر بوسنی مسلمان-کروات به عنوان به خوبی به عنوان یک دولت مدنی حمایت رسمی و مدیر یک میوه پردازش شرکت که با دریافت حدود €5 میلیون یورو (5.5 میلیون دلار) به تهیه هواکش.

آنها در حال بررسی به اتهام پولشویی و اختلاس از بودجه دولت تقلب و جنایات دیگر.

این مورد موجب اعتراض عمومی در طول کمتر شناخته شده شرکت میوه که دارای روابط بوسنی سیاسی ایجاد شد استخدام به هواکش با وجود این واقعیت آن را به حال هیچ مجوزی برای واردات تجهیزات پزشکی. در یک گزارش اولیه دادستان گفت: 100 هواکش وارداتی از چین را "برآورده نمی کنند حتی حداقل ویژگی های لازم برای درمان مناسب."

هزاران نفر از مردم اعتراض در سارایوو در روز شنبه در برابر فساد حکومت بد و ناسیونالیسم — فراخوانی برای کسانی که به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

Protesters in Sarajavo (Reuters/D. Ruvic)

روز شنبه تجمع در سارایوو به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم خشمگین در یک رسوایی و دیگر مسائل سیاسی

17:05 پاپ فرانسیس به رهبری ویژه نماز جلسه با بیش از 100 نفر در بزرگترین پست-مستند جمع آوری. فرانسیس دعا برای پایان coronavirus همه گیر در باغ واتیکان با شرکت کنندگان به نمایندگی از یک نمونه از خط مقدم کارگران است.

یک دکتر داروساز, روزنامه نگار و حفاظت مدنی رسمی بودند در حضور و غیاب همراه با بهبود COVID-19 بیمار یک فرد که از بستگان فوت کرده بود و پدر و مادر یک کودک متولد شده در ارتفاع شیوع.

بسیاری از شرکت کنندگان عینک ماسک و پخش شده بودند در اجتماعی, فاصله صندلی پشت سر فرانسیس اگر چه پاپ نمی پوشیدن ماسک.

پس به عنوان مثال ایتالیا واتیکان نیز رفت و به مستند در ماه مارس و متوقف عمومی ،

16:17 اتحادیه اروپا خواسته است تا ما را به تجدید نظر در تصمیم خود برای قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی (WHO) اشاره کرد که در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: "اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب کرد" و اضافه کرد که همکاری های بیشتر مورد نیاز است در حال حاضر نه کمتر. "این است که نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده" او در بیانیه ای گفت. "برای این مشارکت و حمایت از همه مورد نیاز است و بسیار مورد نیاز است."

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او فسخ کشور خود را در رابطه با کسانی که متهم به آژانس سازمان ملل متحد از پاسخ نمی دهد به اندازه کافی به همه گیر بودن و تحت نفوذ چین. این آمریکا است که بزرگترین منبع حمایت مالی با تصمیم انتظار می رود تا حد زیادی تضعیف این سازمان است.

15:47 رومانی نخست وزیر لودویک اوربن متهم شده است از شکستن دولت coronavirus محدودیت بعد از یک تصویر پدید آمده از او جشن تولد خود را با دیگران در خود را ،

در تصویر اوربن دیده می شود نوشیدن و سیگار کشیدن و نشستن نزدیک به حداقل چهار نفر از اعضای کابینه هیچ کدام از آنها با پوشیدن ماسک.

تحت مقررات جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس و ماسک الزامی در حمل و نقل عمومی و محصور در فضاهای عمومی.

"این اتفاق می افتد در داخل ساعت ، این چیزی است که لیبرال ها را در حالی که حاکم است. شرم بر شما" Eugen Teodorovici یک سناتور با مخالفت حزب سوسیال دموکرات (PSD) نوشت: on Facebook.

اوربان گفت که تصویر گرفته شده در مارس 25 طول روز تولد خود را و است که او و دیگران نیست با پوشیدن ماسک از آنجا که آنها می خواهم به پایان رسید ، او گفت که او مایل به پرداخت جریمه برای سیگار کشیدن در داخل آن ممنوع شده است پس از سال 2016.

رومانی وارد شده بیش از 19,000 COVID-19 موارد و 1,253 مرگ و میر تا کنون. دولت تنها به تازگی نقل مکان کرد و برای استراحت مستند اقدامات با کافه ها و رستوران ها با هوای مناطق با توجه به بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن تحت شرایط سخت.

15:29 , آلمانی, دادستان گفت که زاکسن دولت برتر مایکل Kretschmer نمی شکستن قانون زمانی که او موفق به قرار دادن بر روی یک ماسک در حالی که صحبت کردن به معترضان. "هیچ جرم و جنایت و متعهد شد" یک سخنگوی درسدن دادستانی گفت: آژانس خبری DPA. Kretschmer هنوز هم می تواند در صورت €150 (175 دلار) جریمه برای نقض قوانین محلی.

در مارس 17, دولت, نخست وزیر ملاقات با مردم معترض در برابر آلمان COVID-19 محدودیت. Kretschmer گفت: اگر چه او به طور معمول می پوشد یک ماسک او تصمیم گرفت برای قرار نیست یکی به صحبت با معترضان پس از آن یکی از اقدامات آنها اعتراض.

شاهد بعد از ثبت یک شکایت کیفری علیه Kretschmer برای نقض دولت اجتماعی فاصله مقررات.

15:07 بلژیک شاهزاده یواخیم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در یک پارتی در اسپانیا و خانواده سلطنتی را تایید کرد به بلژیک و رسانه در روز شنبه.

شاهزاده که یک برادرزاده پادشاه اسپانیا فیلیپ و نهم در خط به تاج و تخت و گزارش شده که او در یک مهمانی با 27 نفر در جنوب شهر قرطبه در اندلس در مارس 26. او آزمایش مثبت برای این ویروس فقط روز بعد. دیگر شرکت کنندگان در این پارتی قرار داده شده اند در قرنطینه و می تواند تا یک €10,000 خوب روزنامه اسپانیایی ال پایس گزارش شده است.

خانواده سلطنتی گفت که 28 ساله شاهزاده سفر به اسپانیا برای یک سفر کسب و کار به عنوان بخشی از کارآموزی اما که او در بخشی خصوصی هم news agency Belga گزارش شده است.

آنها گزارش را رد کرده است که این حزب درگیر ده ها تن از مهمانان گفت: به 12 نفر وجود دارد. محدودیت های فعلی در منطقه محدود خصوصی تجمعات به 15 نفر است. هنوز معلوم نیست که آیا شاهزاده یواخیم قرارداد این ویروس در بلژیک و یا در اسپانیا.

Prince Joachim of Belgium (picture-alliance/dpa/A. Nieboer)

14:26 بعد از تظاهرات در برابر مستند محدودیت های را آغاز کرده مسالمت آمیز در برلین به عنوان پلیس در پایتخت و چندین شهر دیگر آماده برای بزرگتر تظاهرات بعد از آن در روز. این شهرستان دارای برداشته محدودیت در تعداد شرکت کنندگان در تظاهرات.

یکی اوایل تجمع در اطراف محور مشهور تلویزیون آشپز آتیلا Hildmann که خود را شناخته شده است دستور غذاهای وگان و اخیرا برای گسترش یک نوع متفاوت — coronavirus تئوری های توطئه است. اعتراض شامل یک کاروان که شامل چندین اتومبیل و موتور سیکلت که سوار از ورزشگاه المپیک به آلمان معاونت.

تظاهرات برنامه ریزی شده در چندین شهر دیگر از جمله اشتوتگارت و کلن و مونیخ. معترضان خواهان پایان تمام محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus این ادعا را نقض حقوق اولیه خود را.

A protester waves a homemade sign against the coronavirus restrictions (picture-alliance/dpa/C. Soeder)

14:05 هند اعلام کرده است قابل توجهی کاهش آن مستند از ماه آینده به جز مناطق با تعداد زیادی از موارد.

یک وزارت خانه به منظور نشان داد که مکان عبادت مذهبی, هتل ها, رستوران ها و مراکز خرید "را مجاز" به کار از تاریخ 8 ژوئن در حالی که موسسات آموزشی باز خواهد شد تا "پس از مشاوره" با مقامات دولت است.

در این بیانیه آمد با وجود رکورد دیگری را روزانه افزایش عفونت با تقریبا 8,000 جدید ثبت موارد بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن هند را در مجموع به 173,763 که از آن 4,971 فوت کرده اند.

وزارت دستور دولت های ایالتی و مقامات محلی برای شناسایی "مهار مناطق" یا مناطقی که باید تحت مستند به عنوان آنها همچنان به گزارش تعداد بالا از عفونت.

13:52 چینی-تولید واکسن می تواند آماده برای بازار تا پایان سالچین دولتی دارایی های نظارت و اجرایی کمیسیون (SASAC) گفت: در رسانه های اجتماعی.

در آزمایش های بالینی بیش از 2000 نفر را از دریافت واکسن ساخته شده توسط ووهان موسسه از محصولات بیولوژیکی و موسسه پکن محصولات بیولوژیکی. در واقع یک واکسن می تواند آماده برای بازار به عنوان اوایل به عنوان پایان سال جاری یا ابتدای سال آینده با توجه به یک پست در رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat.

واکسن از ووهان موسسه از محصولات بیولوژیکی و موسسه پکن محصولات بیولوژیکی شروع فاز دوم آزمایشات است.

13:34 یک پرواز توسط هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا وارد شده در چین مارک برای اولین بار از بازگشت از اروپا پس از این کشور به حالت تعلیق ویزا با توجه به شیوع. مسافران — عمدتا آلمانی کارگران و خانواده های آنها فرود آمد در روز شنبه در تیانجین فرودگاه, شرقی, پکن, لوفت هانزا گفت: پس از گرفتن دیروز از فرانکفورت.

چین کاهش تعداد مسیرهای پرواز در این کشور در اواخر ماه مارس و اجرا ورود بان کی مون در بسیاری از خارجی ها از جمله کسانی که با مدرک معتبر اقامت و ویزا, در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان ویروس. بسیاری از کارگران چپ رشته و قادر به بازگشت به کشور چین داشتن چپ در اوج این بیماری همه گیر.

برخی از 200 مسافر از پرواز لوفت هانزا شد آزمایش رمان coronavirus پس از آنها فرود آمد و باید به قرنطینه به مدت دو هفته. دوم پرواز محفوظ است برای کسانی که نیاز به در چین های اقتصادی و تجاری و علمی و یا فن آوری دلایل و یا به دلیل فوری حقوق بشری تنظیم شده است به حرکت از فرانکفورت برای شانگهای در ژوئن 3.

وجود دارد بیش از 5000 شرکت عامل در چین با توجه به محلی آلمان, اتاق بازرگانی است.

13:10 فرمول یک coronavirus-گرفتار نجومی آغاز خواهد شد با جایزه بزرگ اتریش در جولای 5, دولت فدرال اعلام کرده است. از اسپیلبرگ مدار نیز داده شده پیش بروید به میزبان دوم GP آخر هفته زیر به عنوان بخشی از یک هفت روز doubleheader البته بدون فن.

"دو فرمول یک مسابقات در جولای 5 و 12 در اسپیلبرگ برگزار خواهد شد بدون تماشاگر گفت:" اتریش وزیر بهداشت رودولف Anschober. او افزود که این مسابقات شده بود با توجه به چراغ سبز پس از F1 سازمان "ارائه شده بود کامل و حرفه ای برنامه ریزی" برای مبارزه با سرایت.

13:03 افرادی که مبتلا به COVID-19 یک خطر بالاتر مرگ و مير اگر آنها تحت عمل جراحییک مطالعه توسط شبکه تحقیقات CovidSurg مشترک منتشر شده در مجله علمی این Lncet.

بنابراین یک عفونت باید در تمام هزینه های اجتناب قبل از هر گونه از پیش سازماندهی عملیات گفت: محققان از آلمان بیمارستان دانشگاه توبینگن که شرکت کننده در این بررسی است.

محققان داده ها را از 1,128 نفر از 235 بیمارستان در سراسر 24 کشور است. این شد که عمدتا بیمارستان ها در اروپا بلکه در آفریقا و آسیا و آمریکای شمالی است.

این تحقیقات نشان داد بیماران مبتلا به رمان coronavirus را به طور قابل توجهی بدتر نتایج بعد از عمل از بیماران که نمی آلوده شده است.

به طور کلی میزان مرگ و میر در طول 30 روز اول پس از عمل بود 23.8%. با توجه به مطالعه مرگ و میر COVID-19 بیماران افزایش یافته و در همه زیر گروه ها مانند اورژانس روشهای جراحی کوچک و یا برنامه ریزی شده عمل جراحی انتخابی.

"به طور معمول انتظار داریم که میزان مرگ و میر بیماران تحت جراحی الکتيو به زیر 1%" گفت: مطالعه همکاری نویسنده آلفرد Königsrainer مدیر پزشکی در بیمارستان دانشگاه به صورت کلی و جزئی و پیوند.

"این مطالعه در حال حاضر نشان داده است که میزان مرگ و میر در بیماران مبتلا به کروناویروس Sars-CoV-2 بطور قابل توجهی بالاتر حتی در کارهای معمول."

12:41 آلمان مربی Joachim Löw همچنان امیدوار است که تیم ملی فوتبال را بازی مسابقات دوباره در ماه سپتامبر بعد از 10 ماه وقفه و ابراز رضایت خود را در با کیفیت بر روی صفحه نمایش پس از بوندسلیگا بازگشت به اقدام دو هفته پیش.

Löw گفت: در وب سایت آلمانی فدراسیون فوتبال (DFB) که او و کارکنان خود را "در حال آماده سازی ذهنی برای ماه سپتامبر است."

با مارس دوستانه برابر اسپانیا و ایتالیا لغو شد و یورو 2020 به تعویق افتاد تا در تابستان آینده با توجه به شیوع آلمانی تیم ملی نشده لگد توپ از 6-1 mauling ایرلند شمالی در ماه نوامبر سال 2019.

در ضمن Löw گفت: او بوده است "غافلگیر سطح بالایی از انگیزه نشان داده شده توسط بازیکنان و تیم ها و همچنین راه های که در آن بازی ها را" به رغم مسابقات در حال بازی در پشت درهای بسته.

با بوندسلیگا اول لیگ برتر به سر Löw همچنین ابراز رضایت که "آلمان گرفته شده در این پیشگام نقش است."

ادامه مطلب: Coronavirus و ورزشی: سری به بازگشت ژوئن 20

12:24 ایتالیا نمی خواهد قبول بودن درمان مانند "leper مستعمره" وزیر امور خارجه Luigi Di Maio اعلام کرد در حالی که همچنین اطمینان استقبال گرم برای بازدید کنندگان خارجی در این تابستان. Di Maio هشدار داد دیگر اروپایی عضو اتحادیه به نزدیک کردن مرزهای خود را برای ایتالیایی ها.

تعدادی از کشورهای اتحادیه اروپا هستند آزمایشی آرامش مرزهای خود را به عنوان سرایت متهم با ایتالیا اجازه گردشگران برای بازدید از ژوئن 15. برخی از کشورهای اتحادیه اروپا به دنبال نگه داشتن درب بسته در بازدید از کشورهایی که تا به حال تعداد زیادی از عفونت ها. یونان روز جمعه اعلام کرد آن را قبول بازدید کنندگان از 29 کشور اما این لیست شامل نمی شود, ایتالیایی, اسپانیایی یا انگلیسی شهروندان است.

"ما را قبول نمی کند blacklists," Di Maio نوشت: در Facebook اضافه کردن جلسات دو جانبه در دستور کار هر دو در رم و در خارج از کشور به مطبوعات ایتالیا در مورد. "اگر کسی فکر می کند آنها می توانند درمان ما مانند یک مستعمره مبتلا به جذام و سپس آنها باید بدانند که ما نه برای آن است."

ادامه مطلب: کدام کشورهای اروپایی در حال, باز, برای, تابستان, گردشگری?

11:50 آلمان ابراز تاسف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی (WHO) در توصیف آن به عنوان یک "ناامید کننده" شکست بهداشت جهانی. این است که "نیاز به اصلاحات" اگر آن را به "هیچ تفاوت را" وزیر بهداشت ینس Spahn ارسال شده در توییتر.

"و اتحادیه اروپا باید نقش پیشرو و تعامل بیشتر مالی," او گفت:, و اضافه کرد این امر می تواند یکی از آلمان و "اولویت" هنگامی که آن را فرض ریاست شورای اروپا را برای شش ماه آینده در ژوئیه 1.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او قطع ما روابط خود را با کسانی که او را متهم به سهل انگاری در برخورد خود با رمان coronavirus و همچنین نشان دادن بی تعصب نسبت به چین است.

11:30 کارکنان دولت اعضای بازگشت به کار در ایران به عنوان رييس جمهوري گفت: مساجد به سر نماز روزانه در سراسر کشور با وجود برخی از نقاط ایران هنوز هم شاهد افزایش عفونت. روحانی همچنین گفت: در تلویزیون دولتی است که مراکز خرید خواهد شد مجاز به باز بماند فراتر از زمان اجباری زمان بسته شدن 6 p. m.

"درب مساجد در سراسر کشور را به روی عموم باز برای نماز روزانه" روحانی گفت که فاصله فیزیکی و سلامت دیگر مقررات باید به دنبال. مقامات در حال اجرای سختگیرانه تر مستند اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که مقررات بهداشت مشاهده شده از جمله اجرای استفاده از ماسک صورت در حمل و نقل عمومی رسانه های ایران گزارش شده است.

11:06 در سرزمین های فلسطینی, دبیرستان, دانش آموزان در حال رفتن برای اولین بار از ماه مارس — فقط در زمان برای امتحانات نهایی. وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که 78,400 12th کلاس ها با توجه به امتحانات خود را در کرانه غربی و نوار غزه ،

در غزه دانشجويان درجه حرارت گرفته شده به عنوان آنها وارد ساختمان شدند و آنها نشسته و با فاصله از هم جدا در کلاس های درس. تشکیلات خودگردان فلسطین که بر بخش هایی از اسرائیل و کرانه ثبت کرده است تقریبا 400 مورد از coronavirus از جمله دو مرگ و میر.

10:46 تقریبا نیمی از مردم آلمان مخالف بوندسلیگا سرگیریبر اساس یک نظرسنجی جدید. از 2,506 آلمانی ها بودند که مورد سوال ممکن است بین 26 و 28 توسط موسسه YouGov 47 درصد گفت: راه اندازی مجدد بود و نه کار درست را انجام دهید.

با برکت و رحمت از آنگلا مرکل صدر اعظم دولت بالا دو بخش در آلمان بازگشت و به عمل در 16 ماه مه پس از دو ماه اجرا شکستن با توجه به همه گیر. سومین بخش آغاز خواهد شد به صورت جدی یک بار دیگر بعد از امروز و زنان بوندسلیگا از سر شب گذشته با رهبران فراری ولفسبورگ خرمن کوبی کلن 4-0.

تمام مسابقات بازی بدون طرفداران در حضور و تحت سخت بهداشت و مقررات ایمنی.

در همین حال رهبران لیگ بایرن مونیخ گفت: بازیکنان خود را پذیرفته اند حقوق و دستمزد کاهش تا پایان فصل است.

در ابتدا بازیکنان موافقت کرده بود برای به دست آوردن 20 درصد کمتر در مارس اما حالا که تمدید شده است. "این بسیار لذت بخش است که تیم ما با درک کامل از وضعیت و ادامه خواهد داد به چشم پوشی از حقوق و دستمزد تا پایان فصل" باشگاه جمهور هربرت Hainer گفت: روزنامه آلمانی Bild. مقدار این بازیکنان را بالا شناخته شده نیست.

Women's Bundesliga match between Wolfsburg and FC Köln (picture-alliance/dpa/S. Pförtner)

10:09 صدراعظم آلمان معتقد است آلمان "گذشت" coronavirus آزمون تا کنوناما هشدار داد در برابر خوشنودی این کشور همچنان به سهولت محدودیت. "ما گذشت این آزمون به خوبی تا کنون" مرکل گفت: در هفته پیام تصویری. "اکثریت قریب به اتفاق مردم در کشور ما هدایت شده است با احتیاط دلیل و مسئولیت برای دیگران."

مرکل هشدار داد هر چند: "برخی از مردم در حال حاضر بر این باورند که از آنجا که توده بزرگی رنج می برند نیست رخ می دهد, خطر نبود که برای شروع با. این یک مغالطه!"

صدراعظم گفت که او امیدوار است برای سهولت بیشتر محدودیت در موعد اما که او با تکیه بر مردم برای ادامه به رفتار مسئولانه است. اگر چه آلمان را تجربه کرده است تعداد زیادی از عفونت و مرگ آن رای باقی مانده است نسبتا کم است.

09:48 در مصر استفاده اجباری از ماسک معرفی شده است که در نظر گرفتن حمل و نقل خصوصی و داخل ساختمان های دولتی به عنوان دولت آرامش نسبی مستند های اعمال شده در طول یک هفته ای مسلمان تعطیلات عید فطر.

نخست وزیر مصطفی Madbouly گفت: افرادی که نمی پیروی از قوانین روبرو خواهد شد مجازات های مالی. با وجود برخی از کاهش محدودیت های سراسر کشور حکومت نظامی هنوز هم اجرا می شود از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح و در محل باقی می ماند برای بیشتر از دو هفته است.

ادامه مطلب: عید فطر: مسلمانان جشن پایان ماه رمضان تحت مستند

مصر شاهد افزایش در موارد طی هفته گذشته. این کشور حدود 100 میلیون نفر دارای بیشترین تعداد گزارش شده مرگ و میر, 879, از رمان coronavirus در جهان عرب است.

09:24 تعدادی از کارشناسان علمی باید هشدار داد که دولت بریتانیا آن است که بیش از حد به زودی به سهولت محدودیت به دلیل آزمون و ردیابی سیستم آماده نیست و رمان ویروس هنوز در حال گسترش در یک سرعت سریع.

پروفسور پیتر Horby رئیس جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی (NERVTAG) و عضو هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: "ما واقعا نمی توانید به بازگشت به یک وضعیت که در آن ما باید تعداد موارد و مرگ و میر ما در گذشته گفت:" رادیو بی بی سی اضافه کرد که یک آزمون ردیابی و جداسازی سیستم مورد نیاز برای عملیاتی که بدون آن یک "خطر" مطرح است.

قبلا دو علمی مشاوران به دولت بریتانیا هشدار داده بود که رمان coronavirus هنوز در حال گسترش بیش از حد به سرعت با یک توصیف انتخاب به لغو محدودیت به عنوان یک تصمیم سیاسی.

از روز شنبه برخی از انگلستان مستند اقدامات خواهد بود آرام با گروه به شش نفر اجازه ملاقات در خارج و مدارس ابتدایی بخشی از بازگشایی.

جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست و یک عضو از بریتانیا علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: او تکرار احساسات همکارش جان ادموندز که "COVID-19 گسترش بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان است. TTI (آزمون ردیابی منزوی) باید در محل کار به طور کامل قادر به خرید و فروش هر گونه افزایش بلافاصله محلی, پاسخگو, نتایج سریع & عفونت نرخ باید پایین تر است. و مورد اعتماد است."

09:05 روسیه به ثبت رسیده اضافی 181 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته از رکورد 232 مرگ و میر گزارش شده قبلی و روز در آوردن این کشور به طور کلی مرگ و میر به 4,555. مقامات گفت: 8,952 مورد جدید گزارش شده بود در سراسر کشور بیش از مدت مشابه. روسیه تعداد کل عفونت در حال حاضر فقط خجالتی از 400,000.

07:25 پیانیست آلمانی ایگور Levit است که با توجه به شروع 20 ساعته در ماراتن کنسرت بعد از امروز که در آن او با بازی یک قطعه از موسیقی به منظور بالا بردن آگاهی از هنرمندان مشکلات در طول این بیماری همه گیر.

Levit بازی خواهد کرد "Vexations" توسط Erik Satie, یکی از طولانی ترین قطعات تاریخ موسیقی متشکل از چند یادداشت 840 بار و متناسب فقط در یک ورق. "این بار وحشیانه برای هنرمندان — از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی است. به همین دلیل این قطعه به خوبی کار می کند من فکر می کنم برای بالا بردن آگاهی از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق" Levit گفت: آلمان آژانس خبری dpa.

پیانیست آغاز خواهد شد بازی در 2 p. m. (1200 به وقت تهران) در روز شنبه و او انتظار دارد که تا پایان بر روی در ظهر روز بعد. از آن خواهد شد به صورت زنده از استودیو در برلین متعدد از طریق کانال های رسانه های اجتماعی از جمله 33 ساله را Instagram و توییتر حساب.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان, پیانیست 20 ساعت کنسرت به منظور بالا بردن آگاهی از هنرمندان گرفتاری

06:54 تایوان را تایید کرده است این دارو remdesivir برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. تایوان مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی گفت: این جزیره غذا و دارو در زمان را به حساب "واقعیت این است که اثربخشی و ایمنی از remdesivir پشتیبانی شده توسط شواهد اولیه" است و استفاده از آن است که تایید شده توسط کشورهای دیگر است.

شرایط ملاقات شده است برای تایید این دارو برای استفاده در بیماران مبتلا به "شدید" COVID-19 عفونت مرکز گفت. دولت ها در سراسر جهان در حال کار برای افزایش منابع خود را از این دارو که ما تنظیم کننده تایید این ماه به صورت اضطراری استفاده کنید. تایوان ثبت کرده است فقط 442 موارد coronavirus و هفت مرگ و میر.

ادامه مطلب: چگونه تایوان نگهداری آن coronavirus عفونت نرخ خیلی پایین است ؟

06:37 هند گزارش کرده است و در عین حال یکی دیگر روز رکورد بالا در نظر موارد با تقریبا 8,000 مردم پیمانکاری عفونت بیش از یک دوره 24 ساعته. وزارت بهداشت نیز تایید 265 مرگ و میر رخ داده بود در همین بازه زمانی در آستانه دولتی صدور دستورالعمل تازه برای این کشور پس از دو ماه از محدودیت.

این کشور به برخی از 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر تایید کرد در مجموع 173,763 موارد که 4,971 اند از رمان ویروس.

در نامه ای به مناسبت اولین سال از دولت او در دوره دوم نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند در تنظیم خواهد شد "به عنوان مثال در احیای اقتصادی" و به نام ملت برای نشان دادن یک "شرکت حل و فصل است." مودی نیز به رسمیت شناخته شده "فوق العاده ای رنج می برند" میلیون ها تن از کارگران مهاجر که تا به حال از دست معیشت خود در طول مستند و مجبور شده اند را دشوار زندگی-خطر سفر به زادگاه.

دولت فدرال در حال انتظار برای اعلام یک مجموعه ای از دستورالعمل های این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در این کشور بدترین ضربه مناطق مانند Maharashtra, Gujarat, Tamil Nadu, دهلی نو, مادها پرادش و راجستان متحده که در آن 70 درصد از هند را مورد شده اند متمرکز شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشورهای هند رها حفاظت کار برای احیای اقتصاد

04:26 آلمان تایید 738 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن مجموع به 181,196 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI). که شکل علامت اندکی افزایش از روز قبل هنگامی که آلمان به ثبت 560 عفونت های جدید. گزارش مرگ و میر نیز افزایش 39 آوردن مجموع به 8,489.

03:52 در اینجا آخرین است, از سراسر آسیا:

سنگاپور باز است تا یک "خط سریع" برای کسب و کار ضروری سفر به چین در هفته آینده اجازه می دهد محدود برای از سرگیری پروازهای بین دو تا از شرق آسیا کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. در فاز اولیه سفر را مجاز بین سنگاپور و شش شهرستانها و مناطق از جمله شانگهای و گوانگ.

سنگاپور گزارش شده 33,860 موارد تایید شده که اکثر آنها کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ. با موارد خارج از این خوابگاه اقامت تحت کنترل سنگاپور تنظیم شده است برای پایان دادن به یک ماه دو مستند در روز دوشنبه. Chinahas گزارش چهار مورد جدید از این ویروس همه وارد شده است. این کشور که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته به ارمغان آورده است وضعیت تحت کنترل نسبی پس از آن اولیه شیوع با 84,123 مورد تأیید و 4,638 مرگ و میر.

کره جنوبی گزارش شده 39 مورد جدید از این ویروس در آوردن تعداد کل عفونت به 11,441. بسیاری از موارد جدید مرتبط شده اند به عفونت در میان کارگران انبار در شهر سئول در حالی که حداقل 12 آورده بودند از خارج از کشور.

بیش از یک صد عفونت مرتبط شده اند به یک انبار توسط e-commerce غول Coupang که مورد انتقاد قرار گرفته و بیش از آن عدم اجرای اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه.

همچنین وجود داشته است موارد متعدد مربوط به مکانهای تفریحی است که شاهد افزایش بازدید کنندگان پس از کره کاسته اجتماعی آن فاصله دستورالعمل در اوایل این ماه. کاباره ها و فضاهای عمومی بوده است توقیف پس از تجدید حیات ویروس.

این می آید که میلیون ها نفر از کودکان بازگشت به مدرسه برای ترم بهار پس از متعدد به تاخیر می اندازد.

03:42 حدود 400 آلمانی مدیران و کارگران و اعضای خانواده شروع به بازگشت به چین روی پروازهای چارتر. شرکت های چند ملیتی به دنبال به دست آوردن عملیات خود را دوباره در حال اجرا در سرعت کامل به عنوان coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین همچنان نادر رخ نداد.

دو پرواز از فرانکفورت به تیانجین و شانگهای چیده شده بودند توسط آلمان اتاق بازرگانی در چین است. جهان و دومین اقتصاد تا به حال تا حد زیادی ممنوع بازدید کنندگان در طول بیماری همه گیر. اولین پرواز راه اندازی شد برای رسیدن ظهر شنبه.

بیش از 5,200 شرکت های آلمانی کار در چین به کارگیری بیش از 1 میلیون نفر است.

01:06 در ایالات متحده ثبت شده 1,225 جدید کروناویروس مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع آن تعداد مرگ به 102,798. آمریکا تا کنون بیشتر coronavirus موارد و مرگ و میر در جهان با کارشناسان در مورد اثرات است که در ادامه به بازگشایی اقتصاد خواهد شد. کل تایید تعدادی از موارد است که نزدیک شدن به 1.75 میلیون.

در ضمن ما مقامات بهداشت گفت: آنها به دنبال "اطلاع رسانی انبوه اعداد از مردم ناشناخته" پس از یک شخص که با حضور استخر شلوغ احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود در میسوری آزمایش مثبت برای COVID-19.

همسایه مکزیک دیدم 371 جدید مرگ و میر و 3,227 موارد جدید در روز جمعه مقامات بهداشتی اعلام کرد. بیش از 9000 نفر کشته شده اند و بیش از 81,000 آلوده شده اند. آمریکای لاتین شناخته شده است به عنوان یک کانون بیماری همه گیر.

01:00 بعد از تمدید مذاکرات بروکسل و برلین درباره توافق بیش از یک €9 میلیارد بسته نجات برای هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا. معامله را حامل واگذار برخاست و فرود شکافها در دو فرودگاه.

لوفت هانزا شده است از دست دادن حدود €1 میلیون تا یک ساعت پس از coronavirus همه گیر شروع با محدودیت های مسافرتی هنوز هم در جای خود. حدود 90 درصد از هواپیماهای خود را مبتنی باقی می ماند.

ادامه مطلب در اینجا: لوفت هانزا یونان: اتحادیه اروپا, آلمان, توافق 'سازش' نجات مقابله

00:08 کلمبیا کاخ ریاست جمهوری ثبت کرده است 13 coronavirus موارد با مقامات پنج و هشت Narino خانه امنیت پرسنل تست مثبت است. رئیس جمهور ایوان دوقو آزمایش منفی برای ویروس.

دوقو تمدید کلمبیا دو ماه قرنطینه تا پایان ماه ژوئن در روز پنج شنبه. اقتصاد کشور دچار یک ضربه به تعداد موارد عبور 25,000. کلمبیا گزارش شده 855 مرگ و میر.

00:03 برزیل ثبت کرده است و در مجموع 27,878 coronavirus مرگ و میر بیش از اسپانیا با پنجم-بیشترین مرگ و میر در جهان است. کشور گزارش 1,124 مرگ و میر در روز جمعه. برزیل تلفات می ایستد پشت تنها آمریکا و انگلستان و ایتالیا و فرانسه است.

این کشور همچنین دارای دوم بالاترین numer از COVID-19 موارد پس از ما با 465,166 تایید عفونت ویروس.

00:00 شما می توانید گرفتن با ما به روز رسانی نورد از مه 29 در اینجا.

lc jsi,ببینید/روپیه (AFP AP dpa رویترز)

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب