Coronavirus آخرین: Global موارد بالا 1 میلیون

یک چهارم از جهانی موارد در آمریکا به عنوان کشورهای مختلف در تلاش برای مدیریت بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به

توسط NEWSCENTERALS در 8 تیر 1399

یک چهارم از جهانی موارد در آمریکا به عنوان کشورهای مختلف در تلاش برای مدیریت بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت پس از بازگشایی. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی عفونت فراتر از 1 میلیون با بیش از 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده

  • فرانسه ریخته گری, برگه های رای در انتخابات شهرداری ها در حالی که در لهستان در حال برگزاری یک انتخابات ریاست جمهوری

  • در سراسر جهان مورد رویکرد 10 میلیون با نزدیک به نیم میلیون مرگ و میر

  • برزیل سوابق 1.3 میلیون عفونت با بیش از 57,000 مرگ و میر

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

07:35 سوئیس مقامات می گویند که آنها به دستور 300 نفر به قرنطینه پس از "superspreader" شیوع کروناویروس جدید در زوریخ کلوپ شبانه. مقامات گفت: یک مرد که تا به حال شده است در فلامینگو باشگاه یک هفته پیش آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه و پنج نفر که با او بودند پس از آن آزمایش مثبت است.

بر اساس یک لیست از مهمانان ارائه شده توسط باشگاه مقامات در تماس با دیگران و دستور داد آنها را به قرنطینه برای 10 روز.

سوئیس مقامات می گویند که این حادثه نشان می دهد که چقدر مهم است به چوب به بهداشت و فاصله مقررات به عنوان مستند اقدامات به تدریج برداشته. مانند بسیاری از کشورهای اروپایی سوئیس تا به حال به شدت کاهش می یابد تعداد coronavirus عفونت است و در حال حاضر شروع به دیدن اندکی چشم انداز مثبت آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

در آخرین گزارش خود را ارسال شده در یکشنبه, سوئیس گزارش 69 مورد جدید یک شب از جمعه به شنبه و در مجموع 31,555 موارد; 1,681 نفر کشته شده اند.

07:17 فرانسه است که برگزاری دور دوم انتخابات شهرداری ها در 5,000 شهرها و شهرستانها در روز یکشنبه پس از انتخابات ریخته شده بود به تعویق افتاد و با توجه به کشور شیوع کروناویروس.

رای دهندگان برای انتخاب شهرداران و شهرداری نمایندگان در رأی عامل تحت سخت بهداشت قوانین. ماسک صورت صابون یا دست عفونی و حفظ 1 متر (3 فوت) فاصله بین هر فرد در خطوط الزامی است. رای دهندگان گفته شده را به خود قلم به ثبت نام ثبت نام.

گسترش coronavirus کند شده است به طور قابل توجهی در فرانسه در هفته های اخیر و تقریبا تمام محدودیت های اجتماعی و فعالیت های کسب و کار شد و به تدریج برداشته بیش از ماه گذشته.

هنوز هم ویروس است که انتظار می رود به صدمه زدن به مردم در انتخابات روز یکشنبه

فرانسه تا کنون گزارش شده حدود 200000 مورد تأیید و 29,781 مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

07:09 تعداد coronavirus عفونت در پاکستان عبور از 200,000 علامت روز یکشنبهبه مقامات اعمال محدودیت در شهرستانها عمده در سراسر کشور در مبارزه برای کنترل گسترش ویروس.

تعداد تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 202,944 و مرگ و میر ناشی رسیده 4,118. حداقل 4,072 موارد جدید و 83 و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد در روز یکشنبه. بیش از 92,000 یا 45% از افراد آلوده را بهبود در حالی که 2,805 در شرایط بحرانی در بیمارستان.

افزایش تعداد عفونت به سرعت پس از نخست وزیر عمران خان برداشته مستند محدودیت در ماه گذشته با بیش از 100 ، 000 مورد جدید گزارش شده طی 20 روز.

مقامات می گویند این کشور هنوز هم حداقل یک ماه دور از پیش بینی اوج این بیماری همه گیر. نقض مستند دستورالعمل درخواست مقامات به مهر بازارها و مراکز خرید و مناطق مسکونی در نقاط مختلف کشور است.

06:57 جمهوری چک روزانه تعدادی از عفونت های جدید شروع به پریدن کرد به 260 که بالاترین سطح از آوریل 8, وزارت بهداشت داده ها نشان داد در روز یکشنبه. که تقریبا سه گانه که از 93 ثبت شده در روز پنج شنبه.

داده ها نشان داد که افزایش قابل توجهی در موارد جدید ثبت شد در کاروینا منطقه تا حد زیادی آسیب دیده ترین منطقه در کشور در حال حاضر است.

رئیس بهداشت عمومی افسر Sarah Razova گفت: رادیو عمومی است که این افزایش می تواند مرتبط به فشرده تست در چند مکان که در آن این بیماری در حال گسترش سریع است. این شامل یک معدن در شرق این کشور و یک شرکت در شمال.

در کل کشور 10.7 میلیون تایید کرده است 11,298 COVID-19 موارد با 347 مرگ به عنوان پایان روز شنبه.

05:28 دولت آلمان از بایرن به شدت COVID-19 تست در یک "عظیم" مقیاسبا توجه به دولت و وزارت بهداشت.

"یک بنای ما باواریا آزمون مفهوم است که تمام افرادی که می خواهید به آزمایش می شود برای SARS-COV-2 عفونت باید قادر به پیدا کردن اینکه آیا آنها آلوده شده اند," منطقه ای وزیر بهداشت ملانی Huml گفت: در مونیخ.

آزمون مجموعه به تمرکز بر کشتارگاهها و گوشت فرآوری گیاهان در تلاش برای "جلوگیری از عمده شیوع بیماری در Gütersloh," او اضافه شده است.

دولت ارائه شد آزمون برای همه باواریا ساکنان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و حتی افراد بدون علائم است.

04:05 استرالیا ویکتوریا دولت ساخته شده است آن را اجباری برای بازگشت مسافران برای دریافت تست شده برای coronavirus پس از دولت ثبت سنبله در تعدادی از عفونت. استرالیا نیز نیاز به بازگشت همه مردم به قرنطینه در هتل ها به مدت دو هفته.

مردم در قرنطینه خواهد بود آزمایش دو بار در روز و سپس در روز 11 از دو هفته دوره قرنطینه. کسانی که هنوز هم به دلیل خودداری از تست مورد نیاز خواهد بود به ماندن در قرنطینه برای بیشتر از 10 روز ویکتوریا برتر دانیل اندرو گفت.

ویکتوریا کشور دوم پرجمعیت ترین دولت تایید 49 موارد جدید در 24 ساعت گذشته که بالاترین افزایش روزانه در بیش از دو ماه.

03:07 دولت انگلستان است و با توجه به تحمیل یک مستند در شهر لستر پس از یک افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد ساندی تایمز روزنامه گزارش شده است.

وزیر بهداشت مت Hancock شده است با بررسی قوانین مورد نیاز برای تعطیل کردن شهر از حدود 350000 نفر و پس از آن تایید کرد بیش از 650 مورد در دو هفته منتهی به ژوئن 16, این روزنامه به نقل از مقامات ارشد دولت منابع.

هنکاک ارسال یک موبایل تست واحد به شهرستان در هفته گذشته برای کمک به مدیریت شیوع است و با توجه به "همه گزینه ها" در مورد چگونگی پاسخ به آخرین موج از عفونت.

02:55 آلمان's تعداد تایید COVID-19 مورد افزایش یافته است 256 به 193,499 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی. سه نفر وجود دارد ثبت شده مرگ و میر آوردن مجموع به 8,957.

دیروز آلمان وارد 687 موارد جدید و شش مرگ و میر.

آنگلا مرکل روز شنبه هشدار داد مردم در برابر نادیده گرفتن خطرات ناشی از کروناویروس گفت که این بیماری همه گیر نشده است و وضعیت در این کشور همچنان جدی است.

بیشتر بخوانید: شیوع کروناویروس: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی نقطه داغ?

01:35 چین تایید کرده است 17 موارد جدیدی از کروناویروس که 14 گزارش شد در پکن. مقامات در پایتخت را به طور موقت بسته مواد غذایی عمده فروشی بازار است که اعتقاد به منبع از آخرین شیوع.

مدارس در چین سرمایه بسته شده اند و برخی از محله های قرار داده شده اند تحت مستند. به عنوان بسیاری از مردم در حال سفر در طول چهار روز تعطیلات آخر هفته هر کسی ترک پکن باید آزمایش منفی برای ویروس در هفته گذشته. این شهر نیز افزایش یافته است آن تست ظرفیت تا 300,000 یک روز.

پس از آخرین آمار چین در مجموع عفونت ایستاده در 83,500. مرگ و میر در کشور باقی مانده است بدون تغییر در 4,634 از اواسط ماه مارس.

01:05 مکزیک گزارش 4,410 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن این کشور در مجموع عفونت به 212,802. کشور و وزارت بهداشت نیز گزارش داد 602 اضافی مرگ و میر. تا کنون 26,381 مردم در مکزیک کشته شده اند با توجه به کوروناویروس. دولت گفت: تعداد واقعی ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از این موارد تایید شده است.

00:00 آمریکا تایید کرده است بیش از 2.5 میلیون نفر از coronavirusبه مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. آن را نیز ثبت 125,435 مرگ و میر در حدود یک چهارم از سراسر جهان شمارش که می ایستد در بیش از 495,000.

جنوب و غربern متحده شاهد افزایش قابل توجه ترین در موارد بسیاری را آغاز کرده اند به سهولت مستند اقدامات. تگزاس و فلوریدا را reimposed برخی از محدودیت ها در حالی که واشنگتن فرماندار جی Inslee قرار دادن دولت را بازگشایی طرح در خود نگه دارد.

گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

adi/dr (AP, AFP ساعت و dpa)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن