Coronavirus طول می کشد غم انگیز تلفات در انگلستان مراقبت از خانه

متهم با محافظ جامعه را آسیب پذیر, انگلیسی, مراقبت از خانه های حیاتی برای ملت coronavirus نبرد. اما understaffe

توسط NEWSCENTERALS در 14 اردیبهشت 1399

متهم با محافظ جامعه را آسیب پذیر, انگلیسی, مراقبت از خانه های حیاتی برای ملت coronavirus نبرد. اما understaffed و ضعیف مجهز به این اغلب فراموش خط مقدم در حال نزدیک شدن به نقطه شکستن.

چگونه بهترین برای توصیف خود کارکنان و خوی هفته گذشته است ؟ مایک Padgham اجرا می شود که یک تعداد از خانه های سالمندان در یورکشایر نمی دانم. پس از یک مکث طولانی می بیند کلمه: "جدی است."

شبح COVID-19 تا به حال به طور ناگهانی محقق کشتن سه نفر از او مراقبت ساکنان خانه در جانشینی سریع. به کارکنان خود آنها "بخشی از خانواده است." اما شده است وجود دارد کمی هم به سوگواری.

پنج هفته به مستند بریتانیا مراقبت از خانه را تبدیل به یک بحرانی جبهه در مبارزه با کروناویروس. بیش از هر جمعیتی گروه COVID-19 تهدید افراد مسن و ناتوان 410,000 از آنها اقامت در خوابگاه پناه. تضعیف سن و بیماری زمینه ای خود را نسبت به این ویروس جهانی اذعان کرد.

و در عین حال سرایت تلفات در انگلیسی بازنشستگان است که به شدت مورد بحث است. در این هفته به تاریخ 10 آوریل مراقبت از خانه از دست 1,000 ساکنان به coronavirus آمار رسمی گزارش. بخش گروه اما معتقدند رقم واقعی به مراتب بالاتر است. شمارش مرگ و میر افراد مظنون به داشتن COVID-19 — در علاوه بر این به تایید افراد مبتلا — شماره نزدیکتر 4,000 می گوید: ملی مراقبت فروم (NCF).

کمتر وجود دارد بخش در دسترس بودن تست چیزی مراقبین را خواستار شده است از این ویروس را شروع. با خانواده بازديد ممنوع, یک خانه بزرگترین خطر عفونت از کارکنان خود ساخت توانایی تست حیاتی است. با اذعان به این که دولت بریتانیا وعده داده است به گسترش برنامه غربالگری — اما پیشرفت شده است infuriatingly کند. یک هفته از این تعهد NCF داده ها نشان داد که فقط 25 درصد از واجد شرایط مراقبت از کارگران شده بود را آزمایش کردند.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: پزشکان در ایتالیا گریه ناپاک بیش حفاظت

در خط مقدم بدون حفاظت

NHS workers observing a minute's silence outside Salford Royal Hospital

مراقبت از خانه مجبور به رقابت با بیمه خدمات درمانی بیمارستان برای تهیه PPE

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به مراقبین به همان اندازه لامپ های رشته ای. به عنوان بحران در زمان برگزاری اندک منابع از ماسک و دستکش و پیش بند بودند جامعی توسط بریتانیا محاصره خدمات بهداشت ملی (NHS) می گویند ارشد آمار و ارقام در صنعت مراقبت.

"در حال حاضر ما نیاز به منبع آن و پرداخت قیمت گزاف... آنچه اتفاق افتاده است در ابتدا از PPE شد requisitioned برای بیمه خدمات درمانی ایجاد عرضه و تقاضا سناریو گفت:" Nadra احمد رئیس ملی مراقبت های انجمن(NCA).

پس از فشار دادن است که نیاز به تجهیزات و برخی از مراقبت از خانه متوسل به تولید خود را. شکلگیری محافظ لباس از ورق های قدیمی و پرده ساکنان Coxbench سالن در Derbyshire شده اند کمک به تامین خانه را تحت ذوات کارکنان.

"ما قرار بود دور و دور در محافل چند هفته گذشته فقط در تلاش برای پیدا کردن جایی بود که در واقع به معنای به ما PPE" گفت: سارا Ballin یک مدیر در تاسیسات. "این فیلترینگ از طریق به تامین کنندگان, که بدان معنی است که ما می توانید آن را خریداری نیست," او اضافه شده است.

او ساکنان شده اند و وظیفه خود را با شور و شوق و به طور کلی در روحیه خوبی. روحیه در میان کارکنان نیز بالا باقی می ماند هر چند که Ballin آن قرار می دهد "ما برخی از بسیار از bunnies."

Residents and care workers outside Coxbench Hall care home in Derbyshire

کارکنان و ساکنان در Coxbench سالن شده اند در تلاش برای باقی می ماند در روحیه خوبی در برابر سختی

او به تنهایی است. در سراسر کشور مراقبت کارگران حمل عاطفی وزن در برخورد با بحران ها نیاز به stoically سرباز در, می گوید: احمد از NCA. "از غم و اندوه فوق العاده است و در عین حال آنها در حال لبخند زدن در طول روز به مطمئن شوید که آنها را برای مراقبت متوجه نمی شوید."

بیشتر بخوانید: کروناویروس در بریتانیا NHS چهره کامل, بهداشت و درمان, طوفان

قرار دادن بر روی صورت شجاع

حتی قبل از همه گیر این بخش تحت شدیدترین فشار است. مراقبت از شغل خواستار هستند اما کم پرداخت می شود و کمبود کارکنان بومی هستند. کارکنان بیمار پرداخت ارائه گرایش به فاقد نیز یک موضوع از اهمیت ویژه ای در لحظه. با وجود نشان دادن علائم COVID-19 برخی از کارکنان باید به کار ادامه داد شواهد نشان می دهد قرار دادن در معرض خطر کل خانه.

در این راستا مایک Padgham شده است خوش شانس: در حالی که ویروس زده کردن تعدادی از کارگران خود را, همه را به خود منزوی. هر چند معقول از یک مهار نقطه نظر این است که تا به حال دست کشیدن بر روی اثر خود را برای دیگر کارکنان که نیاز به کار ساعت های طولانی تر را انتخاب کنید تا شل. به افتخار تلاش خود را Padgham صادر کرده است پرداخت افزایش است.

این مرتب کردن بر اساس به رسمیت شناختن نیست همیشه انجام به گسترده تر است. داستان های ترسناک از کارکنان مراقبت بودن تف در حمله و مارک "حامل مرگ" ساخته شده اند UK سرفصل.

و پس از آن وجود دارد در حال غم انگیز به حساب کارکنان مرگ و میر. کاترین Sweeney — مراقبت کارگر در اسکاتلند — یکی از ده ها تن به مرگ در حالی که انجام وظایف خود. او تا به حال "اختصاص داده شده بیش از 20 سال از عمر خود را [به مراقبت کار], واجب در خدمت نیازهای آسیب پذیر در جامعه" خواندن یک بیانیه خانواده.

تغییر در نگرش

آیا تلفات را تحمل توسط کارکنان مراقبت را ببینید تغییرات معنی دار به این بخش نیست و در عین حال روشن است. بودجه تنها بزرگترین موضوع رو مدیران — یک مشکل ساختاری است که نیاز به ریشه و شاخه اصلاحات. در کوتاه مدت, مراقبت از خانه مانند همه کسب و کار — به سادگی باید بریس برای ضرب و جرح اقتصادی انتظار می رود پس از همه گیر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus مستند اثرات کسب و کار کوچک در بریتانیا

"ارائه دهندگان شروع به ریختن (فولد) چرا که آنها نمی قادر خواهد بود برای دیدار با تعهدات مالی گفت:" احمد. "این بدان معناست که بیمه خدمات درمانی و مقامات محلی خواهد شد که مشکل از rehousing مردم است."

و بالاتر از همه چیز یک تغییر در نگرش مورد نیاز است در بالا می گوید Padgham.

"دولت باید مطمئن شوید که کارکنان مراقبت فراموش نکرده در آینده چرا که ما احساس می کنیم ما فراموش شده در گذشته است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de