دیوید Lasswell زنده رود با ریک براتون واقعا: دیدگاه-گسترش گفتمان سیاسی

یکی از مهمترین و-صحبت-در مورد کتاب امروز دیوید Lasswell را "امریکا در حال حاضر: تصمیم گیری در تاریخ 3 نوامبر س

توسط NEWSCENTERALS در 28 تیر 1399

یکی از مهمترین و-صحبت-در مورد کتاب امروز دیوید Lasswell را "امریکا در حال حاضر: تصمیم گیری در تاریخ 3 نوامبر سال 2020" که الهام گرفته از انجمن ها و خوانندگان برای مقابله با مهم ترین مسائل سیاسی ، داوود مصاحبه با ریک براتون واقعا در روز 13 مه سال 2020 در 4:00 ب. ظ (EST) او نشت جزئیات مربوط به راست به غلط تفسیر ، در این مصاحبه نویسنده gallantly سهام خود را در دیدگاه های سیاسی و چگونه چنین نمایش باز خواهد شد بینش است که با توجه به ارزش.
 
به دست آوردن علت کشش بیش از زمان این کتاب اساس حقیقتا در خور ستایش با توجه به ماندگاری پیام گویا: یک فرصت برای بینش عمیق به شکوفا در مورد وضعیت سیاسی در واشنگتن دی سی و کشورهای دیگر. علاوه بر این دیوید هشدار مخاطبان است که انتخابات عمومی در نوامبر 3, 2020, تعیین جهت از آمریکا در آینده است.
 
دیوید شرکت در فلسفه سیاسی خود را ایستاده و به او ثابت می کند نقطه نظر خود را با بحرانی بصیرت. او می آمیزد مذهبی اصول با مسائل سیاسی او را اعطای بینش است که دموکرات ها و حتی برخی از محافظه کاران موفق به درک. کتاب خود را در خدمت به عنوان یک پل جدید به روشنگری بسیار مورد نیاز در نسل امروز. خسته از همه بی فایده و اغلب غیر ضروری مبارزات او در جامع جزئیات راه حل ایده آل است که سوق دادن آمریکا به پیشرفت واقعی با عجله.
 
نگاهی به چشم انداز گسترده ای از دیوید Lasswell خود را در "امریکا در حال حاضر: تصمیم گیری در تاریخ 3 نوامبر سال 2020" می شود و شاهد چشم انداز خود را رشد. نویسنده هفت کتاب: "راهنمای برای جستجوی کار, کلید برای حرکت;" "زندگی به بازنشسته, بازنشستگی به زنده;" "دفاع از آداب و معاشرت;" "مربی – چه;" "Corpsmen تواریخ;" "Corpsmen Chronicles II;" و "خاطرات یک سفر به یاد داشته باشید." همه کتاب ها برای خرید در دسترس در آمازون کتاب.
 
 
"امریکا از زمان در حال حاضر: تصمیم گیری در نوامبر 3, 2020"
نوشته شده توسط David Lasswell
منتشر شده توسط مطبوعات حومه
تاریخ انتشار: 28 فوریه سال 2020
شومیز: $12.95
 
 
درباره نویسنده:
دیوید Lasswell: خیابان-هوشمند چاشنی خوبی آموزش دیده با تحصیلات سابق پخش لنگر اخبار, روزنامه, سردبیر و سرمقاله نویس. بسیار ماهر به خوبی سفر حرفه ای با یک نیروی هوایی از بیست سال فعالیت حرفه ای این برنامه شامل روزنامه نگاری و پخش در سراسر جهان. خدمت با نیروهای آمریکایی رادیو و تلویزیون خدمات برای بیش از دوازده سال است. مشغول به کار stateside در امور عمومی دفاتر. او صرف بیش از 7 سال در تجاری رادیو و تلویزیون پخش مراکز در بسیاری از موقعیت های مدیریتی. او از ده سال تجربه در سازمان های غیر انتفاعی و پایه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de