دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: توییتر پنهان جیر برای 'ستایش خشونت'

پست با اشاره به ناآرامی ها در مینیاپولیس در حال حاضر می توان اگر کاربران با کلیک بر گذشته سلب. این آخرین در رش

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

پست با اشاره به ناآرامی ها در مینیاپولیس در حال حاضر می توان اگر کاربران با کلیک بر گذشته سلب. این آخرین در رشد ردیف بین کاخ سفید و رسانه های اجتماعی ،

توییتر مخفی و متصل سلب به یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه او را متهم به "ستایش خشونت است."

"...این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در اشاره به تظاهرات و ناآرامی در مینیاپولیس, مینه سوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را می توانید صدای جیر جیر در حال حاضر تنها خوانده شود و پس از کلیک کردن بر روی یک توجه کنید که می گوید: "این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در پست زیر سه شب متوالی از آتش سوزی غارت و خرابکاری به عنوان تظاهرکنندگان ابراز خشم و انزجار خود را بیش از مرگ فلوید بود که دیده می شود در فیلم برای نفس نفس نفس زدن در حالی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس.

در یک توییت ارسال شده به توییتر خود صفحه پلت فرم رسانه های اجتماعی نوشت: "ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت است."

در زیر آن متصل شده و یک لینک به یک پست وبلاگ ترسیم پلت فرم تعریف "منافع عمومی است."

توییتر حرکت نیز می آید در میان از افزایش دشمنی بین تهمت و سیستم عامل آنلاین — ضعیف توییت تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که می تواند تضعیف قانونی برای حفاظت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد توییتر برای برچسب زدن توییتهایی دربارهی ادعاهای بی اساس تقلب در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری هشدار به کاربران برای واقعیت-بررسی پست.

lc/rt (یمن)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب