سابق Harvey Weinstein, وکیل, لیزا بلوم برای ماهیگیری سنگین Payday در حال حاضر چهره تقلب "

Celebrity قربانیان حقوق وکیل و قسم خورده فمینیستی لیزا بلوم که شهرت به عنوان یک قهرمان زنان شد ویران شده توسط

توسط NEWSCENTERALS در 8 مرداد 1399

Celebrity قربانیان حقوق وکیل و قسم خورده فمینیستی لیزا بلوم که شهرت به عنوان یک قهرمان زنان شد ویران شده توسط گزارش از راز او 2016 یادداشتی به Harvey Weinstein hyping توانایی خود را به سطل زباله بازیگر Rose McGowan و دیگر شاکیان از خوار فیلم مغول و محکوم متجاوز است یک بار دیگر در آب داغ.

در تلاش برای به دست گرفتن بخش قابل ملاحظه از میلیون ها دلار در حل و فصل پول تعلق می گیرد به شدت غیر فعال کودکان مبتلا به اوتیسم توسط دو کالیفرنیا, مناطق بلوم رو به اتهام تقلب و جعل در میان دیگر شکایت توسط کودکان اوکلند مبتنی بر وکیل Micha ستاره آزادی.

آزادی معتقد است که شکوفه نقض مالی و دیگر شرایط یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک با آزادی را حقوقی و رها توافق در اواخر ماه مارس و پس از هفت ماه بدون به دنبال اجازه دادگاه و به اطلاع مشتریان و یا به دست آوردن خود را صریح و روشن نوشته شده توافق برای هزینه های به عنوان مورد نیاز توسط قانون—در حالی که به اتهام جعل نامه جعلی با نامعتبر امضا—و در نتیجه حق ندارد به هر گونه پول.

خانواده ها از آزادی مشتریان در ضمن باید ثبت رسمی اخلاق شکایت علیه بلوم و سه بلوم شرکت همکاران با نوار ایالت کالیفرنیا است.

Rose McGowan که تحت پیگرد شکوفه دادند و Weinstein وکیل دیوید Boies به اتهام اخاذی با تهدید و شنود غیر قانونی در میان دیگر شکایت گفت: روزانه وحش در متن پیام: "لیزا شکوفه نیاز به تجمع و سقوط سیاره...آن را سخت به درک که سطح شر است."

"من احساس مجهز برای کمک به شما با گل رز جهان چون من نشان داده اند بسیاری از آنها" شکوفه نوشت: در بدنام یادداشتی به Weinstein پیشنهاد شده است که در میان دیگر اقدامات راه اندازی یک "counterops آنلاین کمپین را به عقب براند و او را به عنوان یک پاتولوژیک دروغگو." این یادداشت در ادامه گفت: "آنها شروع به عنوان موثر پررنگ زنان اما بیشتر یک پرس برای شواهد و ضعف نهفته است نشان داد."

از طریق قانون شرکت مدیریت وکیل Arick Fudali شکوفه—که گفته می شود در تعطیلات این هفته—استدلال می کند که او زندگی می کردند تا به توافق مشترک با آزادی قرار داده و پیوندها در شهرک مسدود کردن چند دلار پرداخت به قربانیان "چون بلوم شرکت است که تنها به دنبال سهم عادلانه خود را از وکیل' هزینه می کند و به دنبال هر یک از مشتری بخش است."

در طولانی بیانیه (منتشر شده در کامل در پایین این داستان) Fudali اضافه شده: "شکوفه شرکت حل سرمایه گذاری مشترک با قانون آزادی با توجه به شکایات متعدد توسط بلوم شرکت کارکنان در مورد راه آنها را توسط Micha آزادی. بلوم شرکت کارکنان توصیف خانم آزادی را درمان به عنوان سوء استفاده و قلدری. این بود که در مقابل مستقیم به مشارکتی و توانمند سازی محیط پرورش توسط بلوم شرکت است. به این ترتیب پس از چندین مورد شکایت خانم آزادی را درمان کارکنان بلوم شرکت منحل مشترک سرمایه گذاری."

لیبرتی اخراج بازگشت: "در اینجا ما باید سوء بازماندگان این ادعا که لیزا شکوفه عمل کرده است unprofessionally و غیر اخلاقی و او تنها پاسخ این است که اساسا 'Micha یک سگ ماده,'? که misogynistic پاسخ برای تلفن های موبایل مانند یک صفحه گرفته شده مستقیم از Harvey Weinstein را راهکار—و هیچ ربطی به مسائل. زمان برای چنین حملات در زنان است. رک و پوست کنده از آمدن او من را که به عنوان یک تعریف."

آزادی افزود: "لیزا بلوم همچنین ادعا می کند که او به تأخیر انداختن هر گونه پرداخت وجوه. در عین حال در اینجا ما به معنای واقعی کلمه ماه پس از حل و فصل رسیده بود—و مشتریان پول ندارند به دلیل ungrounded ادعای وکیل' هزینه. او می تواند سعی کنید به رنگ این با هر قلم مو است که او می خواهد—اما این تصویر واقعی را هرگز تغییر."

زوم شنوایی در اختلاف بین شکوفه و آزادی است, برنامه ریزی برای پنجشنبه San Francisco-ایالات متحده بر اساس دادرس قاضی لورل Beeler ریاست.

"اوه خدای من چه یک کابوس" دیرین کالیفرنیا وکیل قصور کارن گودمن گفت: روزانه وحش اشاره کرد که او حفظ شده است توسط پدر و مادر و سرپرستان آزادی را توهمی مشتریان "Brennon ب" و "I. V"—قربانیان تجاوز جنسی و فیزیکی و سوء استفاده احساسی بود—وادار بلوم به حذف پیوندها.

"او دست خود را بر اساس اسناد جعلی که شگفت انگیز ترین قسمت در مورد آن" گودمن اضافه شده (اگر چه بلوم معتقد است که اسناد و امضاهای معتبر و از نظر قانونی معتبر). "آنها ادعا را داشته اند فرزندان صغیر ثبت نام از طریق wendy chambers. آنها حتی تظاهر آن نگهبان که تا به حال آن را امضا کردند. من تا به حال برای انجام یک دو تا را. زمانی که Micha به نام من در آن من آن را باور نمی کند. من فکر کردم باید وجود داشته باشد برخی از grayer منطقه—شما بدبینانه در سال است. اما انسان این است که نه تنها یک جعل آن را بد جعل شده است."

اصلی اتهام جعل—تایپی-نقطه چین نامه کامل با Micha آزادی چاپ امضا در italic اسکریپت و قانون آزادی اداری سربرگ, تاریخ سپتامبر. 20, 2019—آغاز می شود "عزیز Brennon."

"Brennon B" است که به شدت مبتلا به اوتیسم مرد جوان که "بسیار کم مهارت های کلامی و مشکل با تعامل اجتماعی از جمله اما نه محدود به توانایی (a) درک اجتماعی نشانه (ب) درک درست از غلط و (ج) برای برقراری ارتباط داخلی احساسات و درگیری های" همراه با "روانی و عاطفی ظرفیت شش تا هفت سال-کودک قدیمی,"با توجه به طرح دعوی در دادگاه در برابر غرب کنترا کوستا Unified School District وی از سوی مامورین سال از تکرار موارد تجاوز جنسی در مدرسه ملک توسط همکار ویژه نیازهای دانش آموزان و یک عضو از کارکنان آموزش.

"من نوشتن برای پیگیری ایمیل من دو هفته پیش وقتی که من به اشتراک گذاشته شده از اخبار هیجان انگیز است که قانون آزادی است که در حال حاضر به طور رسمی همکاری با بلوم شرکت" در این نامه همچنان ادامه دارد. "لیزا بلوم و من باید هر یک از تاسیس موفق قانون شرکت های استوار بر همان اصل موسس: به تمایل و گرامی داشتن حقوق قانونی از کسانی که نیاز به حمایت و حفاظت است."

این نامه در می رود: "من می خواهم برای روشن است که صرف نظر از علاوه بر این از بلوم شرکت وکلا به تیم خود را به شما خواهد شد هرگز به اتهام هرگونه هزینه وکیل بالاتر از آن مشخص شده در قرارداد مورخ ژوئن 16, 2016. هزینه وکیل در صد شما خواهد پرداخت یکسان باقی می ماند و من همیشه [چنین] بود که منجر وکیل به نمایندگی از شما. من توافق کرده اند که به تقسیم سهم من از هر وکیل هزینه های جمع آوری شده به همان اندازه با بلوم شرکت"; نامه پس از آن درخواست یک امضای رضایت به هزینه تنظیم است که در آن آزادی و قانون "رونق [sic] شرکت" به طور مساوی به اشتراک گذاری درآمد حاصل از 33 درصد به 40 درصد و یا 45 درصد از درآمد حاصل بسته به نوع کار قانونی مورد نیاز باید محاکمه رخ می دهد.

در پایین صفحه وجود دارد و دست نوشته های خط خطی زیر این بیانیه: "من با خواندن این نامه و موافقت می کنید که اطلاعات فوق صحیح است"—ظاهرا یک امضا ادعا می شود که از Brennon حقوقی نگهبان و مادر "Bellinda B."

در یک اعلامیه به دادگاه اما Bellinda B. گوید: "من هرگز نه من همیشه ثبت هر سند استخدام و یا موافقت با پرداخت بلوم شرکت و یا هر یک از وکلای مدافع خود هر گونه پول در BB طرف. این حق رهن یک دروغ است."

Brennon مادر اضافه شده است که هنگامی که Micha آزادی فرستاده او سال گذشته بود که او با توجه به آوردن بلوم به صورت "من نام او را به بحث در مورد ایمیل با او. در طول ما تماس من با بیان این که من نگران آن است که خانم بلوم به نظر می رسد به من به یک بی دفاع تجاوز جنسی بازماندگان و به نظر می رسید به من به صرفا مربوط به خود رسانه ها تصویر و مالی خود را به دست آورید... به خاطر اعتماد به خانم آزادی را [قضاوت] و اعتماد او در کلام خانم شکوفه من با اکراه موافقت کرد اجازه می دهد تا برخی از بلوم شرکت کارکنان به کار بر روی BB مورد تحت خانم آزادی را با نظارت مستقیم و جهت است."

شکوفه شرکت در ضمن ادعا در دادگاه تشکیل پرونده که Brennon مادر یک دروغگو است, خواستار اعلام "پرهیاهو و آشکارا نادرست... نه تنها اعلامیه غلط اما [آزادی] می دانستند امضا هزینه های توافق وجود می دانستم که قسم خورده اعلام شد غلط است و با این وجود ثبت آن با این دادگاه است. حتی بدتر [آزادی] تا به حال Bellinda B. فایل بیهوده و بیمعنی اخلاق شکایت علیه [شکوفه شرکت] بر اساس این دروغ و سپس بر اساس اطلاعات و اعتقاد به بیرون درز نادرست داستان به یک خبرنگار در تلاش برای به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی و نگه داشتن وکیل' هزینه به آن برخوردار نیست." (مستقر در کالیفرنیا NBC reporter تایلر Kingkade ثبت یک داستان در اختلاف در اواخر ماه ژوئن.)

در دادگاه اعلام آزادی اظهار داشت: "بدون اطلاع به من بلوم شرکت با ارسال نامه ای به Bellinda B. طریق ایمیل. در این نامه به طور مستقیم خطاب به معلولان شاکی. Tellingly من نه کپی شده در این ایمیل بود و هرگز ارسال هر گونه ارتباط با بلوم شرکت اطلاع رسانی من که چنین ایمیل فرستاده شد. نامه ای تدوین شد در سربرگ و ظاهرا تا به حال امضای من در آن است.

"من اجازه ارسال در سپتامبر 20, 2019 نامه. من پیش نویس سپتامبر 20, 2019 نامه. من نمی امضای 20 سپتامبر 2019 نامه. من قرار دادن در سپتامبر 20, 2019 نامه. من نیست و نمی خواهد ارسال شده در سپتامبر 20, 2019 نامه ای به شاکی نگهبان litem آگهی به عنوان پیش نویس با توجه به این که آن را کارگردانی کرده بود نسبت به شاکی به جای خود نگهبان litem آگهی, Bellinda B."

در یک سوم دادگاه اعلام آزادی دانشیار ایان هانسن متصل ایمیل او فرستاده شده به شکوفه شرکت Arick Fudali بیان کرد که نامه مشکوک شدند "ایجاد شده توسط خود حقوقی...در قانون آزادی اداری سربرگ. آنها ادعا به Micha را امضا آنها, اما آنها امضا شده توسط او و او می گوید که او را دیدم هرگز آنها را قبل از آنها فرستاده شد...Micha قطعا نه اجازه [شکوفه شرکت مشاوران حقوقی] به ارسال این نامه و یا علامت آنها را به نمایندگی خود را. متاسفانه [شکوفه شرکت مشاوران حقوقی] دارای سابقه ایجاد و پر کردن اسناد و مدارک است که او غلطی از آزادی قانون کار زمانی که آنها نیست."

دوم چند دلار حل و فصل که در آن شکوفه داده شده رهن شامل "I. V." 7 ساله مبتلا به اوتیسم که شکایت واکاویل Unified School District پس از فیزیکی و عاطفی سوء استفاده توسط یک راننده اتوبوس مدرسه گرفتار شد و تصویری دریافت شدید پوشش رسانه ای.

خود را در دادگاه اعلام I. V پدر و نگهبان "ران V." نیز محروم تا کنون امضای یک سند که در آن او موافقت کرد به هزینه های توسط لیزا بلوم.

"در اوایل ماه سپتامبر اینترنت منفجر شد با تکان دهنده و نگران کننده اطلاعات در مورد لیزا بلوم" ران V. اعلام کرد و با اشاره به آیات در مورد کار خود را به صورت دادند. "من وحشت زده به او در مورد رفتار و تاکتیک های تهاجمی. او مخالف بود از آنچه که من فکر سوء استفاده از قربانیان طرفداران باید باشد و اگر چه من نمی خواهم او در ارتباط با دختر مورد من سکوت...

"در یا در اطراف مارس 20, 2020, خانم آزادی به نام به من بگویید که بلوم شرکت تا به حال تصمیم به دیگر شرکت مشاور در دختر من مورد موثر بلافاصله. من برطرف شد چون من فکر کردم که یک ضرر به IV مورد با توجه به خانم بلوم مستمر مطبوعات بد پوشش."

در اینجا این است که پاسخ کامل از بلوم شرکت مدیریت وکیل Arick Fudali:

این ساده است اختلاف قراردادی بین دو شرکت های حقوقی. متاسفانه قانون آزادی قرار داده شده خود مشتریان در مرکز این اختلاف با استفاده از آنها به ضرر خود و عموم دستکاری این اختلاف برای بدنام کردن بلوم شرکت برای به دست آوردن اهرم در حال حاضر در حال بررسی اقدام داوری بین ما شرکت.

شکوفه شرکت حل سرمایه گذاری مشترک با قانون آزادی با توجه به شکایات متعدد توسط بلوم شرکت کارکنان در مورد راه آنها را توسط Micha آزادی. بلوم شرکت کارکنان توصیف خانم آزادی را درمان به عنوان سوء استفاده و قلدری. این بود که در مقابل مستقیم به مشارکتی و توانمند سازی محیط پرورش توسط بلوم شرکت است. به این ترتیب پس از چندین مورد شکایت خانم آزادی را درمان کارکنان بلوم شرکت حل سرمایه گذاری مشترک.

در طول سرمایه گذاری مشترک شکوفه شرکت استخدام تمام کارکنان وکیل و مشاوران به اجرای قانون آزادی این موارد آموزش دیده و پرداخت همه حقوق کارکنان پرداخت می شود و در مورد هزینه برای آنها مجاز موارد برای رفتن به جلو برای آن مستحق مشتریان. در ضمن بلوم شرکت وکلای مدافع و کارکنان ما در LA و NY دفاتر کمک قابل توجهی در وقت و کار در این موارد است. قانون آزادی حاضر به زندگی می کنند تا به آن نوشته شده وعده های ساخته شده نیاز به داوری. شکوفه شرکت در زمینه داوری در برابر قانون آزادی در ژوئن 3 سال 2020 است.

در مورد پیوندها شکوفه شرکت است که تنها به دنبال سهم عادلانه خود را از وکیل' هزینه می کند و به دنبال هر یک از مشتری بخش است. شکوفه شرکت نمی خواهید برای به تاخیر انداختن مشتری دریافت سهم خود را از بودجه و در نظر دارد به دادگاه به انتشار مشتری بخشی از وجوه بلافاصله در آینده شنوایی. همانطور که ما در تشکیل پرونده (متصل) نگهبان ما مشتریان سابق در نوشتن توافق برای دادن اجازه به مشترک نمایندگی از TBF و LLO برای تقسیم هزینه های وکیل به دست آمده توسط بازیابی آنها در این مورد بین TBF و LLO و به اعمال نظر اصلی نگهدارنده توافق به همه وکلای مدافع که مشغول به کار در مورد آنها. به عنوان همچنین اظهار داشت: ما در پرونده (متصل) خانم آزادی کمک کرد پیش نویس توافق و توافق کردند که به آن فرستاده شده به مشتریان.

جهانی و همه گیر مجبور است بسیاری از دفاتر در لس آنجلس به بستن درهای خود را. به عنوان یک احتیاط ایمنی شکوفه شرکت کارکنان در حال کار از خانه و بلوم شرکت با استفاده از P. O. Box برای راحتی دریافت و ارسال ایمیل زمانی که لازم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب