HHS اعلام جدید داده های آزمایشگاهی گزارش راهنمایی برای COVID-19 تست

امروز وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اعلام کرد راهنمایی های جدید است که مشخص می کند چه داده های اضافی باید

توسط NEWSCENTERALS در 16 خرداد 1399

امروز وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اعلام کرد راهنمایی های جدید است که مشخص می کند چه داده های اضافی باید گزارش به HHS توسط آزمایشگاه همراه با کروناویروس بیماری 2019 (COVID-19) نتایج آزمون. هدایت استاندارد گزارش به اطمینان حاصل شود که مقامات بهداشت عمومی دسترسی به جامع و نزدیک به زمان واقعی اطلاعات برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در پاسخ به COVID-19. به عنوان کشور آغاز می شود به بازگشایی دسترسی به روشن و دقیق اطلاعات ضروری برای جوامع و رهبری برای تصمیم گیری مهم به مرحله بازگشایی.

"HHS و کل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمیقا نگران است که COVID-19 است که با داشتن یک مخربی بر خاص جمعیتی از جمله اقلیت نژادی و آمریکایی گفت:" HHS وزیر الکس آذر. "اطلاعات با کیفیت بالا در هسته هر گونه موثر بهداشت عمومی پاسخ و استاندارد گزارش جامع از تست اطلاعات را به ما کارشناسان بهداشت عمومی بهتر داده ها به راهنمای تصمیم گیری در تمام سطوح در طول بحران."

جدید گزارش مورد نیاز را ارائه اطلاعات مورد نیاز به نظارت بهتر بروز بیماری و روند با آغاز اپيدميولوژيک مورد تحقیقات کمک با تماس با ردیابی بررسی در دسترس بودن و استفاده از تست منابع و پیش بینی پتانسیل زنجیره تامین مسائل.

"نیاز به شامل اطلاعات دموگرافيک مانند نژاد و قومیت و سن و جنس ما را قادر به اطمینان حاصل شود که همه گروه ها باید دسترسی عادلانه به تست و اجازه می دهد تا ما را به دقت تعیین بار از عفونت در گروه های آسیب پذیر" گفت: ADM برت P. Giroir, MD, معاون وزیر بهداشت و درمان. "با این اطلاعات ما قادر خواهد بود برای بهبود تصمیم گیری بهتر و جلوگیری و یا کاهش بیشتر بیماری در میان آمریکایی ها است."

داده های آزمایشگاهی در خدمت نه تنها به عنوان اطلاعات مهم برای حمایت از تصمیم گیری های مربوط به بهداشت عمومی اورژانس بلکه به عنوان یک قطعه مهم برای درک بهتر تاثیر اجتماعی در جمعیت های آسیب پذیر. آزمایشگاه تست اطلاعات در رابطه با مورد گزارش ها و داده های دیگر نیز ارائه حیاتی راهنمایی برای کاهش و کنترل فعالیت های.

علاوه بر این اطلاعات سلامت مبادلات می تواند ارزشمند نقش مهمی در این روند و زمانی که ممکن است همه اطلاعات باید جمع آوری شده با استفاده از فناوری اطلاعات سلامت گواهی به دفتر هماهنگ کننده ملی (سیا) 2015 Edition معیار صدور گواهینامه و تمام اطلاعات باید ساختار مطابق با ما داده های هسته ای برای همکاری (USCDI) هنگامی که در دسترس است و یا زمانی که ممکن است. همه انتقال داده ها باید رخ دهد به صورت الکترونیکی با استفاده از HL7 الکترونیکی آزمایشگاه گزارش (ELR) اجرای راهنماهای زمانی که امکان پذیر است اما از پیش تعریف شده تخت فرمت فایل نیز ممکن است قابل قبول است.

خواندن داده های آزمایشگاهی گزارش ارشاد. - PDF*

خواندن داده های آزمایشگاهی گزارش پرسش و پاسخ. - PDF*

هدایت است که صادر شده به موجب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون

قانون عمومی 116-136, § 18115(a) Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون نیاز به "هر آزمایشگاهی که انجام می دهد و یا تجزیه و تحلیل یک آزمون که در نظر گرفته شده است به تشخیص SARS-CoV-2 و یا به تشخیص یک صورت ممکن از COVID-19" به گزارش نتایج حاصل از هر یک از این آزمون به دبیر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS). این سند تشریح الزامات مورد نیاز برای ارسال اطلاعات به HHS به عنوان مجاز تحت این قانون است. در تلاش برای دریافت این اطلاعات در بهترین و موثر ترین شیوه ای است که نیاز به آن است که تمام داده های گزارش شده از طریق موجود بهداشت عمومی گزارش داده روش زیر توضیح داده شده. به عنوان یک اصل راهنما اطلاعات, بايد به دولت و یا محلی بهداشت عمومی ادارات با استفاده از موجود گزارش کانال (مطابق با قانون دولت یا سیاست) برای اطمینان از سریع شروع مورد بررسی توسط کسانی که در ادارات همزمان با نتایج آزمایشگاهی مشترک بودن با یک سفارش دهنده و یا بیمار به عنوان قابل اجرا است.

*مردم با استفاده از تکنولوژی های کمکی نمی ممکن است قادر به دسترسی کامل به اطلاعات موجود در این فایل. برای کمک تماس بگیرید digital@hhs.gov.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب