هیلتون CleanStay جدید به ارمغان می آورد استاندارد پاکیزگی در سراسر جهان در زمان برای سفر تابستانی

هیلتون آغاز خواهد شد در سراسر جهان رول از یک برنامه جدید برای ارائه یک صنعت پیشرو استاندارد از نظافت و ضد عفون

توسط NEWSCENTERALS در 23 خرداد 1399

هیلتون آغاز خواهد شد در سراسر جهان رول از یک برنامه جدید برای ارائه یک صنعت پیشرو استاندارد از نظافت و ضد عفونی به هیلتون خواص. هیلتون CleanStay ایجاد شده در همکاری با Lysol و Dettol ساز RB و کلینیک مایو شامل روش های جدید برای کمک به هیلتون مهمان لذت بردن از حتی پاک تر و امن تر ماندن شروع این تابستان.

هیلتون و RB گسترش این همکاری برای حمایت جهانی مجموعه ای از هتل ها و اعتماد RB خانواده از محصولات استفاده می شود در بازارهای مختلف در سراسر جهان است.

"برای بیش از یک قرن اولویت ما بوده است ایمنی و امنیت مهمانان ما و اعضای تیم. به عنوان صنعت مهمان نوازی تکامل می یابد به آدرس مسافران تغییر در انتظارات – به خصوص در پی بیماری همه گیر کوروناویروس – هیلتون CleanStay آخرین تکامل از تعهد ما به ارائه صلح از ذهن و اعتماد به نفس مهمانان ما نیاز به سفر آزادانه در حالی که حفاظت از اعضای تیم ما" گفت: Chris Nassetta, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هیلتون.

"هر چند ما مهمان نوازی نگاه های مختلف ممکن است در کوتاه مدت در سراسر جهان ما مشتاق به استقبال مهمانان ما یک بار دیگر و ایجاد تجربه های فراموش نشدنی آنها آمده اند به انتظار از هیلتون."

هیلتون مهمانان می توانید انتظار برای شروع به دیدن تغییراتی در برخی از هتل ها در سراسر جهان شروع هفته آینده با هیلتون CleanStay اجرا در سراسر هیلتون در 18 برندها در اواسط ماه جولای.

هیلتون CleanStay از چک به چک کردن

  • آنلاین: حتی قبل از آنها سفر مهمانان پیدا کردن یک صفحه فرود در Hilton.com/cleanstay که جزئیات آنچه آنها انتظار می رود در طول اقامت خود را. علاوه بر این ملک در وب سایت به روز خواهد شد نشان می دهد که تمیز کردن پروتکل ها و روش های پیاده سازی شده اند.
  • لابی: مهمانان که تمایل به تماس با ما ورود تجربه می check-in را انتخاب کنید اتاق خود را باز کردن درب خود را با یک کلید دیجیتال و چک کردن با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود را از طریق رایگان هیلتون افتخارات نرم افزار تلفن همراه. این گزینه در دسترس است بیش از 4700 شرکت هیلتون خواص در سراسر جهان برای مهمانان که کتاب مستقیم از طریق افتخارات نرم افزار و یا در Hilton.com. برای مهمانان که ترجیح می دهند سنتی در بررسی فیزیکی فاصله اقدامات خواهد بود در محل کارگردانی مهمانان در مورد چگونه به حرکت از طریق این فرد بررسی و چک کردن فرایند را در یک راه امن.
  • اتاق مهمان: اولین نقطه تماس با اتاق مهمان خواهد بود با هیلتون CleanStay اتاق مهر و موم قرار داده شده بر روی درب بر اینکه کاملا تمیز. اتاق را فوق العاده ضد عفونی اغلب لمس مهمان اتاق مناطق – سوئیچ نوری دستگیره های درب کنترل از راه دور تلویزیون ترموستات و بیشتر. از آن خواهد شد د-به هم ریخته با اقلام مانند قلم و کاغذ برداشته شود. دستمال مرطوب ضد عفونی ارائه خواهد شد در هر اتاق برای مهمان استفاده کنید.
  • خدمات خانه داری: مهمان اتاق را تمیز و ضد عفونی بین مهمانان. خدمات خانه داری در طول یک مهمان ماندن خواهد بود بر اساس مهمان اولویت شناخت که برخی از مهمانان ممکن است بخواهید کارکنان ورود به اتاق خود را. امکانات اضافی مانند منسوجات و لوازم آرایش در دسترس خواهد بود بنا به درخواست تحویل در محافظ بسته بندی و قرار داده شده در اتاق مهمان ،
  • فضاهای عمومی: وجود خواهد داشت افزایش تمیز کردن حوزه عمومی است. به عنوان مثال مراکز تناسب اندام ممکن است بسته به تمیز کردن چندین بار در روز. تجهیزات خواهد بود به درستی تنظیم شده و قرار داده شده برای فعال, فیزیکی, فاصله و تعداد مهمانان در مرکز ممکن است محدود باشد. استخر, استخر, مناطق تمیز خواهد شد اغلب در طول روز و فیزیکی فاصله اقدامات خواهد بود در محل. ایستگاه با دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در دسترس خواهد بود در سراسر ملک در اصلی ورودی و کلیدی را در مناطق ترافیک بالا.
  • مواد غذایی و آشامیدنی: در هتل و رستوران ها و میز و صندلی خواهد بود فاصله برای اطمینان از مناسب فیزیکی فاصله. زیست تخریب پذیر ظروف یکبار مصرف/ظروف در دسترس خواهد بود بنا به درخواست. در صبحانه رستوران ها ارائه خواهد شد طیف وسیعی از گزینه ها از جمله گرفتن و قبل از آبکاری پوشش موارد جداجدا سفارش داده شده و خدمات کمک. هنگام سفارش سرویس اتاق که در آن ارائه شده است مهمانان را تجربه تماس و تحویل سفارشات و تک استفاده از serviceware قرار داده شده خارج از guestroom درب.
  • جلسات و رویدادها: آینده هیلتون EventReady با CleanStay برنامه مجموعه استاندارد جدید برای جلسات و رویدادها در هیلتون. این برنامه ارائه خواهد شد پاکیزگی انعطاف پذیری امن و مسئولیت اجتماعی راه حل همراه با, خلاق, مواد غذایی و نوشیدنی, آخرین فن آوری و شیوه های پایدار. با اختصاص تمرکز بر بهداشت و سلامتی این رویداد تجربه از برنامه ریزی برای اجرای حمایت هیلتون در مهمان نوازی جهانی با, پاسخگو, خدمات اختصاصی از اعضای تیم است.

پس از اولیه اعلام همکاری RB کرده با هیلتون به استقرار برنامه های جهانی برای اجرای هیلتون CleanStay. در ایالات متحده و کانادا هیلتون CleanStay اجرا خواهد شد با استفاده از Lysol محصولات و برنامه خواهد شد به عنوان هیلتون CleanStay با Lysol حمایت می کند. در حالی که Lysol و Dettol خواهد بود که برجسته ترین محصولات در کشور که در آن هیلتون دارای خواص دیگر RB برندها نیز مورد استفاده قرار گیرد از جمله Sagrotan در آلمان و Napisan در ایتالیا.

علمی تخصص RB است دوم به هیچ کدام است و استفاده از محصولات آن اطمینان مصرف کنندگان در سراسر جهان از امن باقی بماند. با توجه به یافته های اخیر از یک مطالعه منتشر شده توسط مجله آمریکایی کنترل عفونت مواد تشکیل دهنده فعال در Dettol و Lysol موثر در شکستن زنجیره ای از عفونت COVID-19.

"حفاظت از مردم از بیماری است که هسته به RB و جهانی ما جوانه پیشگیری نمونه کارها" گفت: Rahul Kadyan, EVP, شمال امریکا, بهداشت/, صفحه اصلی, RB. "ما مارک های ساخته شده بر روی اعتماد و علمی اثر و تمایل ما به آموزش مصرف کنندگان در سراسر جهان برای کمک به شکستن زنجیره ای از عفونت است. این است ایده آل برای مشارکت RB برای کمک به درایو بالاترین استانداردهای بهداشت و مصرف کنندگان اعتماد به نفس به لذت بردن از هیلتون تجربه است."

در طول توسعه هیلتون CleanStay مایو کلینیک ارائه شده خود را در تخصص های پزشکی به توصیه هیلتون در, آموزش روش های تمیز کردن پروتکل ها و تضمین کیفیت. علاوه بر این کلینیک مایو توصیه شده است در فن آوری های جدید و روش ها از صنعت بهداشت و درمان است که می تواند به نفع نظافت و ضد عفونی برنامه ها در هتل هیلتون.

"ایمنی شخصی بسیار حیاتی است که ما دوباره باز کردن کسب و کار و فعالیت های تفریحی در سراسر جهان گفت:" استیسی ریزا M. D. یک کلینیک مایو متخصص بیماری های عفونی. "ما مفتخریم به کلینیک مایو تخصص و دانش به COVID-19 دیدگاه ملی و در مقیاس جهانی. مایو مفتخر است به کار با هیلتون کارکنان و به آنها توصیه می کنند در برنامه پروتکل و آموزش."

عناصر هیلتون CleanStay خواهد مهمانان خوش آمد می گوید از لحظه ای که وارد هتل خواهد شد و در حال حاضر در سراسر هر جنبه ای از تجربه حصول اطمینان از رفاه مهمانان و اعضای تیم بدون به خطر انداختن هتلداری هیلتون شناخته شده است.

به عنوان بخشی از هیلتون در استاندارد جدید از هتل تمیزی و مایع, آموزش طراحی شده برای اطمینان از تمام اعضای تیم آگاه هستند از مراحل آنها می توانید به نگه داشتن خود و دیگران سالم در حالی که در محل کار است. در طول اقامت مهمانان ممکن است روبرو می شوند اعضای تیم با استفاده از راه های خلاق به استقبال آنها و نشان دادن مهمان نوازی خود را در حالی که با پوشیدن تجهیزات حفاظتی و اقامت احترام از فاصله فیزیکی.

در مورد هیلتون

هیلتون (NYSE: HLT) یک پیشرو جهانی مهمان نوازی شرکت با مجموعه ای از 18 مارک های جهانی متشکل از بیش از 6,100 خواص با بیش از 977,000 اتاق در 118 کشور و سرزمین. اختصاص داده شده به انجام ماموریت خود را به جهان ترین مهمان نواز شرکت هیلتون استقبال بیش از 3 میلیارد مهمانان در آن 100 سال سابقه به دست آورده یک نقطه بالا در 2019 جهان بهترین محل های کار لیست بود و به نام 2019 جهانی رهبر صنعت در داو جونز شاخص پایداری. از طریق برنده جایزه مهمان برنامه وفاداری هیلتون افتخارات بیش از 106 میلیون عضو که کتاب به طور مستقیم با هیلتون می توانید درآمد امتیاز برای اقامت در هتل و تجارب پول نمی توان خرید, فوری به علاوه لذت بردن از مزایای از جمله دیجیتال چک در با انتخاب کلید دیجیتال و متصل به اتاق. بازدید newsroom.hilton.com برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با هیلتون در Facebook, Twitter, LinkedIn Instagram و یوتیوب.

در مورد RB

RB* رانده است هدف خود را برای محافظت از, التیام و پرورش در یک متصديان پاک و سالم در جهان. ما را از دسترسی به بالاترین کیفیت و بهداشت و سلامتی و تغذیه یک حق و نه یک امتیاز برای هر کس. RB مفتخر است به ثبات مورد اعتماد خانواده مارک های موجود در خانواده ها در بیش از 190 کشور جهان است. این شامل Enfamil Nutramigen, استفاده, Strepsils, Gaviscon, Mucinex, Durex, شول, Clearasil, Lysol, Dettol, Veet, Harpic, Cillit Bang Mortein, پایان, ناپدید Calgon, Woolite, Air Wick و بیشتر. 20 میلیون RB محصولات یک روز خریداری شده توسط مصرف کنندگان در سطح جهان است.

RB شور و شوق برای قرار دادن مصرف کنندگان و مردم به دنبال فرصت های جدید را به تلاش برای تعالی در همه است که ما انجام می دهیم و به ساخت موفقیت های مشترک با همه شرکای ما در حالی که انجام کار درست همیشه چیزی است که راهنماهای کار ما 40,000+ متنوع و با استعداد همکاران در سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر www.rb.com.

*RB است که این نام تجاری از Reckitt Benckiser گروه شرکت های

در مورد کلینیک مایو

کلینیک مایو یک سازمان غیر انتفاعی متعهد به نوآوری در کار بالینی ، آموزش و پژوهش و ارائه دلسوزی و تخصص و پاسخ به هر کسی که نیاز به درمان. بازدید از کلینیک مایو اخبار شبکه های اضافی کلینیک مایو اخبار و نگاه کردن به درون در کلینیک مایو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن