Huawei کن هو: رانندگی سهام و کیفیت در آموزش و پرورش با تکنولوژی

امروز Huawei معاون رئیس کن هو خلاصه آن چشم انداز و برنامه عمل برای آموزش و پرورش خود را تحت دیجیتال گنجاندن اب

توسط NEWSCENTERALS در 3 تیر 1399

امروز Huawei معاون رئیس کن هو خلاصه آن چشم انداز و برنامه عمل برای آموزش و پرورش خود را تحت دیجیتال گنجاندن ابتکار TECH4ALL در آموزش جهانی وبینار با عنوان "رانندگی سهام و کیفیت با تکنولوژی" و تاکید کرد که "اتصال مدارس و توسعه مهارت ها دو راه کلیدی برای Huawei برای بهبود عادلانه و کیفیت آموزش و پرورش است." وبینار ملحق شد توسط رهبران و کارشناسان یونسکو GSMA وزارت آموزش و پرورش ملی سنگال دانشگاه ها و موسسات آموزشی و همچنین بخش خصوصی است.

بهبود عادلانه و کیفیت در آموزش و پرورش از طریق فن آوری

فن آوری دیجیتال نقش مهمی در آموزش و پرورش است. اما 50 درصد از جمعیت جهان هنوز به اینترنت دسترسی دارند و بسیاری از افراد فاقد مهارت های مورد نیاز برای استفاده از دستگاه های دیجیتال. به عنوان یک نتیجه شکاف دیجیتال در آموزش و پرورش همچنان به گسترش. کن هو گفت: "ما بر این باوریم که هر کس در همه جا از حق آموزش و پرورش و برابری فرصت آن را به ارمغان می آورد. به عنوان یک شرکت فناوری هواوی می خواهد برای کمک به با اتصال به برنامه های کاربردی و مهارت های خود را با تمرکز بر دو منطقه مهم از اتصال مدارس و توسعه مهارت های دیجیتال بود."

از نظر اتصال مدارس, Huawei کمک خواهد کرد که برای دسترسی به کیفیت بالا و منابع آموزشی مانند دیجیتال دوره های آموزشی و یادگیری الکترونیکی برنامه های کاربردی و معلم و دانش آموز, آموزش اتصال به اینترنت با همکاران. در آفریقای جنوبی, Huawei به تازگی راه اندازی DigiSchool پروژه در همکاری با اپراتور باران و آموزشی غیر انتفاعی بر بنیاد با هدف اتصال 100 شهری و روستایی مدارس ابتدایی در سال آینده علاوه بر 12 در حال حاضر متصل شده از طریق فناوری 5G. "از طریق دیجیتال و آموزش و پرورش ما نه تنها آدرس سواد بحران در کشور, اما همچنین ارائه کودکان با دیجیتال مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در آینده" نیکولا هریس مدیر عامل شرکت بر پایه اضافه شده در وبینار.

از نظر مهارت های دیجیتال و توسعه Huawei قصد دارد به ارائه مهارت های دیجیتال آموزش برای گروه های آسیب پذیر در مناطق دور افتاده به خصوص دانش آموزان دختر از طریق پروژه هایی مانند DigiTruck در یک برنامه به نام " مهارت بر روی چهار چرخ.' پس از راه اندازی DigiTruck در کنیا در پایان سال گذشته آن را ارائه آموزش برای بیش از 1500 بزرگسالان جوان و معلمان در مناطق روستایی است. Huawei امیدوار به تکرار این برنامه در فرانسه فیلیپین و کشورهای دیگر در دو سال آینده. "این همه انرژی خورشیدی موبایل, کلاس های درس با دسترسی پهن باند بی سیم می تواند رسیدن به حتی دور افتاده ترین جوامع است." اولیویه Vanden Eynde, مدیر عامل شرکت فاصله کلید شریک DigiTruck گفت.

پله تا تلاش در پاسخ به Covid-19

Huawei پا کرده است تا تلاش های خود را از طریق آن TECH4ALL ابتکار در حمایت از جهانی یونسکو آموزش و پرورش ائتلاف راه اندازی برای مقابله با چالش های جهانی را تحت تأثیر آموزش و پرورش با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. برای مثال این شرکت نیروهای با یونسکو ائتلاف و وزارت آموزش و پرورش ملی سنگال را به حمایت از این کشور برای انجام آموزش از راه دور در طول شیوع بیماری است. معلمان محلی ارائه می شوند با اتصال دستگاه های دیجیتال و آموزش مهارت های آن بهره مند خواهد شد بیش از 100000 دانش آموزان است. "این بحران تغییر کرده است و آینده آموزش و پرورش. آن را نشان داده است چگونه تغییر سریع اتفاق می افتد از طریق مشارکت زمانی که تخصص و منابع همسان با نیازهای محلی برای اطمینان از تداوم یادگیری به خصوص برای مناطق حاشیه دانشجویان گفت:" استفانیا Giannini, یونسکو, دستیار مدیر کل آموزش و پرورش است.

در همان زمان Huawei فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی آکادمی خود را "یادگیری در برنامه" در اوایل ماه مارس با هدف رسیدگی به نیازهای آموزشی دانشگاه مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات استعداد تحت تاثیر این بیماری همه گیر. این برنامه به ارمغان می آورد با هم جهانی دانشگاه و همکاران ارائه می دهد کالج همکاری انگیزه بودجه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دوره های آنلاین و آزمون آنلاین آزمایش و.... فراهم می کند و بیش از 130 انبوه دوره های آنلاین باز (MOOC) منابع, پوشش برش لبه تکنولوژی در زمینه های مانند هوش مصنوعی, داده های بزرگ, 5G و اینترنت از همه چیز.

دولتی و خصوصی همکاری تسریع حل مسائل آموزش و پرورش

جهانی آموزش و پرورش وبینار با تمرکز بر دو موضوع "آموزش از راه دور برای آموزش بهتر تداوم" و "فناوری اطلاعات و ارتباطات نوآوری برای فراگیر یادگیری". بهترین شیوه و تجربه چین, فرانسه, لوکزامبورگ, سنگال آفریقای جنوبی و دیگر کشورها به اشتراک گذاشته شد و مورد بحث و Borhene Chakroun مدیر یونسکو سیاست و یادگیری مادام العمر سیستم تصریح کرد که "با حداقل 63 میلیون اولیه و ثانویه معلمان تاثیر قرار COVID-19 همه گیر است و برجسته نیاز برای توسعه معلمان ظرفیت به طور موثر تعامل در آموزش از راه دور تبدیل خواهد شد که بخشی از آموزش و پرورش و آموزش ارائه در آینده".

علاوه بر این شرکت کنندگان به اجماع رسیده است که بخش دولتی و خصوصی همکاری کلیدی برای ترویج آموزش و پرورش فراگیر توسط فن آوری دیجیتال. "درس های بسیاری شده اند آموخته در این سال در پایین و کشورهای با درآمد متوسط تطبیق خدمات به نیازهای کاربران و پاسخ به تاثیر جهانی همه گیر شده توسط کسب و کار در حال تحول و حیاتی مشارکت. این GSMA و صنعت تلفن همراه در حال حمایت از وضعیت فعلی و متعهد به حمایت دراز مدت از SDGs (سازمان ملل متحد توسعه پایدار هدف) در دوران رهبری اخلاقی." اضافه شده توسط استفانی لینچ- "حبیب" رئیس بازاریابی افسر GSMA. برای دستیابی به دیجیتال گنجاندن در زمینه آموزش و پرورش آن نیاز به عبور-بخش تلاش های دولت, صنعت, سازمان, موسسات آموزشی و شرکت های فن آوری به کمک های مربوطه خود را تجربه و منابع است. این در نهایت سرعت بخشیدن به دستیابی به SDG 4 ("اطمینان فراگیر و عادلانه کیفیت آموزش و ترویج مادام العمر فرصت های یادگیری برای همه") تا سال 2030.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب