مجارستان NGO قانون نقض اساسی حقوق, بالا, اتحادیه اروپا قوانین دادگاه

یک قانون نیاز به نهادهای مدنی به افشای کمک کنندگان خارجی contravenes قوانین است که از اتحادیه اروپا حقوق اساسی

توسط NEWSCENTERALS در 29 خرداد 1399

یک قانون نیاز به نهادهای مدنی به افشای کمک کنندگان خارجی contravenes قوانین است که از اتحادیه اروپا حقوق اساسی بلوک دادگاه عالی می گوید. منتقدان می گویند این قانون در نظر گرفته شده است به سکوت کرد.

دادگاه عدالت اروپا (ECJ) حکومت پنج شنبه که مجاری قانون مربوط به خارجی کمک های مالی از سازمان های غیر دولتی (NGOs) غیر قانونی بود.

"مجارستان محدودیت در بودجه عمران سازمان توسط افراد تاسیس شده است که در خارج از کشور عضو منطبق نیست با اتحادیه قانون" لوکزامبورگ مستقر در دادگاه در بیانیه ای گفت.

این قانون تصویب شد نخست وزیر ویکتور اوربان محافظه کار دولت در سال 2017. آن را می گوید که سازمان های غیر دولتی دریافت کمک های مالی بالاتر از یک مقدار مشخصی که از خارج از کشور آمده باید ثبت نام کنید با مقامات مجارستانی. اطلاعات منتشر شده است آنلاین.

این دادگاه نشان داد که تمرین معرفی "تبعیض آمیز و غیر قابل توجیه محدودیت" در سازمان تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی به عنوان حامیان.

بیشتر بخوانید: من در اروپا: برای ملی گرایان غیر دولتی را تبدیل به دشمن جدید

قضات استدلال کرد که قوانین را نقض اتحادیه اروپا-مندرج راست به حرکت آزاد سرمایه و همچنین به عنوان حقوق به احترام به زندگی خصوصی و خانوادگی حفاظت از اطلاعات شخصی و آزادی انجمن ها.

منتقدان دولت می گویند قانون است که طراحی شده برای هدف قرار دادن آمریکا جورج سوروس میلیاردر مجارستان متولد تاجر که بودجه باعث می شود که حمایت از دموکراسی و حقوق بشر در سطح جهان است.

rc/rt (AFP "رویترز" dpa)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de