قاضی می پرسد سابق مافیا دادستان برای تعیین اگر مایکل فلین متعهد دروغ

قاضی در پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین چهارشنبه اعلام کرد که او منصوب کرده است یک قاضی بازنشسته به عن

توسط NEWSCENTERALS در 25 اردیبهشت 1399

قاضی در پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین چهارشنبه اعلام کرد که او منصوب کرده است یک قاضی بازنشسته به عنوان یک amicus curiae به بررسی اینکه آیا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا فلین نباید برگزار شد در اهانت به دادگاه برای شهادت دروغ. هر چند فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی به DOJ تنظیم کردن یک طوفان از انتقاد با پر کردن یک حرکت در اوایل این هفته به رد اتهامات علیه او.

قاضی مورچه سالیوان نیز درخواست سابق قاضی دادگاه منطقه جان Gleeson به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور. قبل از تبدیل شدن به یک قاضی Gleeson شد به خوبی شناخته شده برای تعقیب mafiosoes از جمله امنیت محکومیت Gambino رئیس John Gotti در اخاذی با تهدید و اتهام قتل.

Gleeson در حال حاضر در ارائه افکار عمومی از حرکت به اخراج. او نوشت: اخیرا در یک op-ed در واشنگتن پست, "اداره حرکت به اخراج فلین مورد است که در واقع فقط یک درخواست—که نیاز به مرخصی از دادگاه قبل از آن موثر است...شده است وجود دارد هیچ چیز به طور منظم در مورد گروه ها تلاش برای اخراج فلین مورد. رکورد reeks نامناسب نفوذ سیاسی."

او ادامه داد: "اگر دادستان تلاش برای اخراج موجه دادستان برای غیر مجاز و یا فاسد دلایل مردم خواهد بود بیمار خدمت اگر دادگاه کورکورانه تایید خود را اخراج درخواست."

فلین بازنشسته ارتش ستوان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مشاور امنیت ملی برای کمتر از یک ماه در سال 2017. او بعد از دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در طول مصاحبه در مورد کار خود را با دولت ترکیه و تماس با مقامات روسی. این ادعا که فاسد عوامل در اداره مجموعه او است پس به دنبال برداشت تقاضای خود را.

در سال 2018 سالیوان گفت فلین در صدور "مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج است." در حرکت به اخراج موقت آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا نوشت: "ادامه داد: دادستانی در این مورد نمی خواهد در خدمت منافع عدالت است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از متحدان خود را تا به حال بارها و بارها اعتراض علیه فلین و ادعا کرد که آنها بخشی از یک "شکار ساحره" در برابر رئیس جمهور است. منتقدان را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن از اعمال نفوذ ناروا و دادستان کل ویلیام بار از خم DOJ به رئیس جمهور خواهد شد. تشکر. Jerrold Nadler (D-NY) رئیس کمیته قضایی مجلس گفت: این جفت ارز در حال فرسایش سنت طولانی مدت از بی طرفی از DOJ در فشار برای تبرئه سابق دستیاران. Nadler توصیف تلاش برای خروج اتهامات علیه فلین به عنوان شواهدی از "سیاسی و به طور کامل فاسد وزارت دادگستری است."tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن