کیمل وحشیانه, کباب, 'کج' مغلوب ساختن پیشی جستن: "و او است که عصب به تماس هیلاری کج!'

"این چیزی است که ما پنی رنگی جمهور است تا به" ارائه جیمی کیمل در پنج شنبه شب. "در حالی که نژادی و بی عدالتی اس

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

"این چیزی است که ما پنی رنگی جمهور است تا به" ارائه جیمی کیمل در پنج شنبه شب. "در حالی که نژادی و بی عدالتی است پاره شدن کشور ما غیر او را برای رفتن به جنگ با توییتر."

در واقع به جای آرام این کشور در پی مرگ جورج Floyd—گزارشی مرد مظنون به ارتکاب جرم و جنایت بالا از اتهام تلاش برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی با یک لایحه تقلبی—توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که به زانو در گردن نه مشقت بار دقیقه تا زمانی که او رفت لنگی رئیس جمهور تهمت انتخاب کرده است به تمرکز بیشتر توجه خود را در توییتر. در روز پنج شنبه او به صدور یک فرمان اجرایی "جلوگیری از سانسور آنلاین" از آنجا که شبکه های اجتماعی پرچم یکی از (بسیاری از) گمراه کننده توییتهایی.

"این دیوانه است. این خواهد بود اگر او اعلام جنگ arby's زیرا آنها گفت: وجود 550 کالری در خود فرفری, سیب زمینی سرخ کرده" cracked کیمل و اضافه میکند: "در یک کلام رئیس جمهور دیوانه است در یک برنامه بر روی گوشی خود و با استفاده از قدرت خود را به مقابله به مثل. این است که آنچه در ذهن خود را به عنوان تلفات از یک ویروس است که بیش از 100,000 شرکت و مردم شورش در خیابان."

"و اگر او تا دیوانه در توییتر چرا او توقف استفاده از آن ؟ او نمی تواند—از آنجا که او آن را دوست دارد!" او ادامه داد. "او دوست دارد mashing کسانی که کمی عصبانی شست!"

اما نبود رئیس جمهور اشتغال ذهنی با توییتر و او ادعا می کند از "سانسور" که بیشتر گرفتار کیمل از اواخر; بلکه آن را رئیس جمهور فوق العاده عجیب و غریب تکیه برج ترامپ استقرار.

"زمانی که من او را در تلویزیون در حال حاضر من یک زمان سخت به فکر کردن در مورد هر چیز دیگری: رئیس جمهور ما کج است" گفت: کیمل. "هنگامی که او می ایستد تا راست نیست راست او نوع از خارج از ماشین چین دهنده. او خم."

"و او است که عصب به تماس هیلاری کج! او به نظر می رسد مانند یک وارونه بولینگ پین teetering در لبه از قطره قطره شدن. منظورم این است که در این نگاه ، به نظر می رسد استخوان مهمیز در نهایت گسترش خود را در سراسر تمام بدن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب