پیشرو انرژی ابزار صنعت جایزه برنده برای متصل انرژی

نیوکاسل-بر اساس متصل انرژی اعلام شد به عنوان یکی از برندگان PLMA تکنولوژی پیشگام جایزه اخیر خود, دوم, زندگی, ا

توسط NEWSCENTERALS در 5 خرداد 1399

نیوکاسل-بر اساس متصل انرژی اعلام شد به عنوان یکی از برندگان PLMA تکنولوژی پیشگام جایزه اخیر خود, دوم, زندگی, انرژی, ذخیره سازی پروژه در بلژیک.

E-STOR سیستم نصب شده در Umicore سایت صنعتی در بلژیک با استفاده از رنو باتری که قبلا طراحی شده Kangoo وسایل نقلیه در فرانسه. خود را در زندگی دوم به عنوان بخشی از یک استاتیک ذخیره سازی انرژی راه حل این است که انتظار می رود به یکی دیگر از هفت سال زمانی که ارزش منابع جاسازی شده می تواند بیشتر مورد استفاده.

این جایزه که به طور رسمی ارائه می شود در طول 41سنت PLMA کنفرانس در اسکاتسدیل آریزونا به رسمیت می شناسد رهبران صنعت که در طول سال گذشته, ایده های نوآورانه روش های برنامه ها و فن آوری است که مدیریت استفاده از پایان بارهای برای دیدار با اوج بار نیاز و پشتیبانی موفق شبکه یکپارچه سازی منابع انرژی پراکنده.

متصل انرژی دارای تخصص در توسعه انرژی راه حل های ذخیره سازی است که با استفاده از وسیله نقلیه الکتریکی باتری ها که به پایان رسید سنتی خود زندگی اول--48 باتری در برنده جایزه E-STOR یک ترکیب انرژی ذخیره سازی با ظرفیت 720 کیلووات ساعت است و می تواند تحویل 1.2 مگاوات در قدرت است. بلژیک سیستم را فراهم می کند نسل درآمد و قدرت مدیریت کیفیت جهانی تکنولوژی مواد و بازیافت گروه Umicore که همچنین بازیافت EV باتری.

"ما خوشحال هستیم که با این جایزه برنده" گفت: Mark Bailey متصل انرژی CCO. "در حال به رسمیت شناخته شده توسط همسالان ما این است که همیشه یک افتخار و قادر به نمایش گذاشتن ما راه حل های نوآورانه برای بازار ایالات متحده است. اگر ما می تواند به تشویق بیشتر شرکت ها به دنبال بیشتر به دایره اقتصاد و پیدا کردن راه های جدید برای به حداکثر رساندن ارزش از در حال حاضر استخراج منابع طبیعی پس ما واقعا خوشحالیم."

جایزه برنده به شرح زیر به سرعت در پشت متصل انرژی اعطا SME جایزه نوآوری از شمال شرق خودرو داد در ماه فوریه است. که جایزه به رسمیت شناخته شده این شرکت که با موفقیت توسعه نوآوری است که تا به حال بیشترین تاثیر را در یک سازمان یا بخش بازار.

این شرکت در بالا پس از اعلام استخدام در یک درایو در ماه ژانویه در پشت £5 میلیون سرمایه گذاری در سال 2019 که به عنوان یکی از سریع ترین رشد در انگلستان کسب و کار توسط SyndicateRoom و مستقل تحقیقات سازمان Beauhurst در ماه دسامبر ارائه شده با یک ژاپن انرژی چالش جایزه در مراسمی در ژاپن در ماه اکتبر.

در مورد متصل انرژی

متصل انرژی مهندسی است رهبری نوآور در ذخیره سازی انرژی. فن آوری های خود را که استفاده از دوم زندگی نقلیه الکتریکی باتری به سرعت در حال تغییر راه فشرده انرژی کاربران می توانند دسترسی به مزایای کم هزینه, در سایت, راه حل. متصل انرژی E-STOR سیستم مدولار و مقیاس پذیر و همچنین مستقیم به جلو به نصب و راه اندازی برای تولید انرژی فشرده مشتریان به انعطاف پذیری کنترل و کاهش هزینه های انرژی و توسعه جریان درآمد جدید.
www.c-e-int.com

در مورد PLMA

این PLMA تاسیس شد در سال 1999 به عنوان یک جامعه از کارشناسان و پزشکان اختصاص داده شده به اشتراک گذاری دانش و ارائه منابع برای ترویج شمول در طراحی و تحویل تکنولوژی و مدیریت از راه حل های پرداختن به انرژی و منابع طبیعی ادغام. غیر انتفاعی ارتباط فراهم می کند یک فروم برای پزشکان برای به اشتراک گذاشتن بار دینامیکی تخصص مدیریت از جمله تقاضای پاسخ و توزیع منابع انرژی است. اطلاعات بیشتر در www.peakload.orgtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن