'رعد و برق سریع' Coronavirus آزمون به کرات با مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع 'کند' مقامات می گویند

آن ظاهرا سریع آزمون است که رئیس جمهور تهمت مدعی شد "رعد و برق سریع" و در مورد به طلیعه چیزی بودن در "یک کل جدی

توسط NEWSCENTERALS در 24 اردیبهشت 1399

آن ظاهرا سریع آزمون است که رئیس جمهور تهمت مدعی شد "رعد و برق سریع" و در مورد به طلیعه چیزی بودن در "یک کل جدید ballgame" در COVID-19 تشخیص است. اما پس از چاپ خوب شروع به خزش به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لفاظی در مورد ابوت آزمایشگاه های تشخیصی کروناویروس آزمون و جایی که آنها می تواند مفید باشد.

وقتی پرسید که توسط سناتور. لامار الکساندر (R-TN) در مورد امکان آزمایش سریع برای meatpackers در طول یک جلسه در روز سه شنبه معاون بهداشت و خدمات انسانی وزیر دریاسالار برت Giroir اشاره کرد که در حالی که ابوت آزمون می تواند در ارائه نتایج جستجو در وعده 15 دقیقه کم توان نرخ و یا تعدادی از تست های آنها می تواند در همان زمان اجرا حدود و موقعیت هایی که در آن با استفاده از یکی حس می کند. "یکی از معاوضه این است که سریع این نقل قول سریع نقطه از مراقبت از تشخیص بسیار آهسته است. بنابراین هر دستگاه می تواند تنها چهار نفر در هر ساعت است و بسیار آهسته" Giroir گفت.

ارز یکی از چندین دیدار سه شنبه شنوایی که در آن سناتور فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا مقامات بهداشتی برای پاسخ چگونه به مقیاس تست به طوری که دولت های محلی و مقامات بهداشتی می توانید مدیریت بازگشایی جوامع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات می گویند آنها انتظار آمریکا خواهد بود قادر به انجام بیش از یک میلیون آزمون در روز با سقوط اما کارشناسان می گویند که ما در حال رفتن به نیاز تقریبا زیادی در حال حاضر. آهسته ماشین آلات برنده کمک نمی کند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن