مستند شورش Brews در کالیفرنیا پس از Guv سرزنش ناخن سالن برای گسترش COVID-19

در روز پنج شنبه های حرفه ای و زیبایی فدراسیون کالیفرنیا منتشر شده در یک مصاحبه مطبوعاتی به "موضوعات داغ" بخش ا

توسط NEWSCENTERALS در 21 اردیبهشت 1399

در روز پنج شنبه های حرفه ای و زیبایی فدراسیون کالیفرنیا منتشر شده در یک مصاحبه مطبوعاتی به "موضوعات داغ" بخش از وب سایت خود را. آن را با عنوان: "زمان به شکایت فرماندار Newsom."

انتشار در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را اعلام کرد که صبح روز بعد کالیفرنیا رسما وارد "فاز دو" از "امن تر در خانه" سفارش. انتخاب کسب و کار از گل برای لباس فروشان به فروشگاه اسباب بازی قادر خواهد بود برای از سرگیری عملیات در یک ظرفیت محدود. اما غایب از فهرست قابل قبول کسب و کار: سالن زیبایی. Newsom قرار می گیرد کسب و کار مانند ناخن سالن و آرایشگاه در "فاز سه"—یک مرحله او معتقد است به "ماه نه هفته" دور.

"این همه چیز در ایالت کالیفرنیا—اولین جامعه گسترش—در یک سالن ناخن" Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته بدون ارائه جزئیات بیشتر در مورد تاریخ و یا محل مورد. "بسیاری از شیوه های است که شما را در غیر این صورت انتظار از اصلاح شد و در حال حاضر در حال بازی در بسیاری از این سالن با مردم بود که روش ماسک بر روی, با استفاده از دستکش و پیشرفت در سطوح بالاتر بهداشت."

اخبار محوری است ناخن سالن بر روی خط مقدم از رشد coronavirus شورش در کالیفرنیا یک نبرد که برپا در بسیاری از شهرهای آمریکا مانند دالاس که در آن آرایشگاه شلی لوتر یک ستاره تبدیل شد ضد قفل جنبش زمانی که او تصمیم به رفتن به زندان و نه مطابق با سفارش به بستن مو سالن.

در صبح روز دوشنبه حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا فایل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال خواستار تنظیم بازگشایی روند خود را در سالن.

"ما 100 درصد پشت مستند به طوری که ما نمی خواهد ما پایمال بیمارستان" گروه مشاور حقوقی فرد جونز گفت: در مصاحبه با Daily Beast. "پس از دو ماه از مستند است که در آن با رژیم صهیونیستی است. Newsom خود پذیرش ما موفق—ما بررسی علامت گذاری ما باید مسطح منحنی—ما پیش بینی است که فرماندار اجازه می دهد به صورت تدریجی reopenings ما سالن های زیبایی تحت سخت دستورالعمل جدید."

استدلال آنها جونز گفت: لولا در این واقعیت است که بدون تنظیم بازگشایی مجدد سبک خواهد بود مجبور زیرزمینی برای دیدار با مالی به پایان می رسد و در نتیجه به طور بالقوه خطرناک تر از خطر است.

"بسیاری از ما سبک ها در آستانه گرسنگی را اجاره و به پایان می رسد دیدار با" جونز گفت. "بنابراین شما باید فرار ترکیبی از جان گذشته مشتریان و ناامید سبک است. ما می دانیم که منجر به هزاران نفر از ما سبک رفتن در زیر زمین و در حال حرکت به آشپزخانه و خانه به خانه. که واقعیت است. هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که. بنابراین سوال اصلی این است: چگونه شما جلوگیری از که از اتفاق می افتد اگر شما فرماندار? شما نمی توانید."

او پیشنهاد تدریجی و کنترل شده بازگشایی خواهد بود امن تر از "سبک رفتن خانه به خانه و گسترش بیش از زیبایی است."

برخی از سالن ایالت در حال حاضر باز هجوم ایالت, منظور, مانند یک اورنج کانتی ناخن آبگرم صاحب که عهد کرده است به باز بماند با وجود اینکه دست یک ویرایش توسط پلیس محلی که به دستور او به نظر می رسد در دادگاه در ماه جولای.

"من باید به انجام آنچه که من باید انجام دهید. من مبارزه به ارائه برای فرزندان من و خودم و خانواده" یکی دیگر از سالن مالک Breann Curtis, کلیپ قفس سلمانی در Auburn, California, گفت Fox40 در مورد او تصمیم به بازگشایی شده است. "این بسیار سخت است. من باردار هستم. من کودکان است."

"فقط رفتن به بدهی هر روز" اضافه شده Tisha Fernhoff که صاحب سالن زیبایی نوار در همان Auburn مرکز خرید. "چقدر دیگر هستم من قرار است فقط به پایین سوراخ خرگوش قبل از من فقط پرتاب در حوله و بازگشت به کار؟"

با توجه به جونز ایالتی کالیفرنیا هیئت Barbering و لوازم آرایشی—که مسائل همه 623,442 زیبایی مجوز در کشور—در حال حاضر پیش نویس پروتکل برای چه سالن می تواند بازگشایی تحت شرایط فعلی است. او ادعا کرد Newsom مسدود شده بود این طرح از توزیع برای جلوگیری از مخلوط پیام. (نه Newsom یا دفتر هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی بازگشت و درخواست دهید.)

"ما می خواهیم او را به انتشار برنامه به طوری که ما حرفه ای می توانید شروع به تا" جونز گفت. "ما می دانیم که ما نیاز به ماسک. را سپر لازم برای این خدمات ؟ آنها احتمالا خواهد شد."

اگر چنین برنامه ای بود برای رفتن به اثر جونز گفت: سالن خواهد با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی به طور گسترده ای. آنها تلو تلو خوردن قرار ملاقات برای جلوگیری از شلوغ اتاق انتظار گسترش ایستگاه های کاری و تغییر برنامه پیاده سازی یک touchless پرداخت سیستم و حذف هر چیزی در اتاق انتظار است که می تواند انجام بگیرد. "پس ببخشید بیشتر مجلات و روزنامه ها برای مشتریان ما" جونز گفت.

اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند حفظ فاصله شش فوت از افراد دیگر—یک عمل است که خواهد بود اما غیر ممکن است در سالن تنظیمات.

وجود دارد 53,694 مجوز سالن زیبایی در کالیفرنیا به نمایندگی از 313,734 سبک یا cosmetologists, 34,093 آرایشگران, 90,392 estheticians, 1,679 دفاع کند گرفته شد electrologists و 129,802 manicurists, با توجه به هیئت دولت Barbering و لوازم آرایشی. همه این کارگران جونز گفت: باید برای تکمیل بين 350 و 1600 ساعت رسمی آموزش و پرورش قبل از کسب مجوز خود را از جمله آموزش در مایع.

جونز تاکید کرد که طرح دعوی در دادگاه ریشه از مالی و نومیدی و احساسات مشترک در سراسر کشور است. وزارت کار جمعه اعلام کرد که اقتصاد از دست داده و بیش از 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به تنهایی قرار دادن نرخ بیکاری در کشور در بالاترین حد خود از زمان رکود بزرگ: 14.7 درصد است.

اما ویرانی ضربه زیبایی بخش متفاوت تر از بسیاری از صنایع. بیش از 80 درصد از سالن کارگران پیمانکاران مستقل معنی هر سبک نشان دهنده کسب و کار خود را. با گسترش بسیاری از صاحبان سالن اساسا صاحبخانه "که درآمد متکی بر کسانی که صاحبان غرفه" جونز گفت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از سالن کارگران واجد شرایط برای مزایای بیکاری تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس—اگر چه این برنامه است سرند با نقاط ضعف بارها اجرا از پول و پوشش ممکن است کل درآمد که به شدت متکی به راهنمایی.

آن است که صاحبان سالن که ایستاده به دست آوردن بسیاری از طرح دعوی در دادگاه. "مستقل کارگران را از مزایای بیمه بیکاری" جونز گفت. "اما بسیاری از کسانی که چک های حفاظت از برنامه بازپرداخت مبتنی بر پرداخت های خود را. اگر شما صاحب سالن آرایش شما لازم نیست که یک حقوق و دستمزد. کسانی که سبک هستند و خود را صاحبان."

روز جمعه سناتور برنی ساندرز (I-VT), Ed Markey (D-MA) و کامالا هریس (D-CA) قانون به اکثریت آمریکایی ها از $2,000 یک ماه در سراسر این بیماری همه گیر. پرسید که آیا این لایحه می تواند به ارائه کمک های مالی به سالن کارگران در حالی که اجازه دادن به آنها برای حفظ اجتماعی فاصله جونز مشکوک به نظر می رسید که آن را منتقل می کند.

"این ضرب المثلی 'بررسی است در پست الکترونیکی', وعده," او گفت:. "هنگامی که شما در حال برخورد با درست ویرانی اقتصادی اجازه دهید من به شما بگویم بسیاری از ما مجوز نمی خواهد بانکداری در یک تقسیم کنگره و کاخ سفید است که آن نیز تقسیم شده است. در حالی که واشنگتن fiddles ما سبک در حال سوختن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن