لوک اویل نصب اقامت پلت فرم قنتد, ژاکت در V. I. Grayfer زمینه

لوک اویل تکمیل نصب و راه اندازی یک ژاکت برای یک اقامت پلت فرم روسازه در V. I. Grayfer میدان در دریای خزر. این

توسط NEWSCENTERALS در 6 خرداد 1399

لوک اویل تکمیل نصب و راه اندازی یک ژاکت برای یک اقامت پلت فرم روسازه در V. I. Grayfer میدان در دریای خزر. این عملیات دریایی درگیر 110 کارگران و نه رگ.

تسهیلات آورده بود به دریایی نصب و راه اندازی سایت از طریق ولگا-خزر حمل و نقل کانال. پس از floatover و پایه های زیرساختهای ثابت شد با ده انبوهی از 56 متر طول و با مجموع وزن 1 700 تن است. وقتی که نصب شده و ثابت مرکز بازرسی توسط غواصان.

مانند تمام سیستم عامل های دیگر این شرکت در دریای خزر محله های پلت فرم قنتد, ژاکت ساخته شده در کارخانه کشتی سازی از آستراخان منطقه است. طراحی زندگی از تسهیلات 35 سال است. ساخته شده است به تحمل قابل توجهی یخ بارهای ژاکت طراحی شده بود با توجه ویژه ایمنی و حفاظت از محیط زیست مورد نیاز است.

این شرکت قصد دارد برای نصب یک ژاکت برای خود دریایی یخ-مقاوم در برابر ثابت پلت فرم در همین زمینه بعد از این سال و کوه topsides از محل اقامت و یخ-مقاوم در برابر سیستم عامل در زیرساختهای 2021. تولید در V. I. Grayfer زمینه برنامه ریزی شده است 2022. زمینه سالانه برنامه ریزی تولید با نرخ 1.2 میلیون tonnens از نفت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن