مدیترانه نقاط توریستی سهولت در coronavirus محدودیت

با عفونت کاهش نرخ برخی از کشورهای اروپایی در حال استراحت خود را coronavirus مستند اقدامات است. یونانی کشتی بای

توسط NEWSCENTERALS در 6 خرداد 1399

با عفونت کاهش نرخ برخی از کشورهای اروپایی در حال استراحت خود را coronavirus مستند اقدامات است. یونانی کشتی باید دوباره راه اندازی شود, ایتالیایی, ورزشگاه بازگشایی و رستوران ها یک بار دیگر می تواند خدمت به مشتریان است.

با افزایش دما در سراسر اروپا نرخ جدید COVID-19 عفونت کاهش یافته است در سراسر این قاره است. که منجر به برخی از کشورهای اروپایی برای استراحت و برخی از آنها coronavirus محدودیت.

در اینجا این است که خلاصه ای از چگونه مناطق اروپا بازگشایی در روز دوشنبه پس از گذراندن ماه در مستند.

یونان: شهروندان شده اند قادر به گرفتن کشتی به جزایر دریای اژه یونان به کشور لگد کردن آن تابستان فصل تعطیلات سه هفته زودتر از انتظار می رود.

اجتماعی فاصله مقررات و مسافر محدودیت های تحمیل گردیده و در کشتی و جلوگیری از COVID-19 عفونت.

بیشتر بخوانید: آلمان 'اعتماد به نفس' در کنترل شیوع کروناویروس آن را به عنوان شل شدن مرزهای

سفر به جزایر شده است و به طور کلی خارج از محدوده پس از همه گیر آغاز شد. فصل تعطیلات نمی شد انتظار می رود برای شروع تا ژوئن 15, اما چون از یونان کم عفونت رای, دولت اجازه داد شهروندان خود را تحت قرنطینه به سر کشتی سفر می کند. مسافران خارجی هنوز هم انتظار نمی رود تا پس از 15 ژوئن.

در ضمن رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد تا بار دیگر خوش آمدید مشتریان جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

An instructor conducts a water gym lesson in the indoor swimming pool of the Forum sports center (picture-alliance/AP Photo/A. Medichini)

استخر کاربران باید حداقل هفت متر مربع فضا

ایتالیا: ایتالیا آغاز کرده اند برای بازگشت به روال تمرین خود را پس از ورزشگاه و استخر بازگشایی در سراسر کشور است.

اعضای باشگاه باید همیشه دو متر (شش پا) فاصله و باید ضد عفونی کردن تجهیزات پس از استفاده. هر چند ماسک مورد نیاز در هنگام ورود به ورزشگاه و امکانات مردم را مجبور به پوشیدن یک در حالی که کار کردن.

استخر کاربران باید حداقل هفت متر مربع فضا را به خود و باید یک و نیم متر دورتر از سایر شناگران است.

ادامه مطلب: به عنوان coronavirus مستند برطرف ایتالیایی ها ترس از آینده تاریک و دلگیر

سالن ورزش و استخر شنا اپراتورها نیز باید حفظ رکورد که با حضور حداقل دو هفته.

حدود 18 میلیون ایتالیایی حضور حدود 8000 ورزشگاه در ایتالیا با توجه به Istat آمار موسسه. Istat گزارش داد که یک سوم ایتالیایی ها انجام داده بود هیچ ورزش در دوران حبس و شهروندان را به دست آورد به طور متوسط 2 کیلوگرم (4.4 پوند) در این کشور دو ماه مستند.

Customers wearing protective face masks sit at an outdoor terrace table of a bar and cafe in Madrid (picture-alliance/NurPhoto/J. I. Reino)

کافه ها و رستوران ها در مادرید ممکن است تنها خدمت در منزل و تراس یا موارد برای دور

اسپانیا: رستوران ها و کافه ها در اسپانیا بزرگترین شهرستانها از جمله بارسلونا و سرمایه مادرید, بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان نیمی از جمعیت وارد مرحله یکی از دولت های مستند کاستن از برنامه های.

فاصله جداول در فضای باز شد و جمعیت با مردم به عنوان سرور با ماسک تمایل به مشتریان خود برای اولین بار در ماه.

ادامه مطلب: Coronavirus: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

فاز یک نیز اجازه می دهد تا برای گردهمایی های اجتماعی در تعداد محدود و فرهنگی و رویدادهای ورزشی است. اسپانیایی باشگاه های فوتبال نیز مجاز به انجام جلسات آموزشی با 10 نفر یک گام بزرگ به سمت بالا پرواز لالیگا امیدوار به بازگشت در ژوئن 11.

در ضمن استان با کمتر عفونت را آرام محدودیت کمی بیشتر, هوای آزاد, از بین بردن محدودیت های زمانی و اجازه می دهد برای جلسات تا 15 نفر در مراسم عروسی و بازدید به خانه های سالمندان و سواحل است.

dv/rc (خبرگزاری AP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب