مینیاپولیس محله گشت ترس سفید Supremacists در حال نفوذ به خط خارج اعتراضات

MINNEAPOLIS—ادوارد راه می رفت تا به یک SUV کامل از چهار مسلحانه مردان سفید پوست در شب دوشنبه پمپ تفنگ ساچمهای

توسط NEWSCENTERALS در 18 خرداد 1399

MINNEAPOLIS—ادوارد راه می رفت تا به یک SUV کامل از چهار مسلحانه مردان سفید پوست در شب دوشنبه پمپ تفنگ ساچمهای خود و ایشان را به خارج از محله خود را.

مردان—که او گفت که مسلح بودند با شکار چاقو و تاکتیکی جلیقه—به او گفت که آنها از حومه جنوبی شهر. پس از بارها و بارها درخواست آنها را به آنچه آنها انجام می دهند و به همین دلیل آنها در این زمینه در محله جنوب مینیاپولیس, ادوارد نشانه به همسر خود که برگرفته سلاح داد و آن را به شوهرش.

"من فقط نمیفهمد من می خواهم پاسخ با استفاده از زبان و روش هایی که استفاده می کنند و این کار" ادوارد که درخواست برای استفاده از یک نام مستعار را از نگرانی برای ایمنی خود گفت: روزانه وحش.

این حادثه صحبت می کند به ترس است که فرود در مینیاپولیس در این هفته پس از جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس محلی و تظاهرات از جمله انفجار گاه به گاه از خشونت و غارت و آتش سوزی— مصرف شهرستان است. در سراسر شهر و اطراف آن حومه ساکنان که همدردی با ضد پلیس و معترضان در حال ایجاد مستقل گروه از شهروندان و یا دیگری مسلح خود را به صورت جداگانه—برای نگاه کردن به خود آورد.

به عبارت دیگر با پلیس و یک دسته از دولت و گارد ملی تقویت—تمرکز بر نظارت تظاهرات مردم مینیاپولیس در برخی از موارد پلیس خود را.

KB قهوه ای که صاحب یک فروشگاه چاپ در جنوب مینیاپولیس گفت: او هماهنگ جامعه گشت دو روز پس از فلوید مرگ وقتی تظاهرات شروع به roil شهرستان. این داوطلبان شامل اعضای باند رقیب در حال حاضر بنا به گزارش متحد برای حفاظت از این منطقه مشروط دوچرخهسواری باشگاه و حتی "مردم سفید با چوب هاکی." "ما رها شده بودند با اجرای قانون بنابراین من نمیفهمد نقل قول را تمام کردن اراذل و اوباش بودند بهترین آنهایی که برای گشت زنی در خیابان ها و آنها بیش از تمایل به انجام آن" قهوه ای, 45 گفت: روزانه وحش.

"من با شما موافقم در اعتراض فلوید" صاحب کسب و کار گفت:, و اضافه کرد که یکی از ماشین آلات چاپ آسیب دیده بود در شورش. "من با شما موافق نیستم پاره کردن چیزهای من. من مشغول به کار بیش از حد سخت برای آن است. بسیاری از مردم در محله احساس به همان شیوه."

قهوه ای شب شبکه از حدود 60 نفر تحت پوشش یک نوار زیادی از جنوب مینیاپولیس است که عمدتا سیاه برای دفع بیگانگان و غارتگران است. در یک نقطه او می گوید گروه او در مواجهه با مسلح مردان سفید شلیک گلوله و دزد تلاش برای شکستن به یک مادر تنها ، با استفاده از گشت با پای پیاده و با ماشین های قهوه ای می گوید او ارائه اینتل به دفتر شهردار و پلیس. یک شب او مستقر خود را در خارج از یک مسجد در Lyndale Avenue N.

"من هرگز افتخار تر از جامعه—که خارج از مسابقه است. وجود دارد, سفید پوستان, سکس سیاه پوستان, Somalians, آفریقایی, همه و همه را به انجام بخشی خود را."

"اولین شب من با من آلمانی چوپان من جمع شده بودند تا اعضای باند و گفت: این هود خود را. در حال حاضر شما باید جنگجویان و آنها را تهدید محله خود را. آنچه که شما میخوای انجام دهید ؟ آنها پا تا به صفحه بزرگ زمان گفت:" قهوه ای که نیز صحبت به مینیاپولیس استار تریبیون از تلاش های خود را.

در حالی که شورش را آرام پایین قهوه ای می گوید او می خواهد خود را به "دست نخورده نگه داشتن در مورد چیزی اتفاق می افتد دوباره." در روز پنج شنبه براون گفت که او و سگ او به نام Akasha پس از R&B خواننده عالیه شخصیت در این Queen of the Damned دانلود فیلم—را شب کردن و "دعا می کنم که هیچ چیز اتفاق می افتد امشب."

"من هرگز افتخار تر از جامعه—که خارج از مسابقه" براون گفت. "وجود دارد سفید پوستان, سکس سیاه پوستان, Somalians, آفریقایی, همه و همه را به انجام بخشی خود را. بقیه جامعه هستند که در خط مقدم در حال ترک ساندویچ و کوکی ها و قهوه. آنها در حال بیرون آمدن گفت: با تشکر از شما برای نگه داشتن ما امن است."

در جنوب شهر شبح خشونت بود نگه داشتن ساکنان هشدار بیش از حد. برخی از آنها در این گزارش NPR در زمان نوشته های بر روی پشت بام آپارتمان ها و لاتینی, کسب و کار, مسلح با نیمه سلاح های خودکار در صورت عدم اجرای قانون حضور.

در حالی که ساکنان سیاه شده اند گشت عمدتا آفریقایی-آمریکایی در شمال طرف ساکنان سفید در حال کار خود را عمدتا سفید محله های جنوب شهر و همچنین در علاوه بر این به سومالی گشت جیب خود از مینیاپولیس.

"ما نمی دانیم که چگونه دغدغه پلیس هستند و یا حتی اگر آنها در اطراف و گشت پس از آن بسیاری از ترس و اضطراب و پارانویا در اطراف این افراد که ممکن است ظروف سرباز یا مسافر با اموال شخصی" گفت: جاستین Bruhn یک مرد سفید پوست که زندگی در این شهر Longfellow محله که در آن بسیاری از تخریب و سوزاندن و غارت در هفته گذشته صورت گرفت. "ما به معنای واقعی کلمه و ظاهرا در تاریکی در مورد آنچه اتفاق می افتد در محله ها در هر لحظه است."

همه ساکنان که صحبت به دیلی بیست گفت: آنها در پشتیبانی از این تظاهرات با ادوارد و اضافه کرد که او "کاملا" پشتیبانی "کامل پلیس اصلاحات و عدالت کیفری اصلاحات است." محمد سالاد 20 ساله که به مینیاپولیس به عنوان یک کودک بعد از خانواده خود فرار کرد, سومالی گفت: خشونت و غارت و خرابکاری "انتقال از علت و پیام ما در حال تلاش برای قرار دادن در سراسر است که نه عدالت برای جورج فلوید اما عدالت برای همه است که ستم در امریکا است."

ادوارد براون Bruhn سالاد و دیگران در حال برخورد شدید با گسترش شایعات در مورد اتهام حوادث و نابکار توطئه در سراسر شهرستان. این پچ شامل بحث از سفید supremacists این KKK و سفید "شبه نظامی" مردان با اسلحه قصد کاشت هرج و مرج و وحشت محله در شب. Antifa اعضای شایعه—همانطور که در دیگر شهرستانها از آیداهو به نیویورک—به آمدن به شهر برای انجام همان. وسایل نقلیه بدون پلاک هستند و اغلب تصور می شود یک شاخص است که ویران کردن قریب الوقوع است. انبوهی از چوب و accelerants هستند که در بر داشت در کوچه ها و خانه های مردم. پالت آجر شده اند بدون توضیح چپ در اطراف شهر ظاهرا به ارائه خرابکاری و غارتگران با ابزار آنها نیاز دارید. (در شهرهای دیگر مردم محلی گفته اند آجر و بتن فقط ممکن است به طور منظم ساخت و ساز باقی مانده است.)

شایعات این هفته از antifa (یا antifascist) داعش توطئه حملات گسترده بر مردم سفید شد نشان داد به جعل—تبلیغ توسط یک سفید supremacist ،

در روزهای اخیر حتی شهردار از مینیاپولیس و فرماندار مینه سوتا علنا هشدار داد سفید supremacists—و حتی کارتل های مواد مخدر—دامن زدن به شعله های آتش از خشونت است. دولت وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون روشن گفت: "اما من نمی توانم بگویم که ما تایید مشاهدات از اجرای قانون محلی می گویند که ما دیده ایم سلول های سفید supremacists در این منطقه است."

"من خسته از این بیش از حد از اطلاعات در هر پنج دقیقه و 80 درصد از آن شایعات و یا مانند بازی تلفن" ادوارد گفت. "این برای من اتفاق افتاده."

ادوارد نمی کنید بسیاری از پاسخ به سوالات خود را هنگامی که او مواجه مردان مسلح درست است که آنها از حومه شهر Burnsville و در جنوب مینیاپولیس برای پیوستن به "تظاهرات صلح آمیز است." اما اصلی جمع آوری سایت های برای مردم و عزاداران—پنجم و سوم پلیس حوزه و جام مواد غذایی که در آن فلوید کشته شد—مایل از خانه خود را. او همچنین اشاره کرد که مردان مسلح بودند و با پوشیدن تاکتیکی جلیقه. یکی از مردان عینک سفید, لسس در چکمه های خود را در یک عمل مشترک در میان نهاوند.

برای سالاد معتقد است شایعات که supremacists در حال رومینگ شهرستان و به دنبال انجام آسیب است که تنها بازگشت به صدمه زدن به معترضان مسالمت آمیز که او می گوید را تا 90 درصد از کسانی که در خیابان در هر شب. زمانی که مقامات اعلام کردند که به اعتقاد سفید supremacists بودند هدف قرار دادن شهر, سالاد و همکار خود را از ساکنان سرو-رودخانه محله در زمان عمل.

سالاد و همسایگان خود را در حال حاضر در گشت شبانه مسلح با چراغ قوه آتش نشانی و دستگاه مخابره فیلم ناطق برای ارتباطات است.

"این جامعه است که نه تنها یکی از بزرگترین جوامع سیاه اما این یکی از بزرگترین مهاجر و جوامع مسلمان پس از آن بطور قابل توجهی بزرگ هدف" سالاد گفت: روزانه وحش. "حتی قبل از تظاهرات و شورش مردم شد که پس از ما, اما تا کنون ما نداشته حادثه غارت که یک برکت و رحمت است."

داگ مک, 39, همچنین از Longfellow—تا حد زیادی سفید محله, که همچنین, سیاه, سومالی مکزیکی و آسیایی ساکنان -- گفت: همسایگان خود را در خیابان بودند در نظر گرفتن شیفت به مطمئن شوید که هیچ یک با حمله به این منطقه و از بین می برد خانه و یا کسب و کار. ساکنان در حال بدست گرفتن پست های بالا و پایین بلوک و در کوچه او گفت: "از آنجا که شده است وجود دارد برخی از پارانویا در مورد اپورتونيست به دنبال مجموعه ای از قوطی های زباله در آتش است."

مک وجود دارد گفت: یک جلسه جامعه در Longfellow پارک در روز شنبه که در آن رهبران محلی را تشویق به سازماندهی بلوک مبتنی بر باشگاه ها باید مراقب باشند. "قطعا وجود دارد بسیاری از شایعات رفتن در اطراف در همه نوع از همه چیز," او گفت:. "مردم در جنوب مینیاپولیس بر روی لبه هستند." خود را بلوک جستجو اتومبیل های پارک شده و در کوچه ها و بوته ها در مورد incendiaries مانده بودند مورد—که ساکنان شده است پیدا کردن خود را در حیاط و کوچه ها.

"که می شود گفت وجود دارد فقط واقعا چیزهای عجیب و غریب در رفتن در اطراف در اینجا."

یکشنبه شب ماک گروه کشف مردم در یک رنگ خاکستری هوندا بدون پلاک کروز به آرامی پایین کوچه و خیابان اجرا می شود که از پشت خانه ها در بلوک او به یاد می آورد. "این عجیب و غریب برای دیدن یک وسیله نقلیه با صفحات اجازه دهید به تنهایی با یک حکومت نظامی پایین رفتن یک کوچه" ماک گفت.

"این عجیب و غریب برای دیدن یک وسیله نقلیه با صفحات اجازه دهید به تنهایی با یک حکومت نظامی پایین رفتن یک کوچه."

محله مأموران همچنین خال خال قرمز خودرو با ویسکانسین صفحات اشغال شده توسط جوان مردان سفید "که خیلی گریزان زمانی که ما در تلاش بودند به بگو سلام چطور پیش می ره ؟ آیا شما نیاز به هر گونه کمک کنید؟'"

"آنها به نظر می رسید بسیار متلاطم است. من نمی خواهید را به هر گونه پیش فرض های ما هستند اما در تصادفی آرام مسکونی در خیابان" ماک گفت که این مردان ادعا کردند که آنها در تلاش بودند برای بازگشت به ویسکانسین. بعد همسایه ها خال خال کاملا مشابه خودرو در انتهای دیگر از بلوک, اما آن را به حال مینه سوتا صفحات او ادامه داد.

در روز پنج شنبه, ماک گفت: بلوک رسمی شیفت شب به پایان رسید به عنوان خشونت در سراسر شهر به نظر می رسد کاهش دهد. ساکنان ادامه به قرار گرفتن در stoops و هشدار باقی بماند. این گروه بحث روشن است از محله سازمان دیده بان به "بلند مدت حقوق صاحبان سهام" و با استفاده از منابع به داوطلب و اقامت درگیر "فراتر از گشت" ماک گفت.

ماک بلوک رهبر ارسال گروهی متن پنج شنبه دعوت از همسایگان برای ایستادن در خیابان دریاچه در همبستگی با فلوید خانواده فلوید یادبود بعد از آن شب.

در همین حال ادوارد نمی توانید پاسخ بسیاری از مسلح غریبه اما او برخی از بینش به ایدئولوژی خود را: "آیا شما خسته از داشتن آزادی های گرفته شده از شما ؟" یکی از مردان خواسته او به یاد می آورد.

در نهایت او همسر خود را با شتاب 12-gauge shotgun. او سلاح را از او راه می رفت به سمت مردان و پمپ تفنگ ساچمهای نگه داشتن آن در هوا می باشد. مردان سرعت دور.

"ما در خود ما در برخی از این محلات," او اضافه شده است." ما در حال دفاع از خودمان را به عنوان یک جامعه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن