نیکون منتشر Lasermeister 101A نوری پردازش ماشین

Nikon Corporation (نیکون) با خوشحالی به اعلام انتشار Lasermeister 101A نوری پردازش ماشین آلات. این صنعت پیشرو

توسط NEWSCENTERALS در 7 خرداد 1399

Nikon Corporation (نیکون) با خوشحالی به اعلام انتشار Lasermeister 101A نوری پردازش ماشین آلات. این صنعت پیشرو سیستم نوری فرآیندهای مختلف فلزات با فوق العاده دقت بالا با استفاده از لیزر. این Lasermeister 101A فراهم می کند افزودنی توانایی تولید مثل یک چاپگر 3D در حالی که همچنین قادر می سازد لیبل و جوش. این Lasermeister 101A.

کلی محصول

نام محصول نوری پردازش ماشین Lasermeister 101A

در دسترس بودن مارس سال 2020

نیکون و DMG MORI شرکت ، LTD. (رئیس جمهور: Masahiko موری, سر دفتر: ناگویا استان آیچی ژاپن و آخرت به عنوان DMG MORI) به این نتیجه رسیدند یک یادداشت تفاهم برای کسب و کار جامع داد 2019 در ماه نوامبر و یک قرارداد رسمی به پایان رسید در ماه مارس سال 2020 است. این قرارداد همچنین شامل فروش محموله که همراه با DMG MORI را گسترش خواهد Lasermeister 101A فروش.

توسعه پس زمینه

این Lasermeister 101A ایجاد شده بر فن آوری ثابت از نسل اول Lasermeister 100A که قبلا منتشر شده در مارس 2019. این Lasermeister 100A بزرگ دریافت پاسخ و بازخورد از مشتریان و سوار نسل بعدی سیستم توسعه است. این Lasermeister 101A ارائه پیشرفته پردازش نوری عملکرد به عنوان تقویت عملکرد و بهره وری در حالی که حفظ جمع و جور Lasermeister 101A رد پای. با گسترش معمولی 3-محور مکانیزم کنترل به تازگی توسعه یافته 5-محور مکانیزم کنترل و افزایش تعداد كاربردي پودر نوع Lasermeister 101A انعطاف پذیری و درجه آزادی در تولید افزودنی به طور قابل توجهی افزایش یافته است برای کمک به مشتریان خود را برآورده ترین نیازهای متنوع.

ویژگی های کلیدی

این Lasermeister 101A ارضا بسیاری از مشتریان تخصصی پردازش فلز ، با استفاده از 101A پیشرفته 5-محور سیستم های مختلف تولید فلز شکل ممکن و افزودنی تولید و پردازش می تواند مورد استفاده برای محصولات موجود و همچنین. اجزای فلزی نیز می توان تعمیر با استفاده از مستقیم رسوب به منطقه آسیب دیده.

این Lasermeister 101A سازگار با انواع متعددی از تولید پودر فلزات از جمله سوس با سرعت بالا فولاد و Inconel مشخص شده توسط نیکون. با پشتیبانی از چند پودر نوع Lasermeister 101A مشتریان را قادر می سازد به انجام رسوب پردازش بر روی انواع فلزات و بهتر را قادر می سازد مشتریان تولید از طریق metal 3D printing. بهره وری نیز یک فاکتور بسیار مهم در تولید افزودنی و Lasermeister 101A تکنولوژی جدید با سرعت بالا تولید حالت که انباشته افزایش سرعت و افزایش بهره وری 1.5 x در مقایسه با نسل قبلی سیستم.

مشخصات اصلی

ابعاد (W x D x H) 850 x 750 x 1700 mm

وزن 320 کیلوگرم

ولتاژ/فرکانس AC 200 ولت تک فاز 2 سیم سیستم (محافظ ارتینگ) 50/60 هرتز 1.7 kVA

حداکثر processable محدوده ∅ 150 mm x H:150 mm

بدن رنگ 2 رنگ (سفید/سیاه و سفید)

پودر برای تولید افزودنی سوس با سرعت بالا فولاد Inconel پودر مشخص شده توسط نیکون

برای کسب اطلاعات بیشتر محصولات و راه حل های نوری و ماشین آلات پردازشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن