"هیچ سوخته مشغول" آمازون بهترین-فروش کتاب رایگان برای یک روز بیشتر (تا 7/10/2020) -

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Andrea Cairella جدید کتاب "دیگر سوخته مشغول: یک راهنمای زنان برای هماهنگ کر

توسط NEWSCENTERALS در 19 تیر 1399

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Andrea Cairella جدید کتاب "دیگر سوخته مشغول: یک راهنمای زنان برای هماهنگ کردن جاه طلبی و جریان در کار و عشق و زندگی." از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن برای یک روز بیشتر در جولای 10th.

"دیگر سوخته مشغول" یک راهنمای زنان برای مدیریت استرس و مرور از طریق انتقال زندگی با سهولت بیشتری است. مخاطب را یاد بگیرند عملی راهنمایی و ترفندها برای: کارشناسی ارشد (1) طرز فکر شما و توسعه عاطفی حالت ارتجاعی (2) خودتان را از داخلی و موانع خارجی است که نگه داشتن شما سوخته شلوغ با استفاده از رویکرد مراقبت™ (3) و دسترسی دولت از جریان با استفاده از زنانه آزادی روش™, (4) تعمیق خود اعتماد و شهود (5) را قاطع با الهام از عمل (6) پرورش عمیق اتصالات (7) توسعه معتبر شجاع و از خود مطمئن مهارت های ارتباطی و بیشتر.

تصور کنید که اعتماد خود را از صمیم دل (حتی از طریق اصلی انتقال زندگی) اقامت پایه (حتی در خود را بیشتر به چالش کشیدن بار) و باقی مانده self-assurance به عنوان شما به دنبال رویاهای خود و اهداف. به عنوان یک خواننده شما را از استرس به پرورش یک آرامش درونی و شادی و آرامش و آزادی در کار و عشق و زندگی. شما تغییر خواهد کرد از احساس انزوا و تنهایی به گسترش حوزه نفوذ خود و در حال ظهور به شجاع دل رهبر معتبر در محل کار و در روابط و زندگی است.

"دیگر سوخته مشغول" توسط Andrea Cairella رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون برای 1 روز بیشتر (7/10/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B089ZKTW5C.

"دیگر سوخته مشغول" تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:
 
"این کتاب نمی تواند آمده اند به زندگی من در یک زمان بهتر! من نمی تواند کتاب را به پایین تا آنجا که من خواندن کل متن در یک روز و نیم. من خندید و او را چوب پنبهای داستان و گریه کرد زمانی که آن را عمیق. این کتاب یک غلتک coaster از احساسات! من قادر به ارتباط با حق دور حتی اگر من یک مادر, من هنوز هم قادر به درک با تمام "Superwoman" ننگ. من, هم, مبارزه با قرار دادن یک جبهه است که من می توانید آن را تمام انجام. من می توانستم گسترده کلگیت لبخند بر روی صورت من اما درون من سوختن با درد و نا امیدی. با غرق کار همیشه فکر کردن در مورد زندگی حرفه ای من و overworking مغز من به نقطه ای که من تعجب ذهن من نیست منفجر شد." – لیدیا
 
"اگر شما آماده هستند تا خود را آزاد از پیر, برنامه نویسی, رهایی از وابستگی خارجی, اعتبار سنجی ارتباط با خود واقعی شما و زندگی با قدرت و قناعت این کتاب باید به عنوان خوانده شده!

"امروز با تکنولوژی بالا با صدای بلند جهان ما نیاز مداوم به مردم لطفا یا به دنبال خارجی اعتبار خسته کننده است و باعث می شود ما به عنوان زنان به آرامی از دست دادن خودمان در طول راه اگر ما پرداخت نمی توجه. "دیگر سوخته در شلوغ" است که با افکار و بینش خود اطمینان درونی دارد درخشان روشن و عملی عادات که ترکیب لذت بیشتر و صلح برای ایجاد یک کار تولیدی جریان است." – بئاتریس الکساندر

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل info@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به "شکار" خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:
 
Andrea Cairella, LPCC یک روان درمانگر, مشاور, فروش بهترین نویسنده و سخنران. بیش از 16 سال است که مربیگری, نوشتن, صحبت کردن و پیشرو زنده خلوت آموزشی طراحان و برنامه های دیجیتال حمایت از زنان در معتبر رهبری طرز فکر و احساسی تسلط شجاع ارتباطات و بهره وری جریان است. او موسس و مدیر عامل شرکت Andrea Cairella بین المللی است و به عنوان یک مشاور به کارآفرینان خلاق, مدیر عامل شرکت های فورچون 500 رهبران شرکت های بزرگ و حرفه ای, بهداشت حرفه ای و مادران بازگشت به کار و یا ایجاد توازن میان کار و خانواده است. او شده است به ویژه در, NPR, Huffington Post, NBC, ABC, EmpowHer, Finerminds و PsychCentral. آندریا شوهرش مائورو و دختر زندگی می کنند در Long Beach, CA.
 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب