NTT Ltd. اعلام کرد دسترسی به مایکروسافت Azure ExpressRoute در NTT برلین 1 مرکز داده

بازار جهانی مراکز داده بخش NTT Ltd. جهان پیشرو تکنولوژی جهانی ارائه دهنده خدمات امروز اعلام کرد که جهانی جدید

توسط NEWSCENTERALS در 10 تیر 1399

بازار جهانی مراکز داده بخش NTT Ltd. جهان پیشرو تکنولوژی جهانی ارائه دهنده خدمات امروز اعلام کرد که جهانی جدید مایکروسافت Azure منطقه آلمان شمالی در دسترس خواهد بود از طریق یک لاجوردی ExpressRoute سایت در برلین 1 مرکز داده است.

با استفاده از Azure ExpressRoute مستقیم برای دسترسی به Azure مشتریان هم اکنون می توانید دور زدن اینترنت و با استفاده از زمان تاخیر کم خصوصی سطح شیب دار تا که آنها را قادر ساخت تا با عملکرد بالا و ترکیبی زیرساخت با اعتماد به نفس.

در ضمن لاجوردی ExpressRoute سایت است که به طور مستقیم متصل به جهانی مرکز داده های چند سرویس اتصال پلت فرم. این پلت فرم است که حامل و ابر خنثی شبکه که متصل به گروه تجهیزات مرکز داده در منطقه EMEA از طریق اختصاص داده شده و کار برکنار شده حامل درجه زیرساخت ها است. این را قادر می سازد مشتریان ما در واقع در یک مرکز داده در منطقه EMEA به طور مستقیم دسترسی به جدید لاجورد منطقه بیش از اتصال پلت فرم حتی اگر آنها با حضور در برلین 1 مرکز داده است.

فلوریان Winkler, مدیر عامل شرکت جهانی مراکز داده EMEA تقسیم NTT Ltd. گفت: "مشتریان به طور فزاینده ای با تکیه بر مردم ابرها به اجرای کسب و کار خود-انتقادی حجم کار. در همان زمان آنها را یک ضرورت برای اتصال خصوصی خود را در آن زیرساخت ها را در یک راه امن و قابل اعتماد به این ابرها. هنگامی که با استفاده از Microsoft Azure ExpressRoute به طور مستقیم از یک مرکز داده شرکت می تواند ایجاد ترکیبی زیرساخت های اجتناب از مشکلات عمومی در اینترنت است. ما هیجان زده می شود قادر به ارائه این قابلیت به مشتریان ما است."

راس ارتگا شریک PM لاجوردی شبکه در شرکت مایکروسافت گفت: "عملکرد شبکه تضمین در دسترس بودن و امن دسترسی مورد نیاز توسط شرکت های که با تکیه بر Microsoft Azure برای ماموریت حیاتی حجم کار. جهانی مراکز داده ها دسترسی به Azure ExpressRoute را ارائه مقیاس پذیری و امنیت و قابلیت اطمینان خواستار مشتریان شرکت. ما مشتاقانه منتظر به کار با هم و توانمند سازی متقابل ما مشتریان برای نوآوری و دستیابی به بیشتر."

-به پایان می رسد-

در مورد جهانی مراکز داده بخش NTT Ltd.

جهانی مراکز داده است که یک بخش از NTT Ltd. و شامل e-پناهگاه Gyron, Netmagic, NTT اندونزی Nexcenter, RagingWire و دیگر NTT Communications group اطلاعات مرکز بخش. ما ترکیب پلت فرم جهانی است و یکی از بزرگترین در جهان با بیش از 160 مراکز داده پوشا بیش از 20 کشور و مناطق از جمله آمریکای شمالی و اروپا و آفریقا و APAC. به عنوان یک بی طرف اپراتور ما ارائه می دهد دسترسی به چندین ابر ارائه دهندگان انواع زیادی از اینترنت مبادلات و شبکه های مخابراتی ارائه دهندگان خدمات از جمله خود ما IPv6 سازگار درجه 1 جهانی شبکه IP. مشتریان ما بهره مندی از زیرساخت های مناسب و تجربه سازگار بهترین شیوه در طراحی و عملیات در سراسر همه از ما بسیار قابل اعتماد مقیاس پذیر و قابل تنظیم اطلاعات مراکز. ما مشاهده در وب سایت جدید ما datacenter.سلام.جهانی.ntt.

در مورد NTT Ltd.

NTT Ltd. پیشرو جهانی در خدمات فن آوری شرکت است. ما همکاری با سازمان ها در سراسر جهان به شکل و دستیابی به نتایج از طریق هوشمند راه حل های فن آوری. برای ما هوشمند به معنی داده محور متصل دیجیتال و امن است. به عنوان یک جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه دهنده ما با استخدام بیش از 40 ، 000 نفر در یک متنوع و پویا در محیط کار است که دهانه 57 کشور تجارت در 73 کشور و ارائه خدمات در بیش از 200 کشور جهان است. ما با هم فعال متصل آینده. ما مشاهده در وب سایت جدید ما خوش آمدید.جهانی.ntt.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب