Ocean City, ایالات متحده آمریکا: "ما در حال انجام با تاج'

Coronavirus موارد در حال افزایش دوباره در آمریکا و بستری شدن در بیمارستان در حال رسیدن به رکورد اعداد. اما در

توسط NEWSCENTERALS در 14 تیر 1399

Coronavirus موارد در حال افزایش دوباره در آمریکا و بستری شدن در بیمارستان در حال رسیدن به رکورد اعداد. اما در ساحل شهر Ocean City, مریلند, شما می توانید تقریبا فراموش نکنید که این کشور در میانه یک بیماری همه گیر.

قبل از اینکه شما به مرور در Ocean City, مریلند, عبور شما یک هشدار است که سمپاشی شده بر روی پیاده رو با رنگ قرمز: "ادامه در معرض خطر خود شما. تمرین فیزیکی فاصله. COVID-19 بازیابی."

متوجه نیست دقیقا شما را در خلق و خوی برای یک تعطیلات آرام اما کسانی که فقط می خواهم به صرف یک روز سرگرم کننده در ساحل پس از ماه از قرنطینه می توانید به معنای واقعی کلمه پیاده روی بیش از آن بدون پرداخت آن هر ذهن است.

که آینه وضعیت فعلی در ایالات متحده, که در آن تعدادی از جدید کروناویروس موارد رو به افزایش بوده است و COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال شکستن رکوردهای جدید — و که در آن شما را بیشتر و بیشتر تجمع مردم در میله های زندان و ملاقات با دوستان و بدون پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

USA Maryland, Ocean City | Coronavirus | Impressionen (DW/C. Bleiker)

ادامه در معرض خطر خود شما: تعطیلات ساحل در اقیانوس شهر

'این بحران است که هنوز هم پشت سر ما'

اکثر مردم که خرید سوغات و یا راه اندازی در ساحل در اقیانوس شهرستان در چهار شنبه نیست با پوشیدن ماسک یا حتی اگر همه گیر شده است. فرماندار مریلند لری هوگان یادآور شد مردم در اوایل این هفته: "همانطور که ما همچنان با خیال راحت به بازگشایی آن مهم است به یاد داشته باشید که این بحران است که هنوز هم پشت سر ما است."

اما پس از بیش از سه ماه از سخت محدودیت های بسیاری از مردم در آمریکا خسته شده اند از این بیماری همه گیر. "ما می خواهیم برای بازگشت به حالت عادی آنجا که ما می توانیم می گوید:" پل که به اقیانوس شهرستان با خانواده اش از نیوجرسی و کوئینز نیویورک.

او برادر در قانون بیلی موافق است. "نگه داشتن مردم قفل شده برای این نرمال نیست," او می گوید. "برخی از کشورهای در حال رسیدگی به وضعیت خوب, اما برخی از آنها زیاده."

خانواده خود را آماده به از آن لذت ببرید در تفرجگاهی که در آن بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از نمایش از تازه باز چرخ فلک میان وعده سیب زمینی سرخ کرده, قیف کیک و سرخ شده Oreos یا فهرست شمار کمی از فروشگاه ها که همه را بیشتر یا کمتر همان انتخاب تی شرت و چیز قشنگ و کم knacks.

USA Maryland, Ocean City | Coronavirus | Impressionen (DW/C. Bleiker)

حتی در کمتر از تابستان مناسب آب و هوای شهر اقیانوس مرور یک مقصد توریستی محبوب

آن را شلوغ و در عین حال صبح روز چهارشنبه با آسمان خاکستری و گاه به گاه باران ، اما زمانی که خورشید بیرون می آید در بعد از ظهر شلوغ تفرجگاهی است که تقریبا به اندازه کافی به شما را فراموش کرده ام که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر. Debby و ژن قطعا فکر کردن در مورد این ویروس در سفر کمپینگ خود را توسط دریا. "ما در حال انجام با تاج" Debby می گوید.

'تنها یک چهارم از مردم آن را به طور جدی'

کارشناسان بهداشت می گویند این بی دقتی خطرناک است. آمریکا می تواند به 100,000 جدید عفونت کروناویروس یک روز اگر اعداد رفتن نگه دارید تا مانند آنها در حال حاضر در حال, Anthony Fauci, یکی از پزشکان برجسته در دولت ایالات متحده coronavirus نیروی کار می گوید. تجدید حیات این ویروس در ایالات مانند تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا "قرار می دهد کل کشور در معرض خطر" immunologist گفت. "هنگامی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور و حتی در دیگر نقاط کشور انجام می دهند به خوبی آنها آسیب پذیر هستند."

این چیزی است که نگرانی میا میسون به عنوان به خوبی. این دموکرات در حال اجرا است برای کنگره در مریلند اول منطقه است. "اقیانوس شهر توریستی محل" میسون می گوید. "شما مردم را از آمدن به اینجا از پنسیلوانیا و یا کشورهای دیگر که در آن بهبود به خوبی می گذرد. اما آنها ممکن است دریافت کنید [coronavirus] از مردم که از کارولینای شمالی و سپس آن را بازگشت به خانه خود متحده است."

USA Maryland, Ocean City | Coronavirus | Mia Mason, Demokratin (DW/C. Bleiker)

به دلیل همه گیر میا میسون است که او در حال اجرا مبارزات انتخاباتی تقریبا به طور کامل آنلاین. که شامل زوم جلسات در اقیانوس شهر پارک تفریحی.

ایستاده در تفرجگاهی در چهارشنبه ماسون تخمین می زند که "تنها یک چهارم از افرادی که در اینجا آن را به طور جدی" است و تنها حدود نیمی از قرار دادن بر روی خود ماسک زمانی که آنها وارد یک کسب و کار است. آن را برای عدم یادآوری — تقریبا تمام فروشگاه ها و رستوران های زیادی نشانه های ضبط شده خود را به در و پنجره گفتن مشتریان که ماسک مورد نیاز است.

برای صاحبان کسب و کار قادر به باز کردن دوباره یک برکت و رحمت است. اما بازگشایی می آید با یک خطر بیش از حد. اگر شل شدن محدودیت در مریلند منجر به تجدید حیات شبیه به آنچه در کشورهای دیگر تجربه کرده اند "کسب و کار ممکن است مجبور به بستن دوباره قبل از روز کارگر" در تاریخ 7 سپتامبر ماسون هشدار می دهد.

کسب و کار در مقابل نگرانی های سلامت

برندا پارکر اجرا می شود ورودی Bar و پنجره مشبک در اقیانوس شهر را مرور. این نوار روستایی بوده است در خانواده او برای پنج نسل اما هرگز در گذشته از 75 سال پارکر می گوید: آیا آن را باید به آب و طوفان بود. حداقل کاربران در حال آمدن به عقب در حال حاضر -- اما نه همه آنها با پوشیدن ماسک در حالی که آنها در حال انتظار برای نوشیدنی های خود را در نوار. قرار می دهد که پارکر و کارکنان در یک موقعیت دشوار است.

"من احساس نمی امن با آنها با پوشیدن ماسک" پارکر می گوید.

Brenda Parker, Besitzerin der Bar at the Inlet in Ocean City, Maryland (DW/I. Pohl)

برندا پارکر هر کس می خواهد برای پوشیدن یک ماسک: "این برای ما ایمنی و سلامت ما است."

اما تابستان و به خصوص چهارم جولای تعطیلات آخر هفته هنگامی که میله مانند پارکر پول بیشتر. او نمی تواند استطاعت به درایو مشتریان دور با اصرار آنها با پوشیدن ماسک. "ما نمی توانیم آنها را به پوشیدن ماسک به دلیل آن را حق خود را به آن را می پوشند یا نه."

به همین دلیل پارکر می خواهد یک قانون است که باعث می شود آن را اجباری به پوشیدن ماسک در هر زمان که شما در داخل خانه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به اقدام پارکر می گوید: "او باید آن را به طوری که شما دریافت جریمه 500 دلار اگر شما نمی پوشیدن ماسک."

اما تا زمانی که این قانون وجود ندارد بسیاری از مردم را به صرف تعطیلات آخر هفته در اقیانوس شهر با پوشیدن ماسک. پس از آخرین بزرگ تعطیلات روز یادبود در پایان ممکن است که ما خود را دیدم coronavirus عفونت تعداد سنبله. زمان خواهد شد بگویید که آیا استقلال روز را به همین ترتیب اثر مخرب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب