یک خانواده را جستجو کوره در رفته برای به دست آوردن مواد مخدر به مبارزه با COVID-19

ماریسا Guale مثل این است که همه بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر. شوهر و پدر از او دو فرزند رائول د

توسط NEWSCENTERALS در 20 اردیبهشت 1399

ماریسا Guale مثل این است که همه بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر. شوهر و پدر از او دو فرزند رائول در یک ونتیلاتور در بیمارستان در لانگ آیلند مبارزه برای زندگی خود را در حالی که بیمار با COVID-19. رائول 34 ساله پرستار به احتمال زیاد گرفتار این بیماری در حالی که کار در خانه سالمندان. زمانی که موسسه ملی سلامت اعلام کرد اضطراری با استفاده از مجوز برای تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir, Marissa درهم دوستان و خانواده در Facebook به شکل از چگونه برای به دست آوردن دسترسی برای رائول ایمیل مدیران بیمارستان سناتور و پزشکان. آنها فشرده Guale خانواده مورد یک برنامه به طور بالقوه نجات بخش درمان در رسانه های اجتماعی به هر کسی که گوش دادن.

او سردرگمی در مورد که در آن و چگونه برای به دست آوردن دسترسی به دارو نیست و منحصر به فرد است. در سراسر کشور و خانواده ها و پزشکان و بیمارستان ها تعجب کنید که چگونه برای به دست آوردن مواد مخدر و بر اساس آنچه که آن را در حال توزیع شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که مسئول تخصیص نشده منتشر شده هر گونه راهنمایی در مورد چگونه آن را تصمیم گیری در مورد منابع کمیاب از مواد مخدر است.

به طوری که تصمیم می گیرد که بیمارستان دریافت remdesivir? و چه اخلاقی ترین راه برای اولویت بندی دسترسی داشته باشید ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن