استان انتاریو با پلیس انجام اولین NG9-1-1 انتقال تماس در کانادا – کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند با نسل بعدی تکنولوژی از Avaya و Komutel

Avaya (NYSE: AVYA) و Komutel در همکاری نزدیک با مبارزه با شبکه های بل کانادا و استان انتاریو پلیس (OPP) انجام

توسط NEWSCENTERALS در 29 تیر 1399

Avaya (NYSE: AVYA) و Komutel در همکاری نزدیک با مبارزه با شبکه های بل کانادا و استان انتاریو پلیس (OPP) انجام اولین نسل بعدی 9-1-1 (NG9-1-1) آزمون انتقال تماس در کانادا. NG9-1-1 حمل وعده بیشتر موثر مدیریت تماس برای پرسنل امنیت عمومی با هدف بهبود نتایج در شرایط اضطراری از جمله کسانی هستند که زندگی را تهدید.

NG9-1-1 is a cross-صنعت ابتکار عمل است که باعث تقویت و بهبود چگونه 9-1-1 تماس گرفته شده. آن reimagines پاسخ امکانات خدمات اضطراری اجازه می دهد پاسخ سازمان این فرصت را به بیشتر بافت نرم و صاف گردش کار و بهبود بهره وری عامل. این کمک می کند تا در نهایت توانمند سازی ایمنی عمومی سازمان برای پاسخ به شرایط اضطراری با سرعت بیشتر و اثربخشی را برای نتایج بهتر است که صرفه جویی در زندگی و اموال.

اداره موثر از 9-1-1 تماس اغلب شروع می شود در یک اولیه ایمنی عمومی پاسخ دادن به نقطه (PSAP) که در آن خواستار ترياژ شده قبل از انتقال به مناسب ثانویه PSAP است که سرب در پاسخ به این حادثه. در حالی که این جایگاه عامل روش برای افزایش 9-1-1 (E9-1-1) امروز اولین NG9-1-1 آزمون انتقال تماس از یک PSAP به دیگری صورت گرفته در کانادا مارک یک نقطه عطف قابل توجهی نسبت به ایجاد قوی NG9-1-1 خدمات. تماس نشات گرفته از بل کانادا اورژانس خدمات شبکه IP (ESInet) به OPP ستاد به طور کلی در Orillia که در آن منتقل شد و در سراسر شبکه جدید به PSAP در کبک.

"برای یک نسل کامل 9-1-1 سیستم ها و عملیات باقی مانده اند اغلب بدون تغییر باقی ماند در حالی که فن آوری ارتباطات از قبیل اینترنت, ابر و تحرک را به رقابت های پیش رو گفت:" الان Mendelsohn, اصلی, مشاور و امنیت عمومی عمل منجر Avaya. "همه ما نقش مهمی در تحقق چشم انداز برای NG9-1-1 در کانادا. Avaya ارتباطات ارائه دهنده راه حل پوشا کل زنجیره از ایمنی عمومی–از سرمایه گذاری کارگر دفتر قرار دادن یک تماس اضطراری به یک PSAP برای موبایل اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و مراکز تروما. این نقش ما به طور جدی است."

"شهروندان انتظار خیلی بیشتر هنگام تماس 9-1-1 امروز مانند توانایی به متن به 9-1-1 و حرکت به NG9-1-1 کمک خواهد کرد ما وجود دارد" گفت: معاون کمیسر رز DiMarco فرمانده پلیس استان انتاریو ایمنی ترافیک و عملیاتی پشتیبانی می کند. "این یک نقطه عطف کلیدی است که در گام بعدی نسبت به بیشتر به طور کامل پیاده سازی نسل بعدی 9-1-1 خدمات در سراسر کانادا است."

"بل خوشحال است برای فعال کردن این مهم نقطه عطف در تکامل NG9-1-1 در کانادا با ما پیشرفته ESInet تکنولوژی" گفت: نیکلاس Payant بل معاون رئیس جمهور از اتصال و قابلیت اطمینان. "در کنار تکنولوژی ما همکاران ما آماده ارائه نسل بعدی نوآورانه 9-1-1 خدمات ایمنی عمومی و دیگر اولین پاسخ دهندگان به حمایت از آنها ضروری نقش در حفظ کانادایی سالم و امن است."

"اعضای تیم ما فعال شده است که شرکت کنندگان و همکاران به CRTC اورژانس خدمات کار گروه (ESWG) برای چندین سال است که منحصر به فرد را قادر می سازد ما را به همکاری با PSAPs به منظور پیاده سازی NG9-1-1 راه حل به عنوان پیش بینی برای کانادا گفت:" ایو Laliberté رئيس جمهور Komutel. "ما ترکیب ما تخصص فنی و جمعی اوراق بهادار با بهترین نژاد با رویکرد کمک به امنیت عمومی ادارات و امنیت عمومی پاسخ به نقطه (PSAPs) تکامل از اساسی 9-1-1 (B9-1-1) و افزایش 9-1-1 (E9-1-1) به نسل بعدی 9-1-1 (NG9-1-1). این مشتری محور نوآوری ها بیشتر فعال با اعمال نفوذ ما باز و نرم افزار مبتنی بر معماری و تعهد به استانداردهای صنعت به تصویب رسید و مستقر در کانادا است."

"این زمین جدید برای همه, بنابراین ما اعمال ما ادغام بهترین متخصصان برای تکرار از طریق این دادگاه از طرف هر کس در کانادا گفت:" کریستوفر امری ارشد اجرایی در مبارزه با شبکه های. "اختصاصی تیم حرفه ای از بل کانادا, OPP و ما فروشنده همکاران Avaya و Komutel نشان داده اند که هر دو فن آوری و تخصص برای آینده موفق NG9-1-1 استقرار آماده برای دیدار و بیش از استاندارد جدید برای خدمات اضطراری در کانادا است."

اطلاعات بیشتر در مورد Avaya امنیت عمومی مخابرات و نسل بعدی خدمات اورژانس.

در مورد Avaya

کسب و کار ساخته شده است در تجارب آنها ارائه و هر روز میلیون ها نفر از کسانی که تجربه های ساخته شده توسط Avaya منابع شرکت (NYSE: AVYA). برای بیش از یک صد سال ما فعال سازمان در سراسر جهان برای برنده شدن – با ایجاد ارتباطات هوشمند تجربه برای مشتریان و کارکنان. Avaya می سازد باز همگرا و راه حل های نوآورانه به منظور افزایش و تسهیل ارتباطات و همکاری در ابر فرض و یا ترکیبی از هر دو. خود را به رشد کسب و کار ما در حال متعهد به نوآوری مشارکت و بی امان تمرکز بر روی آنچه که در آینده. ما فن آوری شرکت شما اعتماد برای کمک به شما ارائه تجارب است که مهم است. دیدار ما در www.avaya.com.

در مورد Komutel

Komutel پیشرو در توسعه 9-1-1 راه حل های ارتباطی است که به راحتی یکپارچه با ما ایمنی مشتری های موجود مخابراتی و زیرساخت های آن (آن VoIP, TDM, UC Centrex, VM, موبایل و رادیو). Komutel نمونه کارها از 9-1-1 راه حل طراحی شده است که مقرون به صرفه و تسهیل مهاجرت از میراث محیط زیست به NG9-1-1(Nena i3) استاندارد در حالی که به حداقل رساندن خطرات و اختلال به عنوان آنجا که ممکن است. بر اساس استانداردهای باز به Komutel معماری را قادر می سازد مشتریان به پیکربندی مدولار برنامه های کاربردی با توجه به نیازهای خاص خود الزامات و عملیاتی تنظیمات. Komutel خصوصی متعلق به شرکت تاسیس شده در سال 2001.

در مورد مبارزه با شبکه های

از جولای سال 2001 مبارزه با شبکه های کمک به مشتریان خود را با طراحی و architecting دولت از هنر با عملکرد بالا و شبکه های. ما شده اند نصب و راه اندازی و آموزش پشتیبانی فروشنده راه حل و همچنین حفظ و مانیتورینگ (NOC) و عیب یابی به عنوان مورد نیاز است. مستقر در اتاوا و با دفاتر در سراسر کانادا و ما در خدمت بسیاری از بزرگترین کشور های فدرال و دولت های استانی و ادارات ملی و دفاع از منافع و ثروت 1000 شرکت. ماموریت شرکت ما این است که به رسمیت شناخته شده توسط مشتریان به عنوان مهمترین و آگاه و پاسخگو ترین و با ارزش ترین منابع خارجی برای شبکه زیرساخت که در آن امنیت و کارایی و قابلیت اطمینان حیاتی مورد نیاز است.

هر کس در مبارزه با متمرکز شده است و اختصاص داده شده به موفقیت خود را با ارائه کامل چرخه راه حل از شبکه برنامه ریزی و مدیریت پروژه از طریق پست-فروش و پشتیبانی شبکه انتقال خدمات. مبارزه با اتحاد مردم و مهارت و محصولات خود را به کار برای شما در تمام مراحل از شبکه زیرساخت چرخه.

درباره استان انتاریو, پلیس

لطفا www.opp.ca

در مورد بل

کانادا بزرگترین ارتباطات شرکت با بیش از 22 میلیون مصرف کننده و کسب و کار, ارتباطات, بل را فراهم می کند پیشرفته پهن باند بی سیم, تلویزیون, اینترنت و کسب و کار خدمات ارتباطی در سراسر کشور است. بل رسانه برتر کانادا چند رسانه ای شرکت با دارایی های پیشرو در تلویزیون و رادیو در خارج از خانه و رسانه های دیجیتال است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از زنگ.ca و یا پیش از میلاد.ca.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این سند شامل برخی از "اظهارات به جلو نگاه." تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی هستند "به دنبال" اظهارات برای مقاصد ایالات متحده فدرال و ایالتی قوانین اوراق بهادار. این اظهارات ممکن است شناسایی با استفاده از رو به جلو به دنبال اصطلاحات مانند "پیش بینی" "ايمان" "ادامه" "می" "برآورد" "انتظار" "قصد," "مه" "ممکن است" "ما چشم انداز" "طرح" "بالقوه" "مقدماتی" "پیش بینی" "باید" "را" و یا "می" و یا منفی آن و یا تغییرات دیگر آن و یا مقایسه اصطلاحات. این شرکت بر اساس این اظهارات به جلو نگاه در آن زمان انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی. در حالی که این شرکت معتقد است که این انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی های معقول هستند چنین اظهارات به جلو نگاه تنها پیش بینی و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت که بسیاری از آنها خارج از کنترل خود. عوامل مورد بحث در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K و پس از آن گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از "SEC") موجود در www.sec.gov و ممکن است باعث شود این شرکت نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از هر آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. شرکت شما اخطار می دهد که لیستی از عوامل مهم گنجانده شده در این شرکت براده SEC ممکن است حاوی تمام مواد عواملی که برای شما مهم هستند. علاوه بر این در نور از این خطرات و عدم قطعیت مسائل مورد اشاره در اظهارات به جلو نگاه موجود در این آزادی مطبوعات ممکن است در واقعیت رخ می دهد. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر به دنبال بیانیه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان در غیر این صورت توسط قانون مورد نیاز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب