شیر دادن فعال به دام افتاده در یکی از آسیا شلوغ ترین زندان

فعال دانشجویی عمروعاص Zargar است که بیش از چهار ماه باردار با فرزند اول. دستگیر و تحت یک قانون بحث برانگیز برا

توسط NEWSCENTERALS در 21 خرداد 1399

فعال دانشجویی عمروعاص Zargar است که بیش از چهار ماه باردار با فرزند اول. دستگیر و تحت یک قانون بحث برانگیز برای او اتهام دخالت در جمعی از شورش او باقی مانده محدود در دهلی بدنام Tihar زندان است.

به عنوان یک مسلمان فعال در هند 27 ساله عمروعاص Zargar استفاده شد به طور منظم برخورد با پلیس است. اما حتی در بدترین کابوس چیزی می تواند آماده کرده ایم Zargar برای وضعیت او در حال حاضر است. در هفته 21 بارداری Zargar بیحال شدن در یکی از آسیا شلوغ ترین زندان در جهانی همه گیر.

ادامه مطلب: قانون تابعیت: هند با استفاده از COVID-19 اورژانس به دستگیری معترضان ...

فعال بوده و در خط مقدم هند تظاهرات در برابر یک بحث تابعیت قانون تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر سال گذشته است. یک دانش آموز جدید در دهلی جامع Millia اسلامی دانشگاه Zargar عضو دانش آموز جامع کمیته هماهنگی و شرکت در تظاهرات های متعددی در دهلی نو از دسامبر 2019 به ماه فوریه است.

شناخته شده به عنوان شهروندی متمم قانون یا کا مخالفان ادعا می کنند این قانون بحث برانگیز entrenches ناسیونالیسم هندو و آشکارا تبعیض علیه مسلمانان که فرم فقط بیش از 10% جمعیت هند.

ادامه مطلب: نخستوزیر هند می گوید تابعیت جدید را علیه مسلمانان

در اواخر ماه فوریه معترضان از جمله Zargar, درگیری با pro-تابعیت عمل شدند. این تظاهرات مسالمت آمیز به سرعت افزایش یافت به خشونت. حداقل 50 نفر کشته شدند و صدها نفر دیگر مجروح شدند و هزاران نفر خود را از دست داده خانه ها و کسب و کارهای کوچک.

پلیس دهلی ادعا Zargar بود "کلید conspirator" در شورش و در نتیجه او را دستگیر و در آوریل 11. دانش آموز شد و سپس متهم در آوریل 21 تحت فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) – ضد ترور قانون که تحت آن را انکار قرار وثیقه برای یک دوره نامحدود از زمان. Zargar را به قید وثیقه درخواست در حال حاضر تبدیل شده است را در سه نوبت, آخرین بودن سفارش در 4 ژوئن.

ادامه مطلب: هند تابعیت قانون تظاهرات رهبری زنان

'اقدامات سخت گیرانه'

این UAPA – اغلب به عنوان اژدهایی – معرفی شد برای مقابله با تروریسم و حفاظت از تمامیت ارضی و حاکمیت هند است. کسانی که متهم تحت قانون می تواند محکوم به حداقل هفت سال در زندان بدون وثیقه. کسانی که زندانی تحت UAPA شامل مسعود ازهر سر از پاکستان مبتنی بر گروه تروریستی جیش-e-محمد و داوود al jabbar inad به اتهام متفکر 1993 بمبئی بمب گذاری.

اخیرا پلیس دهلی ساخته شده اند استفاده از UAPA در اتصال به تحقیقات ضد قانون تابعیت تظاهرات. در کنار Zargar همکار فعالان دانشجویی Meeran حیدر آصف اقبال Tanha, Gulfishan خاتون و ناتاشا Narwal همچنین اتهامات تحت قانون. فعالان در سراسر کشور را به نام خود را برای انتشار به خصوص برای Zargar با اشاره به افزایش خطرات بهداشتی برای باردار زندانی است.

ادامه مطلب: مذهبی قطبش: آیا هند پس از پاکستان ،

گروه حقوق سازمان عفو بین الملل نیز مبارزه برای Zargar انتشار با استناد به بارداری به عنوان یک عامل کاهش در بازداشت به خصوص در میان COVID-19 بیماری همه گیر. حقوق گروه همچنین خاطر نشان کرد که مقامات تحت قواعد سازمان ملل متحد برای رفتار با زنان زندانی و غیر وادار سازد اقدامات برای زنان مجرم در زنان باردار و در انتظار پیش از محاکمه اقدامات باید اعطا غیر وادار سازد جایگزین که در آن ممکن است و مناسب است.

اما Zargar را حبس همچنان ادامه دارد. رد آخرین وثیقه درخواست قاضی نقل عنوان کرد و گفت: "زمانی که شما انتخاب می کنید به بازی با اون سوی خاکستر سوخته شما نمی توانید سرزنش باد برای حمل جرقه کمی بیش از حد و آتش است."

ادامه مطلب: نظر: مرگ دموکراسی هند

هند زن زندان

با توجه به یک سال 2018 گزارش توسط هند به وزارت زنان و رشد کودک وجود دارد و در مجموع 17,834 زندانیان زن در سراسر کشور در سال 2015 و 66.8 درصد از آنها در انتظار محاکمه است. هفده درصد از آنها قرار می گیرد در زنان-تنها زندان.

در این گزارش اشاره کرد که حتی زنان-تنها زندان دچار کمبود شدید کارکنان زن از جمله زنان پزشکی کارگران و همچنین عدم در دسترس محصولات بهداشتی و لباس مانند undergarments. در این گزارش ذکر شده ناکافی حمام و توالت امکانات و کمبود آب است. در دسترس بودن مواد غذایی مغذی برای زنان باردار و مادران شیرده بودند ذکر شده به عنوان نقاط نگران کننده است.

ادامه مطلب: هند مهاجر در آلمان سنجی 'فاشیستی' قانون شهروندی

کارشناسان اکنون هشدار می دهند که شرایط زندان را بدتر کرده اند با توجه به کروناویروس بحران و آنها از ترس توده شیوع این بیماری در داخل امکانات. هر سه از دهلی زندان گزارش داده اند که شیوع کروناویروس و حداقل 20 زندان کارگران و زندانی شده اند آلوده به ویروس.

Zargar وکلا بارها و بارها نگرانی در مورد فعال سلامت و بارداری-خطرات مربوط به خود را وثیقه درخواست, اما فایده ای نداشت. آنها به دادگاه اطلاع داد که او بنا به گزارش دچار سندرم تخمدان پلی کیستیک و دارای سابقه عفونت ادراری.

در آخرین حکم دادگاه در مورد Zargar را به قید وثیقه درخواست قاضی – در حالی که اطمینان ارائه مناسب کمک های اولیه و کمک های پزشکی – حاضر به نظر او وضعیت بهداشت و درمان به عنوان یک عامل کاهش و اخراج او درخواست وثیقه.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب