مواج همه گیر خیابان ور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوانه در توییتر

درست پس از نیمه شب روز پنج شنبه با مینیاپولیس به آتش کشیده بیش از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور وزن در توییتر. در

توسط NEWSCENTERALS در 12 خرداد 1399

درست پس از نیمه شب روز پنج شنبه با مینیاپولیس به آتش کشیده بیش از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور وزن در توییتر. در حال حاضر شما می دانید آنچه که او نوشته است. او به نام همه معترضان را "اراذل و اوباش" نه افتراق بین کسانی که در ترس برای زندگی خود و کسانی که غارت. و به پایان رسید با یک نقل قول از یک شهردار میامی از 1960s بدنام برای هدف قرار دادن جوان سیاه پوستان: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

به که waded توییتر در جنگ های خود را با تهمت و هشدار داد که دوم خود را صدای جیر جیر آن نقض "قوانین مورد ستایش خشونت است."

برای مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به عنوان بیماری همه گیر به او فرصت دیگری برای تقسیم کشور وحشتناک قتل سیاه پوستان در مینیاپولیس, لویی و آتلانتا داده اند او را یکی از شانس بیشتری برای دیدن بد مردم فقط در یک طرف.

ما طولانی پس از آمدن به نقطه در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که ما بهتر خواهد بود اگر رئيس جمهور هم هیچ چیز نیست. او ممکن است احساس که او ایستاده بود به عنوان گریم نقطه عطف از 100,000 مرده از coronavirus گذشت. چه چیزی می تواند مردی که پیش بینی شده 15 مورد به زودی صفر می گویند ؟

او dereliction وظیفه اتاق سمت چپ برای جو بایدن به یاد ما زمانی که کشور اداره مي شد.

"ما همه اندوهگین گفت:" نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روز است که coronavirus تعداد مرگ رسیده 100,000. او غصه دار برای عزیزان را پشت سر گذاشت و صحبت از دلداری که در نهایت به او آمد پس از مرگ نابهنگام همسر و دو فرزند. نه امروز اما روزی او گفت: یاد و خاطره کسانی که رفته اند را به یک "لبخند به لب خود را قبل از آن را به ارمغان می آورد و اشک را به چشم خود را."

بایدن کلمات باعث برخی به چشمک زدن پشت اشک و دیگران به اخراج آن را به عنوان بیشتر از malarkey, اما همه اما اکثر هاردکور منکران خواهد اذعان کرد که برای یک لحظه سابق معاون رئیس جمهور پر شجاعانه برای غایب فرمانده در غم و اندوه است. او در زمان اندازه گیری از آنچه در این کشور رنج می برد به حال مشخص شده لحظه ای برای تاریخ و سوگواری با ما.

رئیس جمهور ضمن شد retweeting یک ویدئو در مورد چگونگی "تنها دموکرات است مرده دموکرات." چهار ماه به بهداشت عمومی اورژانس رئیس جمهور است که هنوز هم پیام های بازاریابی و نام تجاری به جای پیشرو.

در یکی از حس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در مجموع کتاب باز, اما در دیگر کاملا مخدوش. چه تاریک پاکستان را وادار یک مرد در هر زمان بسیار کمتر در طول یک هفته دیگر از مرگ و میر پیشی تنها با برزیل تماس بگیرید هیلاری کلینتون, یک عجیب و غریب, سخنران, Nancy Pelosi ذهنی نا مناسب و سابق فلوریدا در کنگره و میزبان تلویزیون جو Scarborough یک قاتل است ؟

این بیماری همه گیر است به طور کامل در معرض مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک انسان بدون ترحم تاسف و یا حل و فصل برای انجام بهتر دفعه بعد. او یک فرصت برای به دست آوردن بازگشایی حق های زیر خود را در سه فاز برنامه ریزی, اما در عوض به راه انداخته است یک رایگان برای همه.

به عنوان مملو از 100000 عدد گذشت خواهد بود وجود دارد هیچ لب جویدن و یا "گریس شگفت انگیز" و یا هر چیزی در همه حال از مغلوب ساختن پیشی جستن. هر گونه تمایلات خواهد جای او خطرناکی به بازنده خاک است که در آن او را تنزل بایدن در زیرزمین خانه خود را. به جای هیجان بخرج دادن تهمت درمان 100,000 نقطه عطف مانند هر مناسبت دیگر به تقسیم و تسخیر:

"برای همه, سیاسی, هک, وجود دارد, اگر من تا به حال انجام کار خوب و اوایل ما را از دست داده اند 1 1/2 تا 2 میلیون نفر... 15 تا 20 برابر بیشتر از ما از دست خواهد داد. من تعطیل مطلب از چین خیلی زود!"

او را فراموش کرده و خود را از اتهام معمول است که وقتی پلوسی شد خواست او را به تعطیل کشور او منجر به یک رژه در محله چینی ها (دروغ natch: او در واقع مراجعه به یک نانوایی کوچک ساخت فورچون کوکی ها در منطقه). او اغلب بیل 2,000,000 شماره بر اساس خود را انجام می دهند هیچ به دفن برآورد خارج از دانشگاه کلمبیا است که می گوید تا به حال این کشور پناه در محل دو هفته قبل—زمانی که او هنوز هم خواستار هشدارها در مورد ویروس سیاسی جعل—36,000 مردم هنوز هم خواهد بود در اینجا غرق در افکار بیش از اینکه فردا ممکن است آن را امن برای کوتاه کردن مو.

"ما دیده نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نقطه در نزدیکی ICU, و یا بازدید خود را از محاصره محل تولد بیمارستان در کوئینز اجازه دهید به تنهایی تاسف خوردن از دست فرداها. "

اگر او نبود در جایی عمیق در داخل آگاهی از ناکافی مغلوب ساختن پیشی جستن را حداقل به نام برای یک لحظه سکوت. و یا قرض گرفته شده از احساسات واقعی مردم است. در ارتفاع نیویورک افزایش موارد یک پرستار در بیمارستان نیویورک را دیدم که صد بیماران خود را از دست فرداها را شکست زمانی که او صحبت می کرد از آنچه که زده پشت سمت چپ—یک جفت عینک یک ساعت هنوز تیک تاک یک کتاب با یک صفحه تبدیل خواهد شد که هرگز به پایان رسید.

ما دیده نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نقطه در نزدیکی ICU, و یا بازدید خود را از محاصره محل تولد بیمارستان در کوئینز اجازه دهید به تنهایی تاسف خوردن از دست فرداها. ما مواجه می شوند هرگز یک رهبر است که می تواند صرف زمان کمی در مورد مسائل دولت و بسیار بر او کینه و نارضایتی به محرومیت از تفکر یا احساس و یا بهبود با افتخار یاد او نگران کننده و انگیزه های کینه توز در توییتهایی خیلی حجیم آنها را به زودی رقیب Federalist Papers.

رئیس جمهور توییتهایی آغاز سپیده صبح و نیمه شب گذشته در حال کشیدن ما از هم جدا در میان یک بیماری همه گیر که در آغاز بسیاری از ما در تلاش بودند تا با هم بکشید. این Maskless تعجب است با افتخار رفته سرکش خود را مرحله به مرحله در بازگشایی برنامه ریزی و هدایت کشور را به دو اردوگاه با باند دال: در یکی هستند مردانه مردانی که حاضر به پوشیدن یک ماسک و در دیگر "به لحاظ سیاسی درست" آنهایی که مانند خبرنگار به نام او برای پوشیدن یکی در باغ گل رز.

توییتر است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به تهدید که او را حرکت کنوانسیون حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده برای ماه اوت در کارولینای شمالی به معقول تر دولت مگر اینکه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات بلافاصله رها خود را "خاموش کردن خلق و خوی" و وعده و اجازه می دهد تا عرصه برای پر کردن ظرفیت. آیا من می شنوم کسی زمزمه فلوریدا? در یک سکته مغزی تهمت می تواند برای از دست دادن رویای خود را از میزبانی G-7 در دورال.

قبل از مینیاپولیس جرائم تهمت جرم توییتر اندک احساسات با یک سری از توییت از پیش تضعیف مشروعیت انتخابات باید آن را رفتن نیست راه خود را پیش بینی تقلب گسترده در این رویداد از گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری. اجتماعی پلت فرم اضافه یک هشدار و بیش از 48 ساعت آینده تهمت انداخت مناسب که در آن دیگری اما در توییتر را متهم به سایت "کاملا خفقان آزادی بیان" و این ادعا که او به تنهایی "نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!" در روز پنج شنبه او به یاد او در مجموع قدرت به انجام آنچه او می خواست و با صدور یک فرمان اجرایی با هدف سلب توییتر حمایت های حقوقی اگر آن را نگه می دارد برچسب زدن دروغ خود را به عنوان چنین است.

حتی آنچه که باید یک وحدت سفر به فلوریدا برای تماشای شاهین X را راه اندازی به فضای خانواده فضانوردان گسترش سلاح های خود را در آخرین خداحافظی آغوش از شش پا را به جای تبدیل به تفرقه لحظه. Melania که یک بار از او خواست Instagram followers به ماسک کردن نیست بنابراین در یادآوری "من واقعا نمی مراقبت از شما" ژاکت است که او به دیدار کودکان جدا شده از پدر و مادر خود را در مرز. یک کتاب جدید در مورد بانوی اول آینده در ماه ژوئن با عنوان جذاب هنر او معامله ممکن است تایید قبلی حساب از یک prenup که دیگر Melania چه شوهر می گوید بیشتر جیب او هنگامی که او کابوس است.

هر آنچه باقی مانده امید باقی مانده است که برنده خواهد بود "پس از ریاست جمهوری که به شما خواهد شد بی حوصله" محو هر بار که رییس جمهور با یک خطرناک مواد مخدر (و یا می گوید: او است) نشان می دهد ضد عفونی کننده است که یک درمان معجزه و یا پاکستان است که او را داو بزرگ دوباره حتی اگر این جان ما. و یا زمانی که غافل جمعیت پرش به دریاچه از رشتهکوه اوزارک به دلیل تهمت می گوید از آن زمان به.

شما می دانید که که باعث می شود خوشحال ؟ این باعث می شود ویروس مبارک.

این رئیس جمهور است که مبارزه در حال حاضر به ندرت تظاهر به حکومت اما به عنوان مینیاپولیس ثابت می کند کمتر است و بیشتر وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را غیر ممکن برای اعتماد هر چیزی که او می گوید. ما مایل به آن نیست, پس, اما, همراه با بایدن ما غمگین است که در آن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن