رولاند راد منصوب صندلی تیت

هیئت امنای تیت خوشحال است اعلام کند که آن را منصوب کرده است رولاند راد به موفقیت لیونل باربر به عنوان صندلی در

توسط NEWSCENTERALS در 10 خرداد 1399

هیئت امنای تیت خوشحال است اعلام کند که آن را منصوب کرده است رولاند راد به موفقیت لیونل باربر به عنوان صندلی در نتیجه گیری از مدت خود را در 30 ژانویه 2021.

رولاند در خدمت به عنوان یک امانت از تیت پس از 13 نوامبر 2017. مطابق با موزه ها و گالری های عمل امنا انتخاب صندلی از یکی از تعداد آنها. این فرایند را برای انتصاب شد نظارت Dame ملا گرین به عنوان ارشد مستقل متولی. انتخاب ساخته شده بود با رای خصوصی.

لیونل باربر گفت: "تیت یکی از جهان پیشرو نهادهای فرهنگی. از آن خواهد شد که نقش قابل توجهی به انگلستان بازیابی از تاثیر Coronavirus. من خوشحال هستم که زمانی که من در ماه ژانویه تیت را تجربه رئیس دانا در مورد موسسه و پرشور در مورد آنچه مهم: این هنر است که آن را نشان می دهد.'
رولاند راد گفت: 'ماریا Balshaw چشم انداز ساخت تیت مربوطه و غنی سازی به وسیع ترین شکل ممکن مخاطب هرگز مهم تر از آن امروز است. من تا به حال مادام العمر علاقه وافری به هنر و درگیری با تیت برای دو دهه بوده است. من نمی توانم تصور بیشتر افتخار از این فرصت برای حمایت از تیت در این راه است."

ماریا Balshaw گفت: "رولاند شده است اختصاص داده شده به حمایت از تیت برای بیش از 20 سال است. به عنوان یک امانت در طول دو سال گذشته او شده است یک بخش حیاتی از شکل گیری آینده ما چشم انداز برای تیت. من خوشحال هستم که او می خواهد موفقیت لیونل به عنوان صندلی و خواهد بود که ما کار تا کنون نزدیک تر را به این چشم انداز به نتیجه برسد.'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب