روسیه می گوید این کشف و خنثی کردن یک حمله تروریستی در مسکو

مقامات امنیتی روسیه می گویند آنها را به ضرب گلوله یک مرد که به اتهام برنامه ریزی تیراندازی و کشتار در مسکو. ای

توسط NEWSCENTERALS در 7 مرداد 1399

مقامات امنیتی روسیه می گویند آنها را به ضرب گلوله یک مرد که به اتهام برنامه ریزی تیراندازی و کشتار در مسکو. این مرد تا به حال لینک کلیک کنید برای گروه های شبه نظامی در سوریه گفت: مقامات

روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) گفت: مأموران خود بود به ضرب گلوله یک مرد بود که برنامه ریزی برای انجام یک حمله دسته جمعی در پایتخت روسیه است.

فیلم نشان داده شده توسط دولت اجرا ایستگاه تلویزیون Rossiya 24 نشان داد یک مرد دروغ گفتن رو به پایین بر روی زمین با یک کلاشینکف, تفنگ دروغ گفتن در این نزدیکی هست.

با توجه به FSB مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده که او را آتش افسران تلاش برای دستگیری او در حومه مسکو. گزارش های رسانه ها گفت: یک کیسه حاوی نارنجک دستی پیدا شد در مرد است.

انسان که FSB گفت: از یک کشور آسیایی مرکزی شد و گفت: تا به حال لینک کلیک کنید برای گروه های شبه نظامی در سوریه است.

بیشتر بخوانید: روسیه در شرق دور معترضان تظاهرات علیه ولادیمیر پوتین

اسلامی خطر

مظنون را نیز بازداشت FSB گفت. با توجه به روسی اینترفاکس news agency او مطلع در وزارت کشور دو هفته پیش از او سوء ظن است که برادر او در تماس با تروریست های بین المللی. اینترفاکس همچنین گفت که یک جستجو در یک آپارتمان اجاره ای مرده مشکوک به حال شواهد نشان با اشاره به ارتباط خود را با داعش در سوریه است.

مقامات امنیتی گفته اند که هزاران نفر از مردم از جمهوری های شوروی سابق در آسیای مرکزی و یا از روسیه با اکثریت مسلمان قفقاز شمالی منطقه شده اند مبارزه در کنار گروه های شبه نظامی در سوریه و یا عراق.

یک اسلامگرا حمله در سال 2017 جان 15 نفر پس از یک بمب رفت در قطار حمل و نقل در سن پترزبورگ مترو.

tj/rt ("رویترز" TASS)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن