SEC و CFTC اعلام Whistleblower جایزه 2 میلیون دلار

امروز کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) هر اعلام کرد whistleblower جوایز. SE

توسط NEWSCENTERALS در 15 اردیبهشت 1399

امروز کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) هر اعلام کرد whistleblower جوایز. SEC اعطا نزدیک به 2 میلیون دلار به یک فرد و چهار نفر را به اشتراک گذاری جایزه از بیش از 2 میلیون دلار از CFTC.
 
SEC اعطا خلاف کاران نزدیک به 2 میلیون دلار را برای خود به کمک های به موقع در اجرای موفق عمل اجازه داده است که سرمایه گذاران برای بازیابی مقدار از پول خود را.

با توجه به SEC سفارش whistleblower "رنج و سختی" به عنوان یک نتیجه از گزارش خود و ارائه "اطلاعات جدید در مورد جریان تقلب که این کمیسیون بود آگاه نیست در این زمان."

"The whistleblower اطلاعات و کمک SEC توقف در حال انجام تقلب در آهنگ های خود گفت:" جین Norberg رئیس SEC از خلاف کاران. "موسس این نکته تا به حال تاثیر قابل توجهی در تحقیقات و با کمک کمیسیون توانایی برای به دست آوردن یک دارایی مسدود کردن و جلوگیری از اتلاف از صندوق های سرمایه گذار."
 
SEC خلاف کاران برنامه در حال حاضر پرداخت می شود حدود 450 میلیون دلار به 82 نفر از سال 2012. Dodd-Frank Act خبرچین می ماند ناشناس و محرمانه خود را قبل از رسیدگی این کمیسیون به عنوان SEC نمی کند افشای هر گونه اطلاعات است که می تواند به فاش کردن هویت کاران در سوال.
 
خلاف کاران جوایز می تواند در محدوده بین 10 تا 30 درصد از پول های جمع آوری شده هنگامی که یک اجرای موفق عمل منجر به بهبود از 1 میلیون دلار یا بیشتر است.
 
گزارش CFTC اعلام کرد یک مشترک whistleblower جایزه بیش از 2 میلیون دلار به تقسیم می شود توسط چهار نفر که مشترک گزارش شد "به اندازه کافی خاص و معتبر و به موقع به علت این کمیسیون برای باز کردن یک بررسی است."
 
هر whistleblower به صورت جداگانه ارائه شده اضافی کمک های مداوم در طول تحقیق با توجه به CFTC سفارش.
 
"در بسیاری از موارد خبرچین در بهترین موقعیت برای شناسایی مشکوک انجام" گفت: CFTC مدیر اجرای جیمز مک دونالد. "این دقیقا چیزی است که اتفاق افتاده است در این مورد. پس از شاهد فعالیت غیر معمول whistleblowers با هم کار کرده تا به سرعت ارسال یک نکته مشترک با جزئیات کافی است که ما را به خود جلب توجه به پتانسیل نقض."
 
گزارش CFTC برنامه Whistleblower اعطا کرده حدود 100 میلیون دلار به خبرچین پس از صدور اولین جایزه در سال 2014 و CFTC اقدامات منجر به بازیابی بیش از 800 میلیون دلار در پول مالیات دهندگان.
 
"حس کرد با این نسخهها کار" گفت: Stephen M. کوهن whistleblower وکیل در کوهن کوهن & Colapinto. "امروز جایزه یک بار دیگر نشان می دهد که خبرچین کلید منبع مدارک مورد نیاز برای ارائه به تقلب. جوایز صادر شده توسط CFTC و ثانیه نشان می دهد ادامه تعهد این سازمان برای حفاظت و پاداش خبرچین."
 
 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن