کلانتر معاون متهم پس از پیشرو اوباش مسلح به خانه, نوجوان سیاه: دا

یک کلانتر معاون در کارولینای شمالی اتهامات جنایی مواجه است پس از گفته های پیشرو مسلحانه اراذل و اوباش به خانه

توسط NEWSCENTERALS در 21 اردیبهشت 1399

یک کلانتر معاون در کارولینای شمالی اتهامات جنایی مواجه است پس از گفته های پیشرو مسلحانه اراذل و اوباش به خانه سیاه و سفید و تلاش برای به زور راه خود را در داخل به عنوان بخشی از یک botched vigilante ماموریت.

جدید هانوفر & پندر شهرستان دادستان منطقه بن دیوید در روز جمعه اعلام کرد که اتهامات علیه اردن کیتا جدید هانوفر کلانتر, بازداشت افسر متهم به پوشیدن لباس خود را در حالی که رهبری این گروه از مردم—یکی از آنها گفته بود بسته بندی یک AR-15—برای مقابله با یک دانش آموز دبیرستانی در خانه اش است. کیتا شده است اخراج از کلانتر ،

نوجوان Dameon شپرد بود و بازی بازی های ویدئویی اواخر یک شب هنگامی که گروهی از مردان وارد و در او درب و خواستار به دانستن محل از 15 سال به نام Lekayda Kempisty که گزارش شده بود از دست رفته است. در سه گروه بودند گفت: به مسلح حمل یک تفنگ ساچمهای یک تفنگ نیمه اتوماتیک و یک تفنگ دستی. کیتا عینک جدید خود را Hanover County Sheriff معاون و تفنگ هر چند او نمی آمد به شپرد خانه در کسب و کار رسمی.

این گروه گفته بودند از رفتن به خانه را وارد کنید و سوال او این شهرستان پورت روزانه گزارش. اما در علاوه بر این به هیچ قدرت قانونی برای سوال و یا بازداشت شپرد آنها نیز تا به حال آن مرد اشتباه است.

اوباش در جستجوی یک مرد که برای اولین بار نام Josiah. Josiah یی که قبلا زندگی می کردند در محله اما تنها چیزی که او ظاهرا در حال رایج با شپرد بود که آفریقایی-آمریکایی در عمدتا سفید محله. این گروه مسلح بنا به گزارش ها باور نمی شپرد زمانی که او به آنها گفت که او بود که آنها به دنبال.

"وجود دارد یک پولیس و او به من صحبت می کند اول" شپرد گفت: شهرستان بندر روزانه. "او می گوید:" ما به دنبال دختر گم شده. ما داده شد این آدرس ما داده شد و نام خود را و به ما گفته شد که او را در اینجا. بنابراین ما در حال رفتن به را وارد کنید'" شپرد به نقل شد.

او گفت: او گفت: این گروه از آنها نمی تواند در داخل و سعی کردم در را بست اما کیتا کاشته پای خود را تا درب می تواند نزدیک نیست.

با توجه به نامه ای از Shepards' وکیل جیمز لی "Dameon شد بسیار وحشت زده و هیستریک و نگه داشته تکرار است که نام او بود Dameon و که او با حضور Laney دبیرستان."

شپرد مادر awoken توسط این رویارویی پس از آن آمد به درب جلو.

"جمعیت عصبانی بود و من هنوز هم نمی دانم چه می گذرد," مونیکا شپرد گفت: شهرستان بندر روزانه. "[کیتا] نگه داشته گفت: "من قصد دارم به گام در داخل درب بسته و با شما صحبت کنم" و من گفت: "نه شما هستیم.'"

او گفت: این اوباش که پسر او بود به نام نمی Josiah. کیتا است گفت: به اصرار او اجازه داده می شود در داخل اما اراذل و اوباش در نهایت به سمت چپ. دختر گم شده که تا به حال اجرا به دور از خانه و واقع شد بعد از آن شب.

"کل من نگران بود بدترین اتفاقی خواهد افتاد گفت:" مونیکا شپرد. "من هنوز هم در شوک است. من اصلا خواب خوبی است."

زمانی که پندر شهرستان کلانتر نمایندگان وارد بعد از آن شب به بررسی آنها ساخته شده هیچ دستگیری و با توجه به لی در زمان بدون نام.

مونیکا شپرد گفت: "آمدن به درب خواهم که با اراذل و اوباش از مردم با اسلحه به ما چه انتظار ؟ چه شد اهداف خود را ؟ چه اگر او فرد آنها به دنبال و یا چه می شود اگر من نمی شد ؟ چه ام اتفاق افتاده است ؟ من نمی خواهم به این گفتگو. من نمی خواهم او را به یک آمار. این ترسناک است."

Dameon و مادرش مونیکا برنامه به فایل طرح دعوی در دادگاه مدنی با توجه به وکیل خود را. لی به نام کلانتر را انجام یک "ظالمانه و فاحش نقض شده است."

"بدیهی است که ما نمی تواند به گروه های مسلح از شهروندان به گشت زنی در خیابان پندر شهرستان یا New Hanover County وحشت بی گناه خانواده" وکیل نوشت.

کیتا اخراج شده از New Hanover County Sheriff و دفتر انجام امور داخلی بررسی اخبار و آبزرور گزارش. او را به اتهام شکستن و ورود اجباری خاطی و عدم تخلیه وظایف. دوم Austin چوب است که به اتهام "رفتن مسلح ترور است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن