شما باید اشتراک HBO حداکثر? یک راهنمای تلویزیون گران قیمت ترین, جدید, جریان, خدمات

Television. آن را یک بیماری همه گیر.خوب شاید که کمی زمخت در نور از همه چیز یا حداقل یک بیت از یک غلط معادل. ام

توسط NEWSCENTERALS در 8 خرداد 1399

Television. آن را یک بیماری همه گیر.

خوب شاید که کمی زمخت در نور از همه چیز یا حداقل یک بیت از یک غلط معادل. اما می تواند آن را عادلانه می گویند که تلویزیون تبدیل شده است... آزار دهنده است ؟ استرس زا است ؟ مزاحمت?

این به فکر می کنم در مورد چگونه اخیر وجود خدمات جریان است. شما فکر می کنم که یک رادیکال اختلال نه تنها چگونه تلویزیون ساخته شده است و میلیاردها هالیوود دلار صرف هستند اما چگونه جهانی جمعیت صرف زمان خود را به تدریج اتفاق افتاده.

اما سرعت که در آن Hulu شامگاه Netflix که شامگاه آمازون نخست که شامگاه دیزنی+ که شامگاه بیش از حد بسیاری از چیزهای دیگر را به لیست بدون این بند تبدیل شدن به بی پایان—طناب برش! Flatlining رتبه بندی! ریس ویترسپون صحبت کردن در مورد زن کفتار' شبه آلت تناسلی در $2 میلیارد دلار محتوای برنامه!—نگران کننده است.

آن را تنها در سال 2014 است که مقالات نوشته شده بود با شرح آنچه در این "شراب خواری-تماشای" عبارت به معنای مثل این یکی من گزارش شده برای این وب سایت. در حال حاضر نه تنها مفهوم bingeing روزمره بخشی از ما بومی ما به خوبی ممکن است کامل است.

پس از آن فرخنده زمان برای پلت فرم جدید HBO حداکثر می رسند و همراه با آن فیلم از برادران وارنر بایگانی, فیلم های کلاسیک سرپرستی TCM سری از شبکه ها از جمله TNT, TBS, کارتون های شبکه سی ان ان و کل کتابخانه های سری مانند , دوستان, The Big Bang Theory, و, سرانجام, South Park, دختر شایعات بی اساسو غرب گرا. که در علاوه بر این به سری جدید این برنامه شامل Anna Kendrick, امی شومر و علم.

آن را یک کل بسیاری لعنتی. این نوع از بحران است. نه در یک فاجعه سطح اما در قریب به اتفاق یکی. چه چیزی شما را اگر شما پرداخت هزینه برای HBO حداکثر? چه چیزی شما را از دست اگر شما نمی?

که پیر "200 کانال و هیچ چیز به تماشای" شوخی مورد استفاده مردم را در مورد خود کابلی و ماهواره ای اشتراک تکامل یافته است. در حال حاضر وضعیت تغییر کرده است به "همه چیز را به تماشای." هیچ چیز باک ندارد. این همه ارزش تماشای. ما چگونه با بودجه کنجکاوی و یک مقدار محدود از زمان در روز ما آشتی ؟

هر گونه بحث بر سر اینکه آیا وجود دارد این است که ارزش به اشتراک نظر من سه بزرگ—Netflix و Hulu و آمازون نخست—به سختی قابل مشاهده است در آینه دید عقب در این نقطه است. حال سؤال این است که آنهایی که جدید اگر هر گونه ارزش اضافه کردن به این لایحه.

دو نمایشنامه آمد در اوایل این ماه: دیزنی+ و Apple TV+. سابق فروخته شده خود را در یک کتابخانه عظیم از محتوای مصرف کنندگان در حال حاضر می دانید و عشق با برخی از محتوای اصلی به عنوان یک شیرین کننده اما نه نقطه فروش. دومی از سوی دیگر اعلام کرد خود را با محتوای اصلی تنها. آنها مجزا روش های مختلف که باعث می شود ورود موج بعدی از دو سیستم عامل بزرگ همه جالب تر است.

هر دو HBO حداکثر و طاووس می آیند با کتابخانه گسترده ای از محتوای موجود اما با عناوین که شاید به عنوان ذاتا شخصی با نام تجاری خود را به عنوان دیزنی خواص با آنان; شما نمی نیاز به تحقیق برای پیدا کردن آنچه شما در حال گرفتن زمانی که شما مشترک به دیزنی+. به عبارت دیگر هیچ چیزی وجود ندارد که فریاد می زند "HBO Max" در مورد دوستان راه که یخ زده 2 سیگنال های دیزنی+. هیچ کس فکر می کند در مورد یک فیلم و فرض "که یک WarnerMedia عنوان بنابراین من می توانید آن را در HBO Max."

بنابراین بدون هیچ گونه اثبات این حدس من تخمین می زنند که اصلی ارائه شده از این streamers مسائل بیشتر از قبل از زمانی که تصمیم به عضویت در. مورد در نقطه: برای همه سر و صدا هنگامی که دوستان و دفتر چپ Netflix مشترکین به نظر می رسد که شانه ای بالا انداخت خود را به خشم و خوشحالی binged ببر پادشاه, عشق است Blind هرگز به من همیشهو مرده به من به جای.

بله, این است که بسیاری فکر می کنم حتی قبل از تلاش برای پاسخ به این سوال که آیا HBO Max که امروز به ارزش آن است. اما این به آن دلیل سوال این است که تقریبا به عنوان پیچیده به عنوان پاسخ.

در اینجا لازم حقایق در مورد HBO حداکثر.

آن است که گران قیمت ترین, جدید, جریان پلت فرم با یک اشتراک هزینه $14.99/ماه.

این چیزی است که هزینه آن را به اشتراک از طریق HBO از طریق کابل اما می توانم به شما HBO Max اگر شما در حال حاضر به اشتراک HBO? که شاید مهم ترین زیر مجموعه از "است HBO حداکثر ارزش آن را?" سوال است که باعث می شود آن همه طاقت فرسا چقدر دشوار است برای پاسخ به. در آن طول می کشد یک مقاله است که هزاران نفر از کلمات طولانی برای پاسخ به. این یکی بسیار خوب است.

ساخت مسائل بیشتر گیج کننده است که پاسخ متفاوت است اگر شما اشتراک HBO در حال حاضر بند ناف-برش مستقل HBO خدمات, و یا اگر شما به اشتراک HBO و HBO از طریق یکی دیگر از ارائه دهنده.

(بله, HBO حداکثر این است که در حال حاضر یک چهارم پلت فرم با HBO در آن نام اما منحصرا یک HBO خدمات و لزوما با HBO اشتراک. بسیار عالی نام تجاری در سراسر! کمی گیج کننده است بچه ها!)

در اینجا پهن هر دو مفید و سودمند به دلیل وجود معافیت به همه چیز و این می تواند به شما صدق نمی کند:

  • اگر شما به اشتراک HBO در حال حاضر و پرداخت از طریق HBO در حال حاضر اپل یا گوگل برنامه خود را به طور خودکار به روز رسانی HBO حداکثر.
  • اگر شما HBO از طریق انتخاب ارائه دهندگان کابل—منشور/طیف, ورایزون, Cox Communications, Altice, NCTC—از طریق Hulu یا یوتیوب و یا از طریق DirecTV/AT&T تلویزیون شما HBO Max به صورت رایگان. برای چه مدت بستگی به سرویس.
  • اگر شما به اشتراک HBO در حال حاضر از طریق آمازون نخست Comcast در تلویزیون و یا Roku شما نمی توانید HBO Max به صورت رایگان.

این نکته دیوانه کننده است که اطلاعات قبلی ممکن است به شما صدق نمی کند حتی اگر شما سقوط یکی از کسانی که چتر تا دوباره بررسی در این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تماس با ارائه دهنده خود را. چه جالب!

در حال حاضر چه می کنید اگر شما در نهایت کشف کردن اگر شما HBO حداکثر و/یا عضویت جدید نرم افزار ؟

خبر بزرگ این است که این کتابخانه از مجموعه ای است که با آن آمده: دوستان, The Big Bang Theory, The West Wing, The Fresh Prince of Bel-Air, CW درام (از جمله ریوردیل و Batwoman), Gossip Girl, دکترو انگلیسی ،

آیا ارزش آن را فقط برای کسانی که نشان می دهد به تنهایی ؟ اگر شما به شدت نیاز به تماشای با دوستان و سپس احتمالا.

Completist طرفداران سری استفاده می شود به صرف بین $50 و $150 در دی وی دی مجموعه جعبه های مورد علاقه خود را نشان می دهد به آنها را برای مشاهده در ابد. $15 برچسب قیمت به نظر می رسد به طور قابل توجهی کمتر هر چند پس از چهار ماه شما در حال حاضر صرف بیش از شما می خواهم که در یک مجموعه جعبه. که زمانی که شما شروع به در نظر گرفتن اگر هر چیز دیگری وجود دارد برای ارائه به ارزش آن است.

بدیهی است که همه چیز وجود دارد برنامه های HBO به علاوه همه از آن سری گذشته است. آیا شما در حال حاضر پرداخت برای HBO? پس بدیهی است که HBO حداکثر به ارزش آن است.

عمده tentpole از راه اندازی آن کتابخانه عظیم از فیلم که در نهایت مجموع 18,000 با توجه به خدمات. که شامل سی فیلم (Joker, Wonder Woman, و غیره.), استودیو Ghibli فیلم های انیمیشن (اولین بار آنها در دسترس خواهد بود برای پخش در ایالات متحده), گزیده ای از فیلم های کلاسیک (جادوگر شهر از, آواز در باران, کازابلانکا, و بیشتر) و یک دسته از بازدید کنندگان که شما معمولا پیدا کردن در HBO مانند دیوانه غنی آسیایی و یک ستاره متولد شده است.

آن است که بسیاری از فیلم بلکه هر فیلم—اگر شما مانند من هستید هر بار که شما به سیستم وارد شوید بر روی Netflix به ناچار وجود دارد هیچ نشانه ای از فیلم شما می خواهید برای دیدن. اگر شما در آن فقط برای فیلم و سپس شاید آن را حس می کند بیشتر به ادامه اجاره آنها را جداجدا سفارش داده شده از اپل و یوتیوب و آمازون و یا بر روی تقاضا.

"آیا ارزش آن را فقط برای کسانی که نشان می دهد به تنهایی ؟ اگر شما به شدت نیاز به سازمان دیده بان 'دوستان' پس از آن احتمالا. "

سپس دوباره شما احتمالا در آن فقط برای فیلم که در این صورت شاید یک عامل تصمیم گیری است تخته سنگ از محتوای اصلی است که شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید. شخصا آن است که واقعا خوب سری اصلی مانند تاج یا بزرگبه چوب به یک سلطنتی محیط که من اشتراک Netflix و Hulu برای. من نمی خواهم به احساس می کنم مثل من از دست رفته در این سری جدید است که به همین دلیل بسیاری از مردم به مشترک حق بیمه کانال HBO در وهله اول: برای دیدن سوپرانوها و یا جنس و شهر و یا بازی تاج و تخت.

به این منظور وجود دارد هیچ چیز "باید" در مورد راه اندازی تخته سنگ از HBO مکس سری اصلی. است که می گویند که نمی خواهد در آینده تغییر دهید; اصلی قبل از coronavirus طرح برای خدمات به 51 سری اصلی توسط 2022. اما هیچ یک از شش ارائه شده است اکران با یک جیغ مورد به اشتراک. هیچ کدام بد هستند. نه در همه. اما این واقعیت که آنها به شدت خوب است شاید خسته کننده ترین بخش.

قوی ترین دسته است افسانه اییک واقعیت تلویزیون رقابت مجموعه در همجنسگرایان+ جهان از سالن که در آن برخی از بهترین "خانه" در جهان در رقابت های مختلف voguing, رقص, مد و نما مسابقات. آن است که thrillingly و با شکوه نمایش برای سالن ،

وجود دارد قبل از مراسم افتتاحیه اختلاف زمانی که بازیگر و فعال Jameela جمیل شد استخدام در یک میزبان/قاضی نقش رها کردن floodgates در بحث همجنسگرایان+ نمایندگی و چگونه از زیر مجموعه های که مخفف درمان در جامعه است. این مهم اذعان کرد که جنجال اما سخت نیست به قلم مو آن را کنار هنگامی که شما سازمان دیده بان به عنوان قضات به عنوان یک کل نیست بسیار تاثیرگذار و تصمیم گیری نسبتا دلخواه—حداقل در screeners که من تماشا.

چه شما با یک بازی بسیار خوب تلویزیون واقعیت رقابت است. اما نشانی از یک کار بسیار خوب تلویزیون واقعیت رقابت توجیه 15 دلار در ماه ؟

HBO Max اولین اسکریپت سری Anna Kendrick بازیگران عشق زندگی, قطعا نمی کند. این شیرین و مطلوب inoffensively متوسط رمانتیک dramedy خواهد شد افرادی که به طور غریزی مانند این نوع از چیزی که بدون توجه به کیفیت و خوشحال به تماشای اما برنده خواهد شد بیش از هیچ طرفداران جدید.

شما می توانید می گویند همان چیزی که در مورد گر چه هنر واقعیت سری Craftopia—آن را خوب اگر شما مانند تهیه سری واقعیت و جدید Looney Tunes کارتون: بله آنها Looney Tunes.

دو ارائه شده است که شایستگی توجه بیشتر به دلایل بسیار متفاوت هستند نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد با علم و مستند در تاریخ ثبت است.

نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد این است که به عنوان جذاب به عنوان آن را گیج کننده است. آن را شایان ستایش است Sesame Street-سبک تفسیر اواخر شب تلویزیون با علم و مصاحبه با مهمانان مشهور مانند جیمی فالون و Kacey Musgraves یکپارچه با لری ساندرز نشان می دهد/30 Rock-esque طنز چگونه نشان می دهد ساخته شده است.

اما...چه ؟ چه نقطه ای از یک علم و اواخر شب نشان می دهد ؟ فراموش پیش دبستانی تشخیص و با طنز و یا آن را بیشتر برای پدر و مادر خود را? و یا آن را صرفا تلقین کودکان در سنین پایین به قبول این نوع فرمت به عنوان یک نوع مهم از سرگرمی ؟ من می توانم این بحث برای ساعت و هنوز هیچ پاسخ.

قطعا وجود دارد یک نکته مهم در رکورداست که تواریخ اتهامات سوء استفاده جنسی و سوء رفتار در برابر مغول راسل سیمونز به عنوان به خوبی به عنوان این موضوع بزرگتر از سیستمیک سوء استفاده جنسی و زن ستیزی در موسیقی هیپ هاپ میباشد.

این مستند برای اولین بار در اوایل سال جاری در فستیوال فیلم ساندنس در میان جنجال در اطراف اپرا وینفری کشیدن دخالت خود را هنگامی که یک مدعی اعتبار به سوال نامیده می شد. کسانی که عناوین تقریبا موفق به غرق کردن حساب قدرتمند از بسیاری از زنانی که جلو آمده و در برابر سیمونز در رکورداما, که داستان بیش از حد با صدای بلند به سکوت می شود. بزرگترین مشکل با این فیلم است و آن عدم تمرکز است. تلاش خود را برای گسترش اتهامات علیه سیمونز به گفتگو در مورد این صنعت به عنوان یک کل نمی به اندازه کافی عمیق در نهایت رقیق فیلم تاثیر است.

چه هیجان انگیز تر در مورد HBO حداکثر محتوای اصلی است که چه آن را به پایین آمدن خط لوله: یک docuseries از Amy Schumer, جدید, فصل عالی که قبلا TBS سری جستجو حزبخود را برای اولین بار اصلی فیلم آمریکایی ترشی از Seth Rogen این Kaley Cuoco سری پروازپروژه های جدید از عیسی Rae و Mindy Kaling, هر چه می آید از J. J. Abrams مگا مقابله و خیلی بیشتر.

یکی به فرض کنیم که برخی از این مطالب خواهد شد به ارزش اشتراک برای. اما این به خودی خود نوعی از تشریح یک مشکل با موقعیت یک رقیب عمده برای Netflix بکشد در زمانی که Netflix در حال حاضر دارای محتوای بسیار—و این فقط دو سیستم عامل در بیشتر چشم انداز است.

آن را تقریبا بیش از حد به پیگیری بیش از حد به حکومت اگر هر یک از آن را به ارزش آن است. وجود دارد و حتی برخی از طنز در آن: HBO حداکثر این است که هر دو محصول از جریان جنگ' مسابقه برای مطالب بیشتر و پر شده با محتوای بسیار خود را که بسیاری از مردم به اشتباه بیش از آنچه در آن ارائه می دهد حتی.

"ارزشش را دارد ؟" تبدیل به چیزی بیشتر وجودی از فقط یک سوال در مورد خدمات ارائه شده در برخی از نقطه قیمت می باشد. هر بار این خواسته هر یک از مطالب جدید پلت فرم ما ممکن است نزدیک به شکستن یک نقطه که در آن وجود خواهد داشت بدون محتوا در جهان برای توجیه هزینه به دلیل وجود دارد در حال حاضر خواهد شد بیش از حد.

هنگامی که ما رسیدن به یک نقطه از ترمینال خستگی با پرسیدن سوال اگر عین حال یکی دیگر از خدمات جریان است که ارزش به اشتراک ما فقط درخواست توقف آن در دسترس نباشد و هرگز مشترک به یک است ؟ یا آیا ما فقط شروع به طور غریزی اشتراک همه آنها ؟ باور کنید یا نه اما من در واقع فکر می کنم این پاسخ ممکن است نزدیک به گزینه دوم از ما ممکن است انتظار داشت. حداقل من پیش بینی است که در آن ما در حال حاضر.

بنابراین مطمئن شوید عضویت در HBO حداکثر. آن را در واقع فقط اشتراک HBO به علاوه یک کتابخانه گسترده تر از ارائه.

جواب این است که در نهایت بسیار ساده هنگامی که سوال خود را تبدیل شده است پیچیده و قابل توجهی مسخره است. من فکر می کنم که صحبت می کند به بزرگترین مشکل که در آن جریان جنگ عنوان شده است. اما حداقل شما می توانید دوستان در حال حاضر در حالی که تعمق در آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de