تروریسم انگیزه مشکوک در پایگاه نیروی دریایی تیراندازی دوم شک در بزرگ

مقامات بر این باورند تیراندازی که به مجروح شدن یک نفر در جنوب تگزاس پایگاه نیروی دریایی در روز پنج شنبه صبح بو

توسط NEWSCENTERALS در 2 خرداد 1399

مقامات بر این باورند تیراندازی که به مجروح شدن یک نفر در جنوب تگزاس پایگاه نیروی دریایی در روز پنج شنبه صبح بود و مربوط به تروریسم.

مظنون اقدام به رم یک دروازه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی با یک خودرو در حدود 6:15 صبح به پیمان دفاعی رسمی سی ان ان گفت.

ماموران امنیتی مستقر مانع این خودرو را متوقف کند اما مظنون سپس شدم و شروع به شلیک این مقام گفت.

مسلح شد و سپس "خنثی" توسط یک گارد امنیتی اف بی آی گفت.

یکی از اعضای نیروی دریایی نیروهای امنیتی مجروح شد اما در "وضعیت خوب" نیروی دریایی ایالات متحده گفت. آن را بلافاصله روشن اگر فرد مجروح شد و همچنین کسی که در زمان پایین تیرانداز.

FBI ارشد نظارت بر عامل Leah Greeves گفت: در یک بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه توجیهی که آژانس معتقد بودند این حادثه با انگیزه بود با تروریسم و آنها به دنبال یک دوم person of interest.

پایه صدا زنگ با Facebook post اوایل روز شنبه نوشته است که آشکار تیرانداز بوده است اندیش در نزدیکی ایستگاه شمالی دروازه. هشدار دستور هر کسی که نزدیک به دروازه به "خارج و دور به ایمنی" به عنوان بقیه پایه دستور داده شد برای رفتن به آن مستند روش.

مدت کوتاهی پس از اولیه بیانیه پایگاه تأييد جداگانه Facebook پست که خطر فوری ظاهر می شود بیش از.

این بیانیه را بخوانید: "نیروی دریایی نیروهای امنیتی در NAS کوروس کریستی در پاسخ به یک تیرانداز فعال در حدود ساعت 6:15 صبح به صبح. تیرانداز اتحاد خنثی شده است. همه گیتس در نصب و راه اندازی بسته باقی می ماند در حالی که اولین پاسخ دهندگان فرایند صحنه است. NCIS و اجرای قانون محلی در صحنه است."

در به روز رسانی بیشتر این پایگاه نوشت: "تیرانداز فعال خنثی است اما صحنه روشن نیست. باقی می ماند در یک مستند وضعیت. برای ایمنی خود را حرکت نمی کند در اطراف پایه مگر اینکه پاک به انجام این کار است."

آن دوم مربوط به تروریسم و حمله به یک پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده در کمتر از شش ماه.

در ماه دسامبر یک فرد مسلح به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن هشت نفر دیگر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا. تیرانداز عربستان سعودی حمل و نقل هوایی دانشجو محمد سعید Alshamrani شد شرکت در یک آموزش برنامه تبادل با نیروی دریایی ایالات متحده ، او کشته شد و در صحنه است.

قبل از تیراندازی او می خواهم گزارش میزبانی یک مهمانی شام با سه نفر دیگر از عربستان و دانشجويان در حال تماشا ویدئوها از آمریکا تیرباران های دسته جمعی.

القاعده مسئولیت برای عکسبرداری است. FBI تایید کرده بود فقط سه روز پیش بود که اولین حمله تروریستی در خاک آمریکا بود که کارگردان از یک بازیگر خارجی پس از 9/11.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب