وحشتناک سابقه بد پلیس در بوفالو

این داستان منتشر شد با همکاری تحقیقاتی پست, غیر انتفاعی, گزارش های تحقیقی مرکز در بوفالو, نیویورک.این پرتاب دی

توسط NEWSCENTERALS در 18 خرداد 1399

این داستان منتشر شد با همکاری تحقیقاتی پست, غیر انتفاعی, گزارش های تحقیقی مرکز در بوفالو, نیویورک.

این پرتاب دیده دور جهان: دو بوفالو پلیس فشار یک نمایش گر who falls, انتقاد شدید سر خود را بر روی پیاده رو و بلافاصله شروع به خونریزی از گوش.

مقامات شهرستان به هدر رفته هیچ زمان در تعلیق دو افسر دیده می شود در این ویدئو تنه زدن به تظاهرکننده که معلوم است 75 سال مبارزه با سرطان است. در روز شنبه ماموران متهم شدند با حمله در درجه دوم.

کافی است این است که یک نگاه خوبی برای پلیس.

اما هرگز آنهایی که به پایین—بوفالو پلیس می تواند یک دسته متخاصم—آنها در پاسخ سازماندهی توده استعفای 57 افسران از این تیم تعیین شده برای مقابله با تظاهرات و دیگر جمعیت زیادی. آنها نگه داشتن شغل خود را, اما از دست دادن تکالیف خود را در آنچه که در نظر گرفته نخبگان response team. رتبه و فایل گفته می شود ناراضی به عنوان به خوبی.

جان ایوانز رئیس پلیس خیرخواه, انجمن, ایمیل خود و عضویت و مشخص به حالت تعلیق در آورده این است: "آنها سعی کردند به بیش از این بچه ها مثل من هرگز دیده می شود در من 54 سال است."

به عنوان تکان دهنده این همه ممکن است به خارج از تنه زدن از معترضان می گوید مارتین Gugino و مبارز پاسخ از افسران به تلاش برای نظم و انضباط دو خود نشان دهنده دولت از پلیس امور در بوفالو. شده است برای مدت زمان طولانی نیست که شما باید برای رفتن بیش از حد برای پیدا کردن قسمت های دیگر از خشونت که دستگیر شده اند ،

روز دوشنبه یک خط از بوفالو پلیس به اتهام تظاهر کنندگان از جمله یک حمله از پشت به او با آرامش ایستاده بود برای مصاحبه با یک تلویزیون محلی ایستگاه. او زخم گذراندن شب در زندان است.

ماه گذشته یک بوفالو پلیس گرفتار شد در دوربین بارها و بارها با مشت یک مظنون در این صورت پس از او شده است می خواهم کشتی به زمین. پلیس و شریک زندگی خود را باقی می ماند در کار نیست و تا آنجا که reassigned به میز وظیفه.

از آن بدتر می شود.

کمتر از چهار مرد از رنگ اند و به عنوان نتیجه برخورد با بوفالو پلیس در سه سال گذشته است.

برای اولین بار وجود دارد Wardel "Meech" دیویس متوقف شده در مارس 2017 توسط افسران پلیس که بعدها حاضر به همکاری با محققان. در ماه مه آن سال خوزه هرناندز-Rossy به ضرب گلوله کشته شد به او گزارش فرار کرد پلیس. رافائل "Pito" ریورا به ضرب گلوله کشته شد او به عنوان فرار از دست پلیس در سپتامبر سال 2018 است. مارکوس نیل به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس پس از آنها در گوشه ای او را در پشت بام در دسامبر سال 2018 است.

پس از آن وجود دارد حل و فصل در اوایل این سال در آن شهر پرداخت Wilson مورالس 4.5 میلیون دلار بعد از پلیس و فلج او در سال 2012. هر دو پلیس درگیر در تیراندازی باید از ترویج شده است.

این مشکل علاوه بر "محافظت از سپر" ذهنیت است که نفوذ گروه و قرارداد اتحادیه که مدتها پیش محروم مدیران هر صورت ظاهر از مدیریت حقوق— عدم پلیس پاسخگویی.

نیویورک بدنام 50-یک قانون تقریبا ممنوع افشای پلیس انضباطی سوابق و وزارت امور داخلی واحد طول می کشد تا آن را از وجود دارد. تحقیقی پست در ماه فوریه سال 2017, داستان گزارش داد که در امور داخلی پاک افسران تخلف در 94 درصد از موارد آن مورد بررسی در طول نزدیک به سه سال دوره.

کمی تعجب می کنم که یک نظر سنجی چند سال پیش از شهرستان درونی ساکنان یافت می شود نزدیک به نیمی از آنها نیست راحت تماس با پلیس در مواقع اضطراری است.

"جامعه دیده می شود اجرای قانون قدرت خود سوء استفاده و یا سوء استفاده از قدرت خود را و ما دیگر احساس امنیت زمانی که می آید به آنها گفت:" دنیس والدن یک جامعه و سلامت کارگر. "ما دیگر به آنها اعتماد."

این شهر در سال 2017 را منحل اعتصاب خود را نیروی واحد شرح داده شده توسط یک وکیل مدافع به عنوان "اوباش" با یک "کابوی ذهنیت" اما تنها پس از گرفتن منفی پوشش خبری و شکایت کرد که توسط فعالان. اعتصاب نیروی متخصص در راه اندازی ایستگاه های بازرسی در اقلیت محله و نوشتن به عنوان بسیاری از بلیط به عنوان امکان پذیر است. پلیس هنوز هم متهم به هدف قرار دادن سیاه و قهوه ای و محله های تهاجمی اجرای ترافیک.

آموزش یک موضوع به خصوص زمانی که تحقیقی ارسال گزارش پست-فرگوسن که این شهر عقب مانده در آموزش د-تشدید استراتژی. آموزش تا حدودی بهبود یافته اما پلیس و اتحادیه مدیران بحث بر سر اینکه آیا پلیس باید آموزش دیده در راست-زمان و یا اضافه کاری.

این شهرستان دارای یک کمیسیون حقوق بشر با حکم قدرت است که هرگز از آن استفاده می کند. این رو شهروندان کمیته مشورتی است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط مقامات منتخب. شورای شهر و پلیس نظارت کمیته رهبری یک بازنشسته پلیس تنها دیدار یک زن و شوهر از بار در سال و به ندرت طول می کشد تا مسائل اساسی.

باک متوقف می شود با شهردار بایرون قهوه ای است که تمایلی برای رسیدگی به مشکلاتی که طاعون خود را در اداره پلیس است. او را به-همراه-برای-دریافت-همراه سیاستمدار نمی خواهم که درگیری و او را نشان داده و در وقت و زمان دوباره که مشکلات خود را سیاه و سفید و قهوه ای و سیاسی پایه واقعا مهم نیست به او. برای مثال این شهرستان به مدت طولانی به حال عمده مسمومیت با سرب مشکل است که دولت او حاضر به مقابله با است.

"این یک وضعیت بسیار غم انگیز. این یک وضعیت ترسناک" براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه از ناآرامی های اخیر وجود دارد. "آن را منعکس نمی کند شخصیت واقعی بوفالو PD یا شهر بوفالو. "

به جز بسیاری استدلال می کنند این است که همه بیش از حد اغلب و دقیقا همان است که پلیس هستند.

تظاهرات روز جمعه در بوفالو شد بزرگترین و صلح آمیز ترین هفته است. پلیس نگه داشته و فاصله خود را—هنگامی که آنها در صحنه در همه—و معترضان حفظ صلح است. آن را تقریبا مانند پلیس شد مشکل همراه است.

حوادث هفته گذشته را احساس دریا-تغییر دهید. قهوه ای دهکدهای از دست حمایت خود را از اداره پلیس کشیده و خشم نسل جدیدی از فعالان بیرون کشیده شده توسط تظاهرات. پلیس اصلاحات و مسئله بزرگتر از تبعیض نژادی پدید آمده از سایه و یک ملت را فقیر ترین تفکیک شهرستانها به صورت آن شیاطین.

آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de