این شیطان زن سبک و جلف ماسک صورت در حال چابک شدید و در دسترس در Etsy

گاهی اوقات من هنوز هم فراموش نکنید و ضربه تند وشدید زدن رژ لب به عنوان من آماده به ترک خانه تنها به پوشش نیمی

توسط NEWSCENTERALS در 8 مرداد 1399

گاهی اوقات من هنوز هم فراموش نکنید و ضربه تند وشدید زدن رژ لب به عنوان من آماده به ترک خانه تنها به پوشش نیمی از چهره خود را با ماسک صورت قبل از من سر درب.

در حال حاضر به جای استفاده از رژ لب قرمز آن روشن من قرمز ساتین شیطان زن سبک و جلف ماسک صورت است که مردم تعریف زمانی که من عبور در خیابان. از پارچه پنبه است که یادآور وزن جین با کمی درخشش. این بیانیه ماسک برای اطمینان و شیک جایگزین برای استاندارد فولاد ماسک. زمانی که به خاطر سپردن به پوشیدن ماسک در همه جا اغلب احساس می کند مانند کارهای عادی و روزمره آن را به خوبی به چیزی روشن و بازیگوش به accessorize ساز و برگ من.

شکل ماسک به راحتی پوشش می دهد من بینی و نمی توان به صورت من نگاه بیش از حد گسترده ای در حالی که نرم و پارچه بسیار سبک وزن است که تنفس حتی در یک روز گرم تابستان. حتی وجود دارد یک جیب برای قرار دادن فولاد ماسک و یا فیلتر برای حفاظت اضافی اگر شما می خواهید. شاید مهمتر از همه گوش حلقه های ساخته شده از نرم الاستیک و صدمه دیده است نیست گوش من حتی پس از ساعت پوشند. من به سختی می تواند آنها را احساس می کنید.

طراح لیدیا Wachowska چندین ماسک های مختلف موجود در Etsy از جمله سیاه و سفید و خط خطی الگوی قلب و punky یکی قرمز راه راه یکی با سیاه و سفید چرم faux واشرها. پرفروش تزئین شده با دست برش و چسب شیطان زن سبک و جلف appliqués.

Wachowska اول تاسیس خود شیطان زن سبک و جلف با نام تجاری بر اساس یک انیمیشن شخصیت او ایجاد شده برای یک پروژه کلاس در حالی که حضور در مدرسه موسسه هنر شیکاگو. او می شده است, امید به راه اندازی مجدد او برچسب مد برای چند سال گذشته در حالی که مشغول به کار تمام وقت در شرکت هواپیمایی متحد اما هرگز زمان یافت. زمانی که پناهگاه در محل سفارشات آمار شیکاگو در اواسط ماه مارس Wachowska بلافاصله دیدم نیاز به با دوام قابل استفاده مجدد, ماسک صورت, بنابراین او داستد کردن چرخ خیاطی صنعتی و رو به کار می کنند. فروشگاه پارچه بسته بودند در زمان پس از او مورد استفاده برخی از مانده منابع و آنچه که او می تواند پیدا کردن در فروشگاه های آنلاین. گوش حلقه پاککن شد سخت ترین جزء به منبع اما او تا به یک تامین کننده در حال حاضر و نه به حال به پا در یک آجر و ملات فروشگاه پارچه نشده است.

"وقت اضافی خاموش پناهگاه در محل سفارش و فوری تقاضا برای من ماسک تبدیل به یک بستر مناسب برای تجدید حیات من برچسب" Wachowska می گوید. "این سخت است به این باور است که جهانی همه گیر شد یک کاتالیزور به چیزی مثبت در زندگی من اما این است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است."

شیطان زن سبک و جلف قابل استفاده مجدد ماسک صورت

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن