سه بریتانیا منصوب کارلو Melis به عنوان رئیس شبکه افسر

سه بریتانیا امروز اعلام کرد انتصاب کارلو Melis به عنوان رئیس شبکه افسر. او مسئول خواهد بود برای ادامه تحول از

توسط NEWSCENTERALS در 8 خرداد 1399

سه بریتانیا امروز اعلام کرد انتصاب کارلو Melis به عنوان رئیس شبکه افسر. او مسئول خواهد بود برای ادامه تحول از سه شبکه ارائه خواهد شد که عمده 4G پیشرفت و 5G برای مشتریان خود.

کارلو می پیوندد سه بریتانیا از باد تره در ایتالیا جایی که او برگزار کرده است چندین نقش های ارشد در سراسر شبکه و فناوری ادغام گذشته 14 سال است. در طول این زمان او مسئول یکپارچه سازی شبکه پس از ادغام از باد و 3 Italia, اجرای جدید مخابراتی ابر هسته ای و رادیو دسترسی به شبکه.

در حالی که تمرکز اولیه برای کارلو که در پیوست مارس شده است در مدیریت انعطاف پذیری شبکه با توجه به کروناویروس مسئولیت های او عبارتند از استفاده از انگلستان پیشرو طیف, نمونه کارها به منظور افزایش تجربه شبکه سه را به مشتریان.

سوزان Buttsworth Chief Operating Officer سه بریتانیا گفت: "ما بسیار خوشحال به کارلو پیوستن به تیم ما است. او تجربه های گسترده ای در شبکه استراتژی و معماری حیاتی خواهد بود به ارائه حداکثر منافع مشتریان از ما چند میلیارد دلار سرمایه گذاری در فن آوری است."

کارلو Melis گفت: "سه, شده است در سفر باور نکردنی به طور کامل تعمیرات اساسی آن شبکه و زیرساخت های آن و تخمگذار پایه برای یک 5G شبکه است که به طور چشمگیری تبدیل این تجربه را برای مشتریان خود در همان زمان به عنوان ارائه عمده 4G بهبود. من به دنبال به جلو به پیوستن سه بار آوردن تخصص من برای ساخت در پیشرفت های بزرگ در حال حاضر به دست آورد و برای ارائه یک شبکه است که کسب و کار در جا خوب طولانی به آینده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن