مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار عادی شنبه تقویت راست وبلاگ نویس دوری محافظه کاران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از صبح روز شنبه آغاز شده و مانند بسیاری از خود را در صبح انجام دهید: ب

توسط NEWSCENTERALS در 27 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از صبح روز شنبه آغاز شده و مانند بسیاری از خود را در صبح انجام دهید: با یک خیلی زود توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن. رئیس جمهور ستایش مستند معترضان اذیت و آزار یک تلویزیون محلی گزارش خبرنگار بازتوییت یک کارتون به تصویر می کشد تشکر. آدام شیف به عنوان بذله گو و تمجید یک ویدیو از یک جناح راست نویس بود که دوری از محافظه کاران برای حمایت از یک انکار کننده هولوکاست.

در یک ولگردی و قانونی شکنی از حداقل 28 توییتهایی شروع صبح روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد تصویری از Michelle Malkin سابق Fox News کمک کننده است که پس از تراز وسط قرار دارد و خودش را با تلخ ترین گوشه راست. در این ویدئو Malkin بسیار با صدای بلند گله و شکایت در مورد محافظه کاران بودن سکوت. او تقبیح کاهش از "فضای امن" برای محافظه کاران, تکرار یک آشنا جناح راست ادعا می کنند که رسانه های اجتماعی شرکت های ناعادلانه سانسور محافظه کار انداز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد و پشتیبانی Malkin پیام نوشتن: "چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google. دولت در حال کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است. در ارتباط باشید و ارسال نام و رویدادها. با تشکر از شما Michelle!"

این ویدئو—که به نظر می رسد که پس از حذف شده—تهیه شده توسط امریکا برای اولین بار در اینترنت نشان می دهد تاسیس "متحد حق" marcher و انکار کننده هولوکاست نیک فوئنتس. فوئنتس قبلا ادعا کرد که تبعیض نژادی بود "بهتر" برای هر کس و اعلام آن است که "زمان برای کشتن globalists." او همچنین در دفاع از مردی که به کشته شدن 23 نفر در ال پاسو خارج در سال 2019 گفت:—بر اساس تیرانداز ضد مهاجر سفید ملی مانیفست—تیراندازی بود "یک عمل ناامیدی."

Malkin به نام فوئنتس "یکی از جدید حق رهبران" و " و " در یک رویداد قرار داده شده توسط محافظه کار گروه جوانان جوان امریکا را پایه و اساس -- او گفت: "امریکا-firsters" مانند فوئنتس: "اگر من خود را مادر من می خواهم با افتخار به عنوان جهنم است."

Malkin در نهایت از دست او صحبت گیگابایت با جوان امریکا را پایه و اساس بیش از او پشتیبانی آوازی برای فوئنتس اما او تنها دو برابر شده را از وجود دارد. در یک کنفرانس به میزبانی فوئنتس و پاتریک کیسی رئیس نئو نازی ها هویت گروه Evropa او مدعی آن بود و نه ضد سامی به سوال تعداد زیادی از مردم که در جنگ جهانی دوم است.

Malkin حتی آغاز شده و با اشاره به خودش به عنوان یک "مامان" به این حاشیه سمت راست ارقام و صحبت در مورد "عبور مشعل" برای "کودکان و نوجوانان که تصویری از خود را در زیرزمین."

"من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که شما نور تیپ امریکا اولین تیپ هستند و قرار به انجام چه طوری چند دیگر مردمی شورش و قیام را موفق به انجام," او گفت: در فوئنتس-سازمان رویداد. "به اعتقاد من در شما. من با افتخار خود را شارژ. من افتخار ماموریت خود را."

بعد از آن در صبح مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدئو از اخبار 12 لانگ آیلند خبرنگار کوین Vesey که نشان داد anti-مستند معترضان سرزنش کردن روزنامه نگار به عنوان "هک" "من نفرت انگیز" و "دشمن مردم است." خبرنگار قبلا گفت که معترضان به دنبال و مورد آزار و اذیت او امتناع نگه داشتن شش پا از فاصله در طول روز صبح او را صرف تلاش برای خود را گزارش کردند.

"مردم نمی توانند به اندازه کافی از این" رئیس جمهور توییتی از معترضان. "مردم!"tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن