U. s. خدمات پستی را فراهم می کند توصیه هایی برای موفق 2020 انتخابات پست های نجومی

امروز ایالات متحده خدمات پستی (USPS) منتشر شد نامه ای که به آن فرستاده می شود محلی و دولت های انتخاباتی و دولت

توسط NEWSCENTERALS در 10 خرداد 1399

امروز ایالات متحده خدمات پستی (USPS) منتشر شد نامه ای که به آن فرستاده می شود محلی و دولت های انتخاباتی و دولت حزب عدالت و اطراف کشور است. این نامه را برجسته جنبه های کلیدی از انتخابات تحویل نامه فرآیندهای — و راه هایی برای کمک به آموزش عمومی در انتظار چه چیزی را در هنگام استفاده از پست الکترونیکی برای رای دادن.

نامه امضا شده توسط USPS کلی مشاور و معاون اجرایی رئیس جمهور, Thomas J. Marshall ادامه مداوم توسعه تلاش با هدف آموزش تمام اشخاص علاقه مند در مورد خدمات پستی پستی الزامات و خدمات پیش از سال 2020 انتخابات است.

"این مهم است که خدمات پستی را تحویل استاندارد در ذهن نگه داشته شود زمانی که اطلاع رای دهندگان چگونه به موفقیت شرکت در انتخابات با استفاده از پست الکترونیکی می گوید:" مارشال با اشاره به اهمیت این اطلاعات "زمانی که دولت های محلی و مقامات انتخاباتی در حال تصمیم گیری برای استقرار مهلت و وسایل مورد استفاده برای ارسال یک قطعه از انتخابات نامه را به رای دهندگان است."

نامه و همراه با انتشار 632, دولت و انتخابات محلی ایمیل — راهنمای کاربرهستند در نظر گرفته شده برای ارائه به تخته از انتخابات و دیگر مقامات انتخاباتی ابزارهای مورد نیاز برای انتخابات آینده موفق تر زمانی که رای گیری از طریق پست. این راهنماهای در حال پیگیری به گسترده تر 2020 رسمی انتخابات الکترونیکی کیت (کیت 600) که توزیع شد به 11,500 انتخابات در ماه مارس است. همه از این مواد نیز در دسترس هستند در خدمات پستی در انتخابات پست الکترونیکی وب سایت about.usps.com/election-mail/election-mail-resources.htm.

انتشار 632 شامل یک نمای کلی از چگونه به درستی استفاده از پست الکترونیکی در انتخابات فرآیند پستی استانداردهای خدمات پستی postmarking دستورالعمل و جزئیات نظامی و دیپلماتیک در خارج از کشور پستی دستورالعمل. خدمات پستی دارای پرسنل آماده برای کمک به انتخابات با mailpiece طراحی و هر چیز دیگری مورد نیاز برای موفقیت در انتخابات چرخه.

این نامه نیز فراهم می کند خدمات پستی توصیه های در مورد چگونه برای اطمینان از کارآمد و به موقع دست زدن به پست مربوط به انتخابات. خدمات پستی توصیه می کند که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با استفاده از کلاس اول پست الکترونیکی است که به طور معمول تحویل در 2 تا 5 روز برای همه انتخابات ایمیل و اجازه می دهد تا یک هفته برای تحویل به رای دهندگان. USPS بیشتر توصیه انتخاباتی با استفاده از هوشمند ایمیل بارکد برای همه انتخابات ایمیل. خدمات پستی طراحی کرده است یک Intelligent Mail barcode شناسه به طور خاص برای رای به افزایش mailpiece دید در پردازش سیستم. این شناسه می توان با استفاده از هر دو خدمات پستی و میلر برای پیگیری رای گیری و تحویل می گرداند.

در این نامه اشاره می کند که رای دهندگان باید آگاه از تحویل نامه و استانداردهای حمل و نقل بار هر دو در هنگام درخواست یک رای گیری غایب بود از طریق پست برای آنها و زمانی که تصمیم گیری زمانی که به پست الکترونیکی انتخابات به انتخابات. خدمات پستی توصیه می کند که رای دهندگان ایمیل خود را از برگه های رای حداقل یک هفته قبل از تاریخ مقرر و آنها باید در تماس با محلی مقامات انتخاباتی برای کسب اطلاعات در مورد ضرب الاجل خاص.

خدمات پستی با افتخار از نقش آن به عنوان یک جزء مهم از کشور روند دموکراتیک و متعهد به فراهم کردن منابع مورد نیاز برای پیاده سازی موفق انتخابات فصل است.

خدمات پستی دریافت هیچ مالیاتی دلار برای هزینه های عملیاتی و متکی بر فروش پستی محصولات و خدمات برای تامین مالی عملیات خود را.

###

برای ایالات متحده خدمات پستی منابع رسانه ای از جمله پخش با کیفیت تصویری و صوتی و عکس, عکسهای, بازدید, USPS, اتاق خبر. Follow us on Twitter, Instagram Pinterest و LinkedIn. اشتراک در USPS کانال یوتیوب ما را دوست در Facebook و لذت بردن از پستی پست وبلاگ. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب