ما: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 'قوی' منظور حفاظت از آثار تاریخی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی در نظر گرفتن یک خط سخت در برابر افرادی که آسیب

توسط NEWSCENTERALS در 7 تیر 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی در نظر گرفتن یک خط سخت در برابر افرادی که آسیب مجسمه. او همچنین لغو تعطیلات آخر هفته خود سفر به نیوجرسی برای اطمینان از "نظم و قانون" در واشنگتن است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه یک فرمان اجرایی را امضا حفاظت از بناهای یادبود و مجسمه در میان تازه موشکافی از چهره های تاریخی با نژادپرستانه میراث است. رئیس جمهور همچنین اوراق یک برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته سفر به گلف رفت و آمد مکرر در نیوجرسی گفت: او را به اقامت در واشنگتن "را به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است."

ادامه مطلب: آنچه باید انجام شود با بحث آثار?

منظور اجرایی می گوید دولت فدرال را تعقیب "به حد کمال" از این قانون هر شخص یا گروهی که خسارت یا desecrates یک بنای یادبود و یا مجسمه. تهمت نیز تهدید به خودداری از بودجه فدرال به دولت ها و سازمان های اجرای قانون است که قادر به محافظت از بناهای تاریخی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پرش آخر هفته در گلف رفت و آمد مکرر

تهمت نیز توییتی FBI پوستر نمایش تصاویر از 15 نفر می خواست برای "vandalization از اموال فدرال."

"بسیاری از مردم در زندان با بسیاری از دیگران که در پی برای vandalization از اموال فدرال در پارک لافایت. 10 سال زندان جملات," او گفت:.

اعلام طرح خود را به جست و خیز یک آخر هفته در نیوجرسی او گفت: "بيانيه دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شده...من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!"

لغو تعطیلات آخر هفته خود سفر آمد ساعت قبل از او بود با توجه به هیئت مدیره نیروی هوایی, یک, دلیل افزایش نگرانی های بیش از یک افزایش در coronavirus موارد است. یک سخنگوی ریاست جمهوری گفت: لغو تا به حال هیچ چیزی برای انجام با افزایش نرخ ابتلا به عفونت در دولت است.

ادامه مطلب: آیا در شهرستانها بلژیک را به پایین کشیدن مجسمه لئوپولد دوم ؟

اندرو جکسون مجسمه هدفمند

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود عمل قوی در برابر هر کسی که آسیب دیده و یا تخریب بناهای تاریخی در اموال فدرال. او اعلام کرد: گروهی از معترضان تلاش کردند به پاره کردن مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون, برده صاحب در نزدیکی کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مجاز مقامات دولتی به دستگیری افراد درگیر در پایین آوردن مجسمه و اضافه کرد که این اقدام می تواند عطف به ماسبق.

"من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای تاریخی, مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط به" او هنوز توییتی.

شهرستانها در سراسر ایالات متحده مواجه شده اند نا آرامی های مدنی در پی پلیس به قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید. در برخی از شهرها و معترضان را هدف قرار داده اند مجسمه ها و بناهای یادبود از رهبران مؤتلفه.

adi/dr (AP, AFP)