ViaMichelin جوایز TomTom جدید جهانی مقابله

TomTom (TOM2) محل متخصص فناوری اعلام کرد یک فرمت جهانی خود را برای مقابله با ارائه نقشه ها و داده های ترافیک ب

توسط NEWSCENTERALS در 22 تیر 1399

TomTom (TOM2) محل متخصص فناوری اعلام کرد یک فرمت جهانی خود را برای مقابله با ارائه نقشه ها و داده های ترافیک به Michelin سفر شریک است. TomTom را ادامه خواهد داد به قدرت ViaMichelin میچلین سفر شریک مشهور جهان دیجیتال خدمات مسافرتی و چندین نام تجاری محصولات چاپ شده از جمله راهنماهای سفر.

ViaMichelin است یک برنامه تلفن همراه و مبتنی بر وب پلت فرم فراهم می کند آنلاین, نقشه برداری, کنترل ترافیک جاده خدمات و اطلاعات توریستی. TomTom را نقشه ترافیک زمان واقعی خدمات ارائه بسیار دقیق محل سکونت محتوای انتقادی به مکان آگاه دیجیتال برنامه های کاربردی مانند ViaMichelin.

"ما را خوشحال و برای گسترش همکاری ما با Michelin سفر شریک و همچنان به حمایت از ViaMichelin یک صد میلیون کاربر در سراسر جهان گفت:" آندرس Truelsen مدیر عامل شرکت TomTom. "TomTom را بسیار دقیق نقشه ها و صنعت پیشرو, ترافیک, تکنولوژی همچنان به شکل حمل و نقل هوشمند در سراسر جهان کمک به مردم برای سفر بیشتر موثر است."

در مورد TomTom:

TomTom پیشرو مستقل محل سکونت متخصص فن شکل دادن تحرک بسیار دقیق, نقشه, ناوبری, نرم افزار زمان واقعی اطلاعات ترافیک و خدمات است.

برای رسیدن به چشم انداز ما از یک جهان امن تر از تراکم و تولید گازهای گلخانه ای در ما ایجاد فن آوری های نوآورانه است که نگه داشتن جهان در حال حرکت است. با ترکیب ما تجربه های گسترده ای با پیشرو فناوری و کسب و کار همکاران ما قدرت متصل وسایل نقلیه حمل و نقل هوشمند و در نهایت خودمختار رانندگی.

که مقر آن در آمستردام با دفاتر در 30 کشور TomTom فن آوری های مورد اعتماد هستند توسط صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان.

www.tomtom.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن