چه مهاجرت فعالان می توانند یاد بگیرند که از پل موفقیت

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خوب در بلند مدت تهدید به ارسال در فدرال به پلیس در شهرهای آمریک

توسط NEWSCENTERALS در 12 مرداد 1399

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خوب در بلند مدت تهدید به ارسال در فدرال به پلیس در شهرهای آمریکا در بحبوحه اعتراضات در مورد پلیس نبود ارتش و یا برخی از جدید فانتوم نیروی اما گمرک و مرز گشت. به قول نسبتا محبوب چپ شعار: لا migra la policía, la همان porquería.

عوامل بوده است ربودن Black Lives Matter معترضان از خیابان پورتلند یک هزار مایل از نزدیکترین مرز در یک صحنه که ممکن است به زودی به یک شهر در نزدیکی شما. اگر شما تعجب که CBP که ما متکی به علف هرز به اصطلاح "بد hombres" عبور از مرزهای ما در حال حاضر weaponized در برابر "قانونی" و "مطیع قانون" ساکنان نکردی توجه شده.

این تصادفی نیست که همان نیروهای مسئول brutalizing سیاه جوامع سازماندهی ذاتا اقدامات نژادپرستانه مانند توقف و frisk و نامتناسب incarcerating مردم رنگ در حال کار در پشت سر هم با نیروهایی که شلیک گاز اشک آور در پناه جویان در مرز پرتاب خانواده به جعبه یخ و با خشونت حمله به خانه می روم بچه ها بدون پدر و مادر. چه به سر رسیده است و نزدیک تراز سیاه و جوامع مهاجر شده اند که در پایان دریافت از این نیروها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب