که توقف آزمایش بالینی برای مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین

کارشناسی, مقاله هشدار دهنده از عوارض هیدروکسی کلروکین باعث شد که برای جلوگیری از یک کارآزمایی بالینی برای مالا

توسط NEWSCENTERALS در 6 خرداد 1399

کارشناسی, مقاله هشدار دهنده از عوارض هیدروکسی کلروکین باعث شد که برای جلوگیری از یک کارآزمایی بالینی برای مالاریا مواد مخدر است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته شده مواد مخدر هر روز به مدت دو هفته.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) را متوقف کرده است یک کارآزمایی بالینی برای هیدروکسی کلروکین یک مالاریا, داروی آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در COVID-19 بيمار در میان نگرانی های ایمنی.

یک مقاله در مجله لانست کارشناسی, مجله پزشکی نشان داد که مردم از مصرف مواد مخدر بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی نسبت به کسانی که نمی شد.

ادامه مطلب: Coronavirus: Remdesivir است که هیچ درمان معجزه

"این نگرانی مربوط به استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين در COVID-19" که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: "ما جلسه.

دکتر مایک رایان که سران این که اورژانس برنامه گفت: این تصمیم به حالت تعلیق و محاکمه شد "فراوانی از احتیاط." سازمان را دنبال درمان های دیگر به عنوان بخشی از مطالعه خود را از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV درمان ترکیبی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت او مصرف هیدروکسی کلروکین هر روز به مدت دو هفته به دفع کردن جدید کروناویروس.

'میانه موج اول'

به عنوان کشورهای begin آرامش بخش مستند اقدامات اجرا شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و آماده شدن برای یک "موج دوم" از ویروس, Ryan هشدار داد که جهان "درست در وسط موج اول."

که متخصص ماریا ون Kerkhove نیز خواست همه کشورها به باقی می ماند در آماده باش حتی کسانی که تا به حال موفقیت سرکوب ویروس.

ادامه مطلب:

Coronavirus: آلمان وزن جنجالی تریاژ موضوع

"همه ما می خواهیم این را به بیش از, اما ما یک راه طولانی برای رفتن" ون Kerhove گفت.

'سکوت اپیدمی' در آفریقا

در ضمن Tedros گفت که آفریقا بود این منطقه با کمترین تشخیص داده coronavirus موارد حسابداری برای کمتر از 1.5 درصد از جمعیت کل و فقط 0.1 درصد از مرگ و میر. مدیر کل اعتبار این قاره را تجربه برخورد با شیوع آن در پاسخ به کوروناویروس.

با این حال که فرستاده ویژه Samba افشانده گفت این قاره می تواند به صورت یک "اپیدمی خاموش" اگر رهبران آن اولویت نیست و تست.

"من اولین نقطه برای آفریقا نگرانی اول من این است عدم تست است که منجر به یک اپیدمی خاموش در آفریقا است. بنابراین ما باید همچنان به فشار رهبران به اولویت بندی تست" افشانده گفت.

dv/rc (AP, Reuters)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب