وینی هارلو در عشق با این جدید پوما کفش

شرکت ورزشی پوما معرفی همه جدید مایل سوار, زنان متمرکز علاوه بر این به سوار ، کفش پررنگ و مد به جلو بسیار شبیه

توسط NEWSCENTERALS در 21 تیر 1399

شرکت ورزشی پوما معرفی همه جدید مایل سوار, زنان متمرکز علاوه بر این به سوار ، کفش پررنگ و مد به جلو بسیار شبیه پوما جدیدترین سفیر وینی هارلو که ورزش شبح در beachy مبارزات انتخاباتی.

روشن ترکیب رنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام بخش و راحت cushioning را مایل سوار مناسب کفش برای تابستان ماجراهای. که آیا آن را با خیال راحت قدم زدن در ساحل مانند وینی هارلو و یا حلق آویز کردن در حیاط پشت خود این کفش ساخته شده است برای زمان در خورشید است.
"مایل سوار تبدیل شده است مورد علاقه جدید من کفش کتانی گفت:" وینی هارلو. "من عاشق نگاه ورزشی, رنگ, ترکیب و نحوه راحت آنها – آنها قطعا در تابستان آماده است."

سوار دارای سابقه ای طولانی در پوما خانواده – شروع به عنوان یکی از اولین آهسته دویدن کفش در 80s. که مایل سوار تحت تاثیر قرار است توسط '90s نام تجاری و جت اسکی با الهام از گرافیک. کفش ویژگی های روشن میآید از رنگ های چرم مصنوعی, نگاه, ثبت اختراع پوشش و صورتی شطرنجی چاپ بر روی پایه.
انتخاب کنید تا این دختر بازیگوش کفش زمانی که مایل سوار قطره در PUMA.com پوما فروشگاه ها و خرده فروشان را انتخاب کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب