Coronavirus آخرین: برزیل عبور از 2 میلیون نفر

برزیل coronavirus موارد عبور از 2 میلیون مارک. موارد در ایالات متحده همچنان به صعود. دنبال DW برای آخرین. برز

توسط NEWSCENTERALS در 27 تیر 1399

برزیل coronavirus موارد عبور از 2 میلیون مارک. موارد در ایالات متحده همچنان به صعود. دنبال DW برای آخرین.

  • برزیل عبور 2 میلیون موارد با مرگ و میر 76,688

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:47 مکزیک وزارت بهداشت گزارش 6,406 عفونت های جدید و 668 اضافی مرگ و میر آوردن تعداد کل موارد به 324,041 که از آن 37,574 اند از رمان ویروس.

دولت دلیلی برای باور کردن واقعی تعدادی از عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از رقم گزارش شده است.

گسترش coronavirus در مکزیک باعث شده است تا مقامات به اجرای محدودیت های محلی در تحرک تجارت و تفریح به خصوص در نقاط توریستی و حتی به عنوان به نظر می رسد دولت راه هایی برای افزایش این کشور را محاصره اقتصاد است.

00:05 غیر ضروری سفر در سراسر آمریکا زمین های هم مرز با کانادا و مکزیک ادامه خواهد داشت ممنوع حداقل تا 21 اوت به عنوان COVID-19 مورد در ما ادامه خواهد داد به افزایش است.

گذرگاه های مرزی اجازه خواهد داشت برای, تجاری, ترافیک, مردم, بازگشت به کشور خود و مسافران و مردم سفر برای مراقبت از خانواده, آموزشی و یا دلایل بشردوستانه.

سفر برای گردشگری و خرید ممنوع است که تا به حال تاثیر اقتصادی در مرز جوامع است.

محدودیت های مرزی, ترافیک, مارس آغاز شد و بارها و بارها تمدید شده در 30 روز بلوک.

00:04 پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در ایالات متحده Dr. Anthony Fauci, تا به خواست افراد جوان به اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس که تا به حال یک تجدید حیات در بسیاری از نقاط کشور است.

"لطفا فرض مسئولیت اجتماعی بودن بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل او گفت:" در یک مصاحبه زنده با Facebook اجرایی مارک زوکربرگ.

در آوریل Facebook حذف "شبه علم" به عنوان یک گزینه برای تبلیغ است. رسانه های اجتماعی دریافت کرده اند, انتقاد اجازه می دهد اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر به نظر می رسد در سیستم عامل خود را.

عفونت در ما رسید به بیش از 60 ، 000 در روز از روزانه بالغ تحت 20,000 است. متوسط سن کسانی که ابتلا به ویروس کاهش یافته حدود 15 سال است. بسیاری از کسانی که آلوده نشان می دهد چند نشانه Fauci گفت.

به عنوان یک نتیجه از او خواست تا مردم را به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جمعیت و حفظ اجتماعی فاصله.

"ما باید به دنبال در بهداشت عمومی اقدامات به عنوان یک وسیله نقلیه و یا دروازه ورود به اقتصاد بازگشت" Fauci اضافه شده است.

00:02 Coronavirus موارد در برزیل عبور کرده اند دو میلیون و در حال حاضر در 2,012,151. تعداد مرگ و میر در ایستاده بود 76,688 در روز پنج شنبه. این کشور در زمان تنها 27 روز برای رسیدن به 2 میلیون از 1 میلیون مارک.

برزیل بدترین دوم متاثر از ملت پس از ما. کارشناسان بر این باورند که تعداد واقعی عفونت بسیار بالاتر می باشد. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است که متهم به کم اهمیت جلوه دادن شدت بیماری خود را آلوده شده با این ویروس.

00:00 گرفتن در پنجشنبه coronavirus اخبار در اینجا

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

tg/aw (dpa رویترز)



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب