جورج فلوید واکنش اروپا heeds فراخوان برای اعتراض

از برلین به بارسلونا, هزاران نفر از مردم در حال صف آرایی در برابر نابرابری نژادی و خشونت پلیس. معترضان را محکو

توسط NEWSCENTERALS در 18 خرداد 1399

از برلین به بارسلونا, هزاران نفر از مردم در حال صف آرایی در برابر نابرابری نژادی و خشونت پلیس. معترضان را محکوم شده است به عنوان "بی پروا" برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. دنبال DW برای آخرین.

  • تازه تظاهرات برگزار شده است و در آلمان و اسپانیا و بلژیک و دانمارک
  • شهر نیویورک شهردار آسانسور حکومت نظامی در تلاش برای خنثی کردن تنش ها میان معترضان و پلیس
  • استرالیا وزیر دارایی تقبیح معترضان به عنوان "بی پروا" برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله قوانین
  • جو بایدن قول داده است برای حمایت پلیس اصلاحات و سیاست به "معکوس سیستمیک نژادپرستی" اگر رئيس جمهور منتخب

تمامی زمان ها در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

18:43 شیکاگو برداشته شده حکومت نظامی در این شهر پس از روز از تظاهرات صلح آمیز است. شهردار لری Lightfoot در توییتر نوشت "ممنون میشم به ما ساکنان برای کار با هم برای حرکت در این زمان به چالش کشیدن."

شیکاگو بود و در میان شهرهای آمریکا که اجرا یک شبه حکومت در پی جورج فلوید را کشته و در تلاش برای محدود کردن معترضان به خشونت و ممنوعیت تجمعات با توجه به کوروناویروس. بسیاری از معترضان به مبارزه طلبیده محدودیت اما خشونت است فوت کردن در روز های اخیر. فیلادلفیا و نیویورک شهرستان برداشته مشابه حکومت در روز یکشنبه.

18:05 ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر اروپا شروع به قرعه کشی به پایان یک روز با ده ها هزار نفر با داشتن نشان داده شده تا به صورت مسالمت آمیز تظاهرات از بروکسل به بوداپست.

میلان ایتالیا پس از آن که کانون شیوع کروناویروس در اروپا دیدم چندین هزار نفر است. در میان جمعیت بودند و مهاجران یا فرزندان مهاجران و برخی از علائم با اشاره به بحث قانون است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای خارجی ها متولد شده در ایتالیا برای دریافت تابعیت تا زمانی که آنها 18 سال است. بسیاری از معترضان عینک ماسک و دستکش. مشابه تظاهرات صورت گرفت در رم و دیگر شهرستانها ایتالیایی.

در آلمان تظاهرات در شهرهای کلن و برلین شد بیشتر مقهور پس از ده ها هزاران نفر را در روز شنبه. برخی از 93 نفر بازداشت شدند شنبه شب در پایتخت آلمان پس از تجمع رسما به پایان رسید اما روز یکشنبه تظاهرات دیدم مردم تجمع مسالمت آمیز در مقابل سفارت آمریکا.

Protesters in Cologne (DW/S. Bonney-Cox)

صدها نفر از معترضان در کلن دست تکان داد "نه نفرت هیچ ترس" و "سفید سکوت خشونت' آگهی

در بوداپست مجارستان صدها صلح آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات جمع آوری شده به صورت سخنرانی و موسیقی است. جمعیت زانو زد و نگهداری سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس kneeled در غیر مسلح سیاه جورج فلوید گردن قبل از او کشته شد.

در انگلستان تظاهرات جلوتر رفت در لندن به گلاسکو, منچستر و بریستول با وجود هشدار دولت و مردم به چوب به گروه های کوچک.

در شهر ساحلی از بریستول, هنگامی که این مرکز از تجارت برده تندیس با نفوذ تاجر برده ادوارد Colston شد پاره پاره کردن معترضان و پرتاب به بندر.

معترضان همچنین kneeled در مجسمه گردن برای نزدیک به نه ساعت. در لندن, رسانه های اجتماعی تصاویر نشان داد مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل مخدوش با کلمات "یک نژادپرست است."

در شهرستان از ستاد اتحادیه اروپا, بروکسل, چندین هزار نفر نشان داد تا با علائم خارج از اصلی دادگاه است. اگر چه بسیاری از ماسک عینک های اجتماعی فاصله غیر ممکن بود چرا که تعداد زیادی از مردم در حال حاضر. پلیس بعد از شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

تظاهرات گزارش شده در مارسی کراکوف, اسلو و تعداد بیشماری دیگر شهرستانها. مقامات را محکوم کرده اند مردم برای نه چسبیده به فاصله اقدامات است.

16:41 دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت: "فکر نمی کند که سیستم اجرای قانون در ایالات متحده است که به طور سیستماتیک نژادپرست است." صحبت کردن در تلویزیون آمریکا گفت: او معتقد است سیاست های خود را به آدرس نژادپرستی با پلیس مشغول به کار هستند. "من فکر می کنم این اصلاحات انجام وظیفه ای دشوار است اما من فکر می کنم آن است که کار و پیشرفت ساخته شده است."

Barr همچنین خطاب تصمیم به نظامی نیروهای آماده به کار در واشنگتن دی سی این هفته است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور 10,000 پرسنل نظامی مستقر می شود رویترز خبر داد اما Barr و وزیر دفاع علامت Epsen او را متقاعد به نگه داشتن آنها را در حالت آماده به کار.

بر رد این ادعا گفت که "موضع ما مشترک بود که این بود که آنها تنها باید مستقر به عنوان آخرین چاره است و ما نمی فکر می کنم ما می خواهیم به آنها نیاز دارید. من فکر می کنم هر کس در همان صفحه," او اضافه شده است.

16:19 در بدن از جورج فلوید وارد شده در هوستون برای نهایی مراسم یادبود و تشییع جنازه. فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در 25 مه هنگامی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود او گفت: "من نمی توانم نفس بکشم."

شش دقیقه مشاهده فلوید بدن برنامه ریزی شده است در روز دوشنبه در حالی که خدمات مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن را جلو بروید در روز سه شنبه.

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به بازدید فلوید خانواده در هوستون در روز دوشنبه با توجه به دو دستیاران ارشد.

"من وعده داده جورج فلوید خانواده است که او نمی خواهد تبدیل به فقط یک برچسب — و من قصد دارم به نگه داشتن آن وعده" او در توییتر نوشت.

قبلی یادبود برای فلوید که موجب مرگ در سراسر جهان تظاهرات برگزار شد در مینیاپولیس و زادگاه خود در Raeford, North Carolina.

16:08 لندن رئیس پلیس Cressida, کیر می گوید: 27 افسران مجروح شدند در "تکان دهنده و غیر قابل قبول" ضرب و جرح در ضد نژادپرستی تظاهرات در مرکز لندن در این هفته از جمله 14 این هفته است. یک عمل جراحی قرار گرفتند زمانی که او سقوط از اسب خود را.

پلیس شهری که تا به حال یک اسب سوار شعبه پس از 1760 مورد انتقاد قرار گرفته برای آوردن حیوانات به بسته بندی خیابان ها با رسانه های اجتماعی و فیلم نشان دادن چند معترضان مجروح زمانی که یک spooked اسب فرار را از طریق خیابان.

ده ها هزار نفر در لندن نادیده گرفته و مشاوره از وزیر بهداشت مت Hancock تماس برای مردم نه برای جمع آوری در گروه های بیش از شش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تظاهرکنندگان بسته بندی جاده های منتهی به سفارت آمریکا در ساحل جنوبی رودخانه تیمز.

پلیس گفت: 29 نفر دستگیر شدند در روز شنبه اما اعتراضات باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است. هیچ دستگیری تاکنون گزارش شده در روز یکشنبه با مردم رودررو با توجه به یک زانو و شعار "جورج فلوید" و "انگلستان است و نه گناه."

15:05 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که سرباز گارد ملی شروع خواهد شد خارج از واشنگتن دی سی تهمت اعزام نیروهای فدرال به شهر یک هفته پیش.

پایتخت ایالات متحده دیده است پایدار تظاهرات مسالمت آمیز در روزهای اخیر از جمله نقاشی یک نقاشی دیواری در امتداد خیابان منتهی به کاخ سفید مطلب "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت که "همه چیز تحت کنترل کامل" در این شهرستان است. رئیس جمهور دریافت انتقاد این هفته ظاهرا پس از سفارش, گارد ملی برای حذف عمدتا مسالمت آمیز معترضان از کاخ سفید گیتس بنابراین او می تواند راه رفتن خارج به ارائه یک آدرس.

14:35 یک مجسمه انگلیسی قرن 17, برده و مالک و تاجر ادوارد Colston شده است سرنگون به زمین توسط Black Lives Matter معترضان در شهر بریستول انگلستان, رسانه های محلی گزارش.

از فعالان حقوق بشر و معترضان به نام پیش از آن در هفته برای او مجسمه برداشته شود. Colston چپ یک میراث بزرگ در شهر بریستول با بسیاری از خیابان ها بعد از او به نام.

معترضان در سراسر انگلستان را خواستار شده است برای بریتانیا به صورت به آن میراث استعماری و این واقعیت است که برده داری بودجه بسیاری از انگلستان شناخته شده ترین سایت های و ساختمان. مجسمه شده است بحث برانگیز نقطه عطفی در بریستول.

Black Lives Matter تظاهرات برنامه ریزی شده بود در سراسر انگلستان برای یکشنبه. سازمان دهندگان این رویداد در بریستول می گویند حدود 7000 نفر معلوم شد.

14:16 حداقل 5000 نفر عضو یک تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در کپنهاگ. معترضان با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در پایتخت دانمارک را Osterbro منطقه. دانمارکی ایستگاه رادیویی DR گزارش داد که تماس به عمل ساخته شده توسط دانمارکی شعبه سیاه زندگی مهم جنبش است.

تظاهرات و راهپیمایی در شهر به Christiansborg کاخ پارلمان دانمارک. این تظاهرات یکی از بزرگترین ضد نژادپرستی تظاهرات تا کنون دیده در دانمارک.

13:47 وردا برمن و ولفسبورگ تبدیل شده اند آخرین بوندسلیگا آلمان تیم های فوتبال برای نشان دادن همبستگی خود را با سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. هر دو طرف در زمان زانو قبل از بازی شروع شد, بازتاب مشابه حرکت ساخته شده در شنبه توسط همکار تیم های بوروسیا دورتموند و هرتا برلین.

بسیاری از آلمانی فوتبالیست با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در برابر نژادپرستی در حوزه عمومی پس از تظاهرات در آمریکا آغاز شد. بوندسلیگا شد یکی از اولین فوتبال اروپا لیگ برتر برای شروع بازی دوباره ارائه یک شانس بیشتری برای قرار گرفتن در معرض از سراسر این قاره است.

بیشتر بخوانید: Black Lives Matter: سیاه و سفید, آلمانی, فوتبالیست صحبت کردن نژاد پرستی

13:33 رم دیده است آن عمده تظاهرات علیه نژاد پرستی به عنوان هزاران نفر از معترضان با تجمع در میدان مردم. ترین عینک ماسک در کشور است که دیده می شود یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19.

شرکت کنندگان گوش به سخنرانی ها و دست تکان داد پلاکارد مطلب "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." این تظاهرات مسالمت آمیز بود که با حضور مردم در تمام پس زمینه های قومی و سنین است. در یک نقطه تظاهرکنندگان kneeled و مطرح یک مشت در همبستگی با کسانی که مبارزه با نژاد پرستی.

سازمان دهندگان این گروه شامل مردمی در اعتراض به گروه ساردین و همچنین ما شرح سازمان و Neri Italiani یک گروه برای ایتالیایی ها.

12:29 هزاران نفر از مردم در اسپانیا را تبدیل به ضد نژادپرستی تظاهرات. چندین هزار نفر با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در مادرید برگزاری بسیاری از نشانه هایی گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" در میان جورج فلوید آخرین کلمات.

اسپانیایی سازمان سیاه و آفریقایی-منبع گروه در اسپانیا (CNAAE) اعلام کرد که اعتراضات مداوم در 12 شهرستانها اسپانیایی از کشور باسک به جزایر قناری.

11:47 شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: مقررات منع رفت و آمد در این شهر برداشته شد "بلافاصله" پس از تظاهرات مسالمت آمیز در امریکا بزرگترین شهرستان کمک به خنثی کردن تنش بین معترضان و پلیس.

"دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما" د Blasio در توییتر نوشت. "فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد. حفظ و ایمن ماندن."

مقامات تحمیل حکومت نظامی در روز دوشنبه پس از تظاهر کنندگان غارت مغازه ها و شکست نمای ویندوز در بخش های مختلف از شهرستان. این اقدام با هدف حفظ و ساکنان در داخل خانه بعد از ساعت 11 شب بود که پس از آن تغییر به 8 p. m. د Blasio اصرار به حال حکومت نظامی را در محل اقامت بیش از آخر هفته. روز شنبه پلیس نیست اجرای مقررات منع رفت و آمد و به جای آن اجازه دهید معترضان مارس از طریق منهتن و بروکلین بیش از دو ساعت بعد.

08:14 در هنگ کنگ یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان بسیج در مقابل کنسولگری آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در آمریکا. از چند ده ها تن از معترضان اکثر آنها دانشجویان بین المللی و یا از فعالان محلی لیگ سوسیال دموکرات.

"این مهم است برای دریافت پیام خود را در سراسر به دیگران در سراسر جهان به آنها یادآوری می کنند که حتی اگر ما در حال دور ما با آنها 100% در روح — سیاه و سفید زندگی می کند ماده" 28 ساله دانش آموز انگلیسی Quinland اندرسون گفت: خبرگزاری رویترز.

کوچک اعتراض می آید پس از ماه ها از بی ثباتی سیاسی در هنگ کنگ که دیدم وحشیانه, درگیری میان معترضان و پلیس بیش از استقلال بیش از سرزمین اصلی چین است. در اوایل این هفته, چین, نظر در ما تحول با تماس با نژادپرستی "یک بیماری مزمن جامعه آمریکا" و کوبیدن سرکوب پلیس به عنوان یک "کتاب درسی نمونه از آن در جهان معروف استانداردهای دوگانه."

"چرا ما lionize به اصطلاح هنگ کنگ استقلال... در حالی که تماس با افرادی که اعتراض علیه نژاد پرستی 'شورش' پرسید:" سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian.

دیروز وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo لعنتی پکن "خنده دار تبلیغات." او گفت که چین حزب کمونیست بود "به دنبال تلفیق" حوادث در ایالات متحده با آن خود را "محرومیت از حقوق اساسی بشر و آزادی" که در آن به تلاش های "باید دیده برای تقلب که آنها هستند."

07:59 معترضان سرنگون یک مجسمه از یک مؤتلفه به طور کلی پس از یک رالی در ریچموند پایتخت ایالت ویرجینیا است. عکس های منتشر شده توسط محلی Richmond Times-Dispatch نشان می دهد آنچه به نظر می رسد به رنگ قرمز در بنای تاریخی و یک طناب بود که ظاهرا گره خورده در اطراف گلو از مجسمه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham که ایستاده بود از سال 1891. یک سخنگوی پلیس گفت که او نمی دانم اگر هر گونه بازداشت شده اند ساخته شده است.

بسیاری از ما نام کرده اند برای از بین بردن آثار تاریخی اختصاص داده شده به رهبران سیاسی و نظامی از کنفدراسیون طرفدار برده داری اتحادیه در جنگ های داخلی آمریکا. هفته گذشته شهردار ریچموند Levar Stoney گفت: او را دنبال حذف چند مؤتلفه بناهای تاریخی در مرکز شهر و فرماندار ویرجینیا رالف نرتهم گفت که یک دولتی مجسمه از بهترین و شناخته شده مؤتلفه عمومی, Robert E. Lee, می تواند حذف شود "را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

07:14 استرالیا وزیر دارایی Mathias Cormann ناودان "Black Lives Matter" معترضان به عنوان "بی پروا و غیر مسئولانه" برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

"من فکر می کنم این فوق العاده خودخواه" Cormann گفت: آسمان, اخبار, پس از هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در, سیدنی, ملبورن و دیگر شهرهای استرالیا برخی از آنها هجوم ممنوعیت صادر شده توسط مقامات.

Cormann بعدا به خبرنگاران گفت که بسیاری از مردم مجبور به دور ماندن از تشییع جنازه عزیزان خود در میان همه گیر.

"اما ما در حال رفتن به یک توده جمع دهها هزار نفر از مردم در تکمیل نقض قوانین است که به هر کس دیگری -- آن را کاملا بی پروا و غیر مسئولانه" محافظه کار سیاستمدار است.

استرالیا با آن 25 میلیون نفر دیده است 7,255 coronavirus موارد و 102 مرگ و میر. دولت توانسته است تا حد زیادی مهار شیوع این بیماری با توجه به سخت کنترل مرز و اجتماعی فاصله گرفته است.

ارشد کار نماینده ریچارد Marles همچنین اظهار داشت که جمعیت او را "ناراحت کننده" است اما گفت که او نه مصاحبه قضاوت در این تظاهرات که همچنین بر تبعیض علیه استرالیا بومی.

"من احساس می کنم مثل من در یک موقعیت برای گفتن به بومی استرالیایی که در حال اعتراض به آن این است که خودخواه و زیاده عمل" Marles گفت: شبکه دولتی ABC.

06:37 در برلین 28 افسر پلیس مجروح شدند و پس از یک تا حد زیادی مسالمت آمیز اعتراض علیه نژاد پرستی و کشتن جورج فلوید. برخی از 15000 نفر با حضور در این تجمع در برلین بود که تنها برنامه ریزی شده که شامل 1500 نفر به دلیل coronavirus محدودیت. شرکت کنندگان همچنین مشاهده یک سکوت ماندگار 8 دقیقه و 46 ثانیه تجلیل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس برگزار زانو در گردن او برای این مقدار از زمان.

پس از اعتراض یک گروه بزرگی از مردم شروع به پرتاب سنگ و بطری به سوی نیروهای پلیس و رهگذران منجر به لغو کردند. برلین پلیس گفت: 93 نفر دستگیر شدند.

03:50 در یکی از چند درگیری معترضان با پلیس و مقامات در سیاتل با استفاده از فلش-bang دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت معترضان در این شهر است.

ضرب وشتم در شهر کاپیتول هیل محله به دنبال بزرگ و مسالمت آمیز تظاهرات در روز قبل از آن با پزشکی کارگران تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

03:40 بالای ویرایشگر از ما روزنامه The Philadelphia Inquirer استعفا داد و پس از یک تیتر در یک مقاله در مورد اعتراضات باعث داد و بیداد در اتاق خبر و در شهرستان.

در یک ستون منتشر شده در هفته گذشته در مورد غارت و خرابکاری در حاشیه تظاهرات جورج فلوید مرگ این محقق با استفاده از تیتر "ساختمان ماده بیش از حد" در اشاره به "Black Lives Matter" جنبش که رهبری تظاهرات.

این مقاله در نوشته شده بود توسط معماری منتقد اینگا زعفران که ابراز نگرانی کرد که ساختمان های آسیب دیده و خشونت در طول هفته گذشته می تواند "ترک یک سوراخ خمیازه در قلب فیلادلفیا است."

کاغذ را سیاه و اعضای هیات محکوم تیتر و برخی از 30 نفر از اعضای سوال را 210-عضو هیات تحریریه به نام بیمار برای بیان خشم و انزجار خود را.

در پاسخ این عنوان را به "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فراموش ساختمان ؟ " که درو تمدید تمسخر. در نهایت روزنامه مستقر در عنوان "آسیب رساندن به ساختمان های نامتناسب صدمه زدن به مردم معترض در حال تلاش برای بالا بردن."

در نهایت این سوال عذرخواهی برای "طرز وحشیانه ای اشتباه" تصمیم به استفاده از تیتر اصلی.

ناشر و مدیر عامل شرکت لیزا هیوز گفت: در یک یادداشت به کارکنان که تیتر شد "توهینآمیز و نامناسب" و گفت: روزنامه مورد نیاز بیشتر نیروی کار متنوع.

02:00 ما سابق-معاون رئیس جمهور جو بایدن متعهد به حمایت از پلیس اصلاحات و "طولانی سر رسیده بتن سیاست های معکوس سیستمیک نژادپرستی" اگر رئيس جمهور منتخب ماه نوامبر.

بایدن این اظهارات را در یک op-ed منتشر شده توسط لس آنجلس تایمزیک روز پس از مسجل نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری پس از رسیدن به تعداد مورد نیاز از نمایندگان.

"در صورت انتخاب من متعهد به ایجاد یک پلیس ملی نظارت کمیسیون در 100 روز" معاون سابق رئیس جمهور وعده داده شده است.

"ما نیاز به پیاده سازی واقعی جامعه محور و اطمینان حاصل شود که هر اداره پلیس در این کشور متعهد یک بررسی جامع از خود را استخدام آموزش خود را و د تشدید شیوه با دولت فدرال ارائه ابزارها و منابع مورد نیاز برای اجرای اصلاحات می شود."

او به نام در کنگره به "اقدامات فوری" به یاغی chokeholds توقف انتقال سلاح های جنگ به پلیس محلی نیروهای بهبود نظارت و پاسخگویی و ایجاد یک مدل استاندارد در استفاده از زور توسط پلیس.

01:30 یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان اندک شواهد به بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که چپ متمایل رادیکال و antifa شده اند در پشت تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که antifa, چه کسی او را به عنوان رادیکال چپ اراذل و اوباش درگیر شدن در داخلی تروریسم شد سازماندهی خشونت ادعای مکرر توسط دادستان کل ویلیام Barr.

"خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس" Barr گفت: در بیانیه صادر شده در روز یکشنبه ،

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن 'antifa' اتهامات جرقه بحث در آلمان جنبش زادگاه

AP انجام یک تجزیه و تحلیل از دادگاه سوابق اشتغال, تاریخ اجتماعی رسانه ها نوشته ها و دیگر منابع اطلاعاتی برای 217 نفر بازداشت آخر هفته گذشته در مینیاپولیس و ناحیه کلمبیا. این دو شهر شده اند و در کانون این تظاهرات بود.

اما تحقیقات نشان داد که بیش از 85 درصد از کسانی که دستگیر شدند و ساکنان محلی و تنها تعداد انگشت شماری از کسانی که به اتهام جرائم مانند نقض مقررات شورش و عدم اطاعت از اجرای قانون به نظر می رسد به هر گونه وابستگی با گروه های سازمان یافته.

افراد دستگیر شده برای غارت و تخریب اموال از جمله آتش سوزی و دزدی و سرقت و تمایل به در حال حاضر دارای سوابق کیفری است. آنها اکثریت ساکنان محلی که به دنبال امکان استفاده از هرج و مرج است.

تنها تعداد کمی از کسانی که دستگیر شده بودند به سمت چپ متمایل فعالان از جمله خود توصیف آنارشیست در حالی که دیگران به نظر می رسد به سمت راست متمایل از جمله برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

فدرال مقامات اجرای قانون را نیز ارائه نمی شواهد زیادی که antifa تراز معترضان در جنبش اعتراضی.

00:00 دو افسر پلیس از شهر بوفالو در ایالت نیویورک متهم شدند با حمله پس از آنها دیده می شد در فیلم تنه زدن یک 75 ساله از معترضان در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

در این کلیپ این مرد مسن به زمین می افتد و پشت سر خود را بازدید پیاده رو از دست می دهد آگاهی و شروع به خونریزی.

افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski تسلیم به مقامات صبح روز شنبه و التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم. دو منتشر شد بدون وثیقه.

ماموران متوقف شد و بدون پرداخت و اگر محکوم به جرم اتهام ضرب و شتم آنها به هفت سال زندان.

McCabe وکیل تام برتون گفت: مشتری تزئین نظامی کهنه کار با سابقه پاک به عنوان یک افسر پلیس اشاره کرد که آن را McCabe قصد صدمه زدن به 75 سال.

برتون اضافه شده است که اگر قربانی تا به حال به دنبال دستورات پلیس به پشت "هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است."

ده ها تن از بوفالو افسران پلیس بودند خشم خود را همکار افسران تعلیق و در یک حرکت نمادین پایین پا از گروه کنترل جمعیت واحد در روز جمعه.

تصویری از برخورد موجب خشم آنلاین, بلکه در میان رهبران محلی. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت به اعتقاد او وجود دارد "مسئولیت کیفری است."

"چیزی که ما دیدم وحشتناک و نفرت انگیز و به اعتقاد من غیر قانونی," او اضافه شده است.

22:00 ما پخش رادیو فردا عذرخواهی برای نمایش یک نمودار که مرتبط بازار سهام با عملکرد پس از مرگ جورج فلوید, مارتین لوتر کینگ جونیور و مایکل براون.

محافظه کار خروجی اخبار پخش گراف در روز جمعه در آن نشان می دهد "گزارش ویژه با Bret Baier" برای نشان دادن دستاوردهای ساخته شده توسط S&P 500 شاخص یک هفته پس از مارتین لوتر کینگ در سال 1968 ترور پلیس تیراندازی 18 ساله مایکل براون در سال 2014 و Geroge فلوید مرگ در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

فاکس نیوز در بیانیه ای گفت که نمودار "باید هرگز پخش در تلویزیون بدون کامل بافت."

"ما عذر خواهی برای کوردلی تصویر و این موضوع را به طور جدی" پخش گفت.

میزبان Bret Baier ترجمه فاکس عذرخواهی بدون نظر بیشتر.

21:50 شمال غربی آمریکا در شهر سیاتل دیدم نهمین روز متوالی از اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید. جمعیت زیادی از کارگران پزشکی بسیاری از آنها با پوشیدن کت آزمایشگاه و یا مالش در زمان شرکت در تظاهرات.

یکی از نشانه گفت: "پرستاران زانو زدن با شما نیست بر شما." یکی دیگر از خواندن "خشونت پلیس و نژادپرستی هستند اضطراری برای بهداشت عمومی."

تظاهرات در سیاتل بوده است در میان بزرگترین در شهرستان در سال است.

بعد از پلیس بودند به شدت انتقاد برای استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن تا حد زیادی جمعیت های مسالمت آمیز سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین اعمال 30 روز توقف در بخش استفاده از یک نوع از گاز اشک آور و بررسی سیاست های کنترل جمعیت.

21:00 معترضان با تجمع در شهر نیویورکدر میان طولانی تنش میان تظاهرکنندگان و پلیس این شهر شب مقررات منع رفت و آمد.

پیاده روی های برنامه ریزی شده در طول روز و به شب در منهتن و بروکلین و برانکس با وجود مقررات منع رفت و آمد که آغاز می شود در 8:00 p. m. به وقت محلی (نیمه شب UTC). سیاستمداران محلی و طرفداران آزادی های مدنی آمده اند برابر مقررات منع رفت و آمد اعلام کرد این باعث می شود نیازی رویارویی به عنوان افسران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است.

اما شهردار, بیل د Blasio اصرار حکومت نظامی را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

روز جمعه تظاهرات در شهر نیویورک دیدم برخی از درگیری بین معترضان و پلیس هنگام اجرای قانون و تلاش برای اجرای مقررات منع رفت و آمد.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران در بروکلین در اطراف یک گروه از تظاهرکنندگان و تعقیب دیگران را با باطوم. در منهتن در سمت شرق پلیس نیز با استفاده از زور برای متفرق کردن باقی مانده از ماه مارس آغاز شده است که در نزدیکی شهردار اقامت رسمی.

Black Lives Matter Protest in Washington Square Park in New York City (imago images/Bildbyran/J. Marklund)

تظاهرات برگزار شد در چندین شهر نیویورک نیویورک

19:30 هزار نفر از معترضان در حال جمع آوری در خیابان های ما سرمایه واشنگتن دی سیبرای آنچه که انتظار می رود به بزرگترین تظاهرات در این شهر علیه خشونت پلیس پس از مرگ در بازداشت پلیس غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مه 25.

واشنگتن مانند بسیاری از شهرهای آمریکا شاهد تظاهرات روزانه در طول هفته گذشته. آنها شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز با مردم در پایتخت راهپیمایی به عقب و جلو از کاخ سفید به کنگره و یادبود لینکلن.

با توجه به یک صدای جیر جیر از پایتخت پلیس راهنمایی و رانندگی وجود دارد حدود 6000 معترضان تقسیم بین یادبود لینکلن و در مقابل کاخ سفید با ظهر. مقامات گفتند که انتظار می رود جمعیت از بین 100,000 تا 200,000 با وجود افزایش درجه حرارت.

معترضان به کاخ سفید برگزار آگهی ها و نشانه هایی است که خواندن "بدون عدالت صلح," "توقف نژاد پرستی در حال حاضر" و "من نمی توانم نفس بکشم" — آخرین کلمات فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت.

پیش از برنامه ریزی تظاهرات وسایل نقلیه نظامی و افسران در خستگی بسته بسیار از مرکز شهر واشنگتن به ترافیک. کاخ سفید شده و غنی شده با جدید شمشیربازی و امنیت فوق العاده احتیاطی.

صدها نفر از تظاهرکنندگان که در راهپیمایی های گذشته دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان شعار "دست ها بالا نمی شلیک کنید!" "ما در ماه مارس برای امید نه نفرت" و "من نمی توانم نفس بکشم!"

"خشم ما نه فقط در مورد خشونت پلیس ایم" DW خبرنگار الکساندر فون Nahmen با استناد به راجر کمپبل II — یکی از سخنرانان خطاب به معترضان در یادبود لینکلن.

18:09 صدها نفر از عزاداران پوشش به پرداخت جهات به جورج فلوید در یک مراسم یادبود و مشاهده عمومی در کلیسا در Raeford, کارولینای شمالی, نزديک به شهر خود از فایت.

این خط از مردم در حال انتظار برای مشاهده 46 ساله در تابوت شامل خانواده ها با فرزندان جوان و نوجوانان است.

یک زن جوان عینک سبز و طلا فارغ التحصیلی کلاه و لباس به عنوان او راه می رفت در کنار پدر و مادرش. بسیاری در خط عینک ماسک صورت.

هنگامی که نعش کش تحمل فلوید را در تابوت وارد برخی از عزاداران شعار "قدرت سیاه و سفید," "جورج فلوید" و "نه عدالت بدون صلح" از زیر پوشش ورودی.

غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی کشته شد که ما یک افسر پلیس در هفته گذشته به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که سه نفر دیگر از افسران نگاه ندارد. چهار افسر دستگیر شده اند با یک متهم به قتل و دیگران برای کمک و معاونت در جرم.

گاهی خشونت آمیز تظاهرات شده اند در حال وقوع در سراسر آمریکا و جهان پس از مرگ او در مه 25.

17:00 ضد نژادپرستی تظاهرات جلب هزاران نفر از مردم در سراسر آلمان تظاهرات پر کردن مراکز شهرستان از برلین به آلمان ،

هزاران نفر با تجمع در الکساندر در برلین سیتی سنتر, برگزاری, نشانه هایی است که گفت: "Black Lives Matter" و "نه عدالت بدون صلح است."

"این #Alex بسته بندی شده است. بیشتر مردم در حال مجاز است. فاصله امکان پذیر نمی باشد" یک کاربر توئیتر خود نوشت.

تظاهرات در شهر کلن مونستر و نورنبرگ نیز جلب جمعیت زیادی همراه با شهرهای کوچکتر مانند فلنسبورگ در ایالت شمالی, Schleswig-Holstein.

ادامه مطلب: جورج فلوید قتل اسپرز تازه تظاهرات در سراسر اروپا

15:00 به انجمن خوش آمدید DW نورد پوشش اعتراضات گسترده در آمریکا و بقیه جهان پس از کشتن جورج فلوید. 46 ساله آمریکایی درگذشت, در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه با وجود فریاد "نمی توانم نفس بکشم." پس از ما را تجربه کرده است و خود را بدترین ناآرامی های مدنی پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968.

اد jcg/mm (AP, Reuters)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن