"از دست هیتلر' اونا محکوم به سه سال زندان

24-year-old وارد مسابقه زیبایی تحت نام "از دست بوخنوالت" در اشاره به اردوگاه مرگ. او محکوم شد همراه با سه مرد

توسط NEWSCENTERALS در 21 خرداد 1399

24-year-old وارد مسابقه زیبایی تحت نام "از دست بوخنوالت" در اشاره به اردوگاه مرگ. او محکوم شد همراه با سه مرد بودن بخشی از ممنوع راست گروه ملی عمل است.

سابق "از دست هیتلر" شرکت کننده و سه نفر دیگر از نئو نازی ها بودند زندانی در بریتانیا روز سه شنبه پس از اینکه به جرم عضویت از ممنوع راست گروه اقدام ملی (NA) در ماه مارس است.

بیرمنگام تاج دادگاه محکوم آلیس برش 24 به سه سال زندان و او را دوست پسر سابق, Mark Jones, 25, به پنج و نیم سال است.

دو مرد دیگر — Gary جک, 24 و کانر Scothern 19 ساله — صادر شد و چهار سال و شش ماه و 18 ماه به ترتیب برای همان جرم است. یک پنجم متهم محکوم به سه سال زندان در سال گذشته است.

برش یک پیشخدمت زن وارد شده بود از دست هیتلر مسابقه زیبایی تحت نام مستعار "دست بوخنوالت" مرجع جنگ جهانی دوم نازی ها در اردوگاه های کار اجباری.

هیئت منصفه نشان داده شد پیامهایی که برش داشتم شوخی در مورد کشتار با گاز کنیسه با استفاده از یک فرد یهودی را به عنوان یک فوتبال گفت: "در جهنم فاسد, سگ ماده" پس از شنیدن در مورد 2016 قتل MP جو کاکس در اجرا تا به مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

این گروه ممنوع اعلام شد و همان سال زیر نظر با دولت توصیف آن به عنوان یک "نژادپرستانه و ضد یهودی و ضد همجنس organizaton که stirs تا نفرت و تسبیح و خشونت است."

ادامه مطلب: ایتالیا رکود نئو نازی ها حلقه "از دست هیتلر' مراسم مجلل برنده

'ننگین ایدئولوژی'

قاضی پل Farrer QC گفت: چهار نفر در دادگاه "شما آماده نیست برای جدا کردن خودتان از ننگین ایدئولوژی این گروه و در نتیجه به مبارزه طلبیده بان کی مون و ادامه داد: به عنوان اعضای" با توجه به مترو ،

او گفت: برش که او "هرگز برگزار سازمانی یا نقش رهبری" اما که او یک "اعتماد محرم" یکی از رهبران گروه.

اما برش را تکذیب کرد یک عضو گروه با وجود داشتن حضور این گروه تظاهرات که در آن شرکت کنندگان انجام شده نشانه هایی است که خواندن "هیتلر درست بود."

پلیس شواهدی وجود دارد که همه از متهمان ادامه داشت برای شرکت در جلسات NA در بیرمنگام با وجود این گروه اعلام شده است داشتن یک سازمان تروریستی است.

صحبت های پیش از صدور حکم مدیر تعقیب عمومی حداکثر تپه توصیف اعضا به عنوان "diehards" که "hark به روز نه تنها ضد یهود, اما هولوکاست رایش سوم در آلمان است."

ادامه مطلب: چرا آلمانی نئو نازی ها آموزش در روسیه ؟

نازی متعلقات

دادستان گفت: یک جستجو از خانه که برش و جونز مشترک نشان داد نازی متعلقات و تصاویر و همچنین به عنوان سلاح از جمله چاقو و پنجه بوکس, منجنیق, یک اغراق گویی و بلبرینگ.

جک به عنوان یک عضو فعال ملی عمل حتی پس از آن ممنوع بود و در محکومیت قبلی برای قرار دادن نژادی متهم برچسب در پردیس دانشگاه.

Scothern نیز یک عضو فعال و در حال توزیع تقریبا از 1500 برچسب خواستار "راه حل نهایی" در اشاره به نازی ها' نسل کشی یهودیان است.

ضد فاشیستی فعالان امید نه نفرت تخمین زده است که با وجود این ممنوعیت قرار داده شده در این گروه در ماه دسامبر سال 2016 NA هنوز هم تا به حال چندین ", از اعضای" و استفاده از نام های مختلف برای پنهان کردن فعالیت های آن است.

lc/aw (dpa AFP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن